System Narzędziownia®

Program do ewidencji sprzętu i zarządzania majątkiem firmy.
Unowocześnij gospodarkę narzędziami, kontroluj magazyn i przeglądy.

Wybrani klienci firmy pwsk

Z systemem Narzędziownia pozbędziesz się problemów w magazynie i wypożyczalni narzędzi

Ewidencja majątku - Narzędziownia PWSK
Wprowadzisz rzetelną ewidencję stanów narzędzi i materiałów w całej firmie oraz jej oddziałach.
oszczednosc-czasu-narzedziownia-pwsk
Nie będziesz tracić czasu na szukanie narzędzi. Dostępne w terminie wyeliminują przestoje.
Obniżenie kosztów narzędzi i majątku
Obniżysz wydatki na zakupy narzędzi, sprzętu, części i materiałów.
Odpowiedzialność pracowników za sprzęt i majątek firmy
Zwiększysz poszanowanie narzędzi i odpowiedzialność pracowników za powierzony im sprzęt.

Zyskaj nowe możliwości w zarządzaniu
narzędziami, sprzętem i majątkiem firmy

zarzadzanie narzedziami system pwsk

Ogranicz wydatki
na narzędzia

Ewidencja narzędzi
sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo
ograniczy wydatki na narzędzia. Narzędzia przestaną ginąć
i każdy sprzęt
będzie zawsze dostępny na czas.

szybka praca dzieki systemowi narzedziownia

Uniknij opóźnień
w realizacji zleceń

Dostarcz swoim pracownikom narzędzia w terminie i bez tracenia czasu w kolejkach. Uciążliwe papierowe dokumenty
zastąp specjalistycznym oprogramowaniem i czytnikami.

kontrola zużycia narzędzi program komputerowy

Rozliczaj i kontroluj
zużycie narzędzi

Prowadź ewidencję wyposażenia i środków trwałych od zakupu, aż po likwidację. System rozliczy pracowników i ograniczy nieuzasadnione zużycie materiałów oraz odzieży BHP.

monitorowanie stanow minimalnych program komputerowy

monitoruj przeglądy
i stany minimalne

Specjalne alerty pomogą Ci w monitorowaniu stanów minimalnych i przygotowaniu zamówień. Dopilnują terminy przeglądów i legalizacji. Wszystko zgodnie z wymogami ISO 9001.

Poznaj sposób działania

Zobacz krótkie wideo jak System Narzędziownia kontroluje narzędzia i zasoby firmy. Ewidencja narzędzi może być naprawdę prosta w obsłudze.

Moduły systemu Narzędziownia

Oprogramowanie zawiera wszystko czego potrzebujesz do efektywnego zarządzania majątkiem.
Mobilny system ewidencji narzędzi, sprzętu, wyposażenia i majątku firmy.
Ewidencja i optymalizacja kosztów eksploatacji posiadanego majątku i wyposażenia.
Moduł zarządzania kompletami i zestawami narzędzi.
Integracja oraz importowanie danych do systemu z plików Excel.
Integracja oraz importowanie danych do systemu z plików Excel.
Identyfikacja narzędzi i pracowników za pomocą technologii RFID.
Zarządzanie zapotrzebowaniami, harmonogramami i przydziałami BHP.
Moduł do obsługi i zarządzania zapotrzebowaniem, zamówieniami i zakupami.
Obsługa wielu magazynów i oddziałów. Zarządzanie wieloma jednostkami firmy.
Integracja i wymiana danych z innymi systemami używanymi w firmie.

Pobierz wersję demo Narzędziowni i przetestuj wszystkie możliwości.

Szukasz sposobów na skuteczne
zarządzanie majątkiem firmy?

Przetestuj wersję demonstracyjną programu do ewidencji narzędzi lub umów się na pokaz zdalny.

Narzędzia giną? Nie są dostępne na czas?

Szybkie wydawanie sprzętu przy pomocy RFID

Jak sprawnie wydawać sprzęt pracownikowi?

Szybkie wydawanie sprzętu z RFID

Ręczne wypisywanie kartotek trwa tak długo, że przed magazynem narzędziowym ustawiają się kolejki. Ewidencja w Excelu szybko się rozrasta, a brak podpisu sprawia, że jest niewiarygodna.

Program Narzędziownia stosuje karty zbliżeniowe jako formę podpisu elektronicznego. Ewidencja narzędzi w firmie zostaje skrócona do kilkunastu sekund, a kontrolowanie narzędzi staje się łatwe.

Znakowanie narzędzi tagiem RFID

Jak zabezpieczyć narzędzia radiowymi chipami RFID?​

Program do ewidencji narzędzi tagami RFID

Wartościowe narzędzia często się gubią. Są jednak sposoby, aby je niezawodnie oznaczyć. Najpewniejsze rozwiązanie to znaczniki zbliżeniowe RFID w formie plastikowych chipów lub etykiet.

Zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Są znacznie bardziej wytrzymałe niż kody kreskowe. Dzięki nim skrócisz ewidencję wypożyczanego pracownikom sprzętu aż czterokrotnie, z 8 do tylko 2 godzin dziennie.

Znakowanie narzędzi kodem kreskowym

Czy kod kreskowy nadaje się do oznaczania narzędzi?

Znakowanie narzędzi kodami kreskowymi

Doświadczenia wielu firm pokazały, że nawet najwytrzymalsze kody kreskowe, z uwagi na łatwość uszkodzenia, nie nadają się do trwałego oznakowania pracujących w ciężkich warunkach narzędzi i sprzętu.

Stosuje się je do ewidencji materiałów zużywalnych, np. tarcz ściernych, wierteł, frezów, płytek skrawających, rękawic, i innych. Ewidencja narzędzi w firmie musi opierać się na trwalszych rozwiązaniach jakimi są na przykład tagi RFID.

Najważniejsze funkcje systemu Narzędziownia

Zarządzanie sprzętem i narzędziami

Zarządzanie magazynem

Zarządzanie pracownikami i kontrahentami

Raporty i zestawienia

Inwentaryzacja

BHP

Administracja, personalizacja i integracja

Najczęściej zadawane pytania

  1. Instrukcję stanowiskową krok po kroku, która ułatwi wdrożenie nowej osoby według optymalnej ścieżki i uchroni ją przed popełnianiem błędów.
  2. Szczegółową dokumentację poszczególnych funkcji programu wraz z dokumentacją techniczną dla administratora.
  3. Dostępne online materiały szkoleniowe w formie wideo i PDF. Dzięki nim w pełni wykorzystasz Narzędziownię i łatwo wdrożysz nowych użytkowników.
  4. Możliwość przeszkolenia załogi w Twojej firmie przez doświadczonych specjalistów, którzy mają za sobą setki wdrożeń w takich firmach jak Enea, Fakro, Bombardier, Mostostal, Stocznia Gdańska, Zakłady Lotnicze i wielu innych.
  5. Dostęp do specjalistów znających specyfikę Twojej branży i służących swoim doświadczeniem przy dopasowywaniu programu i procesów.
  6. Optymalnie dobrane, sprawdzone czytniki do identyfikacji osób i narzędzi. Wszystkie urządzenia dostarczamy przetestowane, skonfigurowane i gotowe do pracy.
  7. 12-miesięczną gwarancję na prawidłowość działania oprogramowania.
  8. Oprogramowanie z licencją dożywotnią, dzięki której nie stracisz dostępu do swoich danych w momencie, kiedy przestajesz płacić abonament. Wszystkie dane są bezpieczne na Twoim firmowym serwerze i nikt obcy nie ma do nich dostępu.
  9. W ramach zakupu dostarczymy dodatkową pomoc w czasie dwóch konsultacji zdalnych podsumowujących wdrożenie po 1 miesiącu i po 3 miesiącach pracy.
  10. Możliwość podpisania umowy serwisowej i pełnego pakietu wsparcia oraz aktualizacji oprogramowania zapewni ciągłą pomoc w eksploatacji programu i korzystanie z najnowszej wersji programu.

Pakiet serwisu i aktualizacji zapewnia priorytetowy dostęp do naszych specjalistów oraz nowych funkcjonalności Narzędziowni.

Po wykupieniu pakietu odpowiedzialność za poprawne działanie programu spoczywa na specjalistach PWSK, którzy w awaryjnych sytuacjach udzielą Ci pomocy technicznej za pośrednictwem telefonu lub pulpitu zdalnego.

Przekażemy Ci praktyczne wskazówki pozwalające w pełni wykorzystać potencjał programu, na każdym etapie pracy.

Dzięki pakietowi zaktualizujesz Narzędziownie o nowe funkcje usprawniające codzienną pracę. Listę wprowadzanych do programu zmian znajdziesz pod tym linkiem.

Umowa serwisowa gwarantuje również bezpieczeństwo Twoich danych. W jej ramach co miesiąc przeprowadzana jest defragmentacja i indeksacja bazy danych. W czasie tego procesu weryfikujemy prawidłowość wystawionych dokumentów oraz wykrywamy błędy w sposobie użytkowania programu.

To proste – od rozmowy. Zadzwoń na +48 789 318 479 lub +48 32 279 17 83  albo wyślij do nas maila na adres biuro@pwsk.pl. Szybko przedstawimy niezobowiązującą wycenę i omówimy szczegóły dalszych działań. Pokaz zdalny przeprowadzamy poprzez Teamviewer, a wszystkie instrukcje wysyłamy mailem. Pozostałe dane kontaktowe znajdziesz na tej stronie.

Cena wersji Start przeznaczonej dla małych firm – 590zł (czytaj więcej). O ceny wersji Standard i Professional (polecana dla korporacji) wraz z cenami sprzętu lub integracji z ERP zapytaj telefonicznie +48 32 279 17 83 lub przez email biuro@pwsk.pl.

Dożywotnia licencja bez miesięcznych opłat. Płacisz tylko raz! Według niektórych naszych klientów inwestycja w program zwróciła się już po 3 miesiącach.

Oprogramowanie i sprzęt mamy cały czas dostępne na stanie, dlatego zamówienie wysyłamy w przeciągu 24h. Na szkolenia umawiamy się w dogodnych terminach. Integracje z systemami ERP i magazynowymi wymagają obustonnych ustaleń. 

Szkolenie zajmuje zwykle jeden dzień. Po szkoleniu będziesz potrafił samodzielnie rozpocząć pracę z programem. Zobacz również:

Nasza główna zasada: Nie zostawiamy nikogo bez pomocy. Zgłoszenia wszystkich klientów staramy się realizować telefonicznie, mailowo lub zdalnie w ciągu 24h. Pomocy udziela specjalista, nie handlowiec. Oferujemy także szkolenia i stałą umowę serwisową oraz dostosowanie systemu do wymagań procesów zamawiającego.

Sprawdź jakie pytania najczęściej zadają użytkownicy naszych rozwiązań. Przejdź do strony pomocy technicznej.

Bez żadnego ryzyka pobierz i wypróbuj wersję demonstracyjną programu. Umów się na prezentację zdalną, podczas której pokażemy jak łatwo się pracuje z programem, jaki sprzęt dobrać i na co zwrócić uwagę podczas wdrożenia.

Zachęcamy do przeczytania opinii o systemie Narzędziownia napisanych przez jego użytkowników oraz opisów efektów wdrożeń u naszych klientów.

Poniżej przykładowa opinia jak wykorzystuje program firma Lidingo & Bygg AB:

“Szwedzka firma remontowo-budowlana LYBAB zakupiła system Narzędziownia® w celu ewidencji wszystkich narzędzi pobieranych przez pracowników pracujących na różnych budowach. Wcześniejszy chaos spowodowany ciągłym poszukiwaniem narzędzi chcieliśmy zastąpić dokładną ewidencją dosyć dużego majątku.

System Narzędziownia bardzo się sprawdził w naszym przedsiębiorstwie. Jest bogaty w funkcje, które kontrolują naszą gospodarką narzędziową i nią zarządzają. 

Łatwa lokalizacja sprzętu, pozytywnie wpływa na większe jego wykorzystanie i ogranicza powtarzające się zakupy. Zmniejszyła ryzyko niedotrzymywania terminów z powodu braków narzędzi pracy. Kontrola terminów przeglądów utrzymuje nasze narzędzia i maszyny w dobrym stanie.

Rekomendujemy firmę PWSK jako producenta programów, które przynoszą duże oszczędności czasowe i finansowe.” – Lidingo, Piter Sowa

Podczas szkolenia nauczysz się posługiwać programem w praktyce. Pokażemy jak za jego pomocą rozwiązywać codzienne problemy w prosty sposób. Pod okiem specjalisty szybko nabędziesz wprawy.

Poznasz tajniki wyniesione z kilkuset wdrożeń.

Wspólnie skonfigurujemy program i czytniki, aby rutynowe czynności nie wymagały Twojego zaangażowania.

Przetestuj bezpłatnie system Narzędziownia i zobacz jak sprawdzi się w Twojej firmie.

Chcesz porozmawiać o Narzędziowni?Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.