Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

System Narzędziownia®

Program do ewidencji sprzętu i zarządzania majątkiem firmy.
Unowocześnij gospodarkę narzędziami, kontroluj magazyn i przeglądy.

Klienci PWSK - użytkownicy systemu Narzędziownia

Z systemem Narzędziownia pozbędziesz się problemów w magazynie i wypożyczalni narzędzi

Ewidencja majątku - Narzędziownia PWSK
Wprowadzisz rzetelną ewidencję stanów narzędzi i materiałów w całej firmie oraz jej oddziałach.
oszczednosc-czasu-narzedziownia-pwsk
Nie będziesz tracić czasu na szukanie narzędzi. Dostępne w terminie wyeliminują przestoje.
Obniżenie kosztów narzędzi i majątku
Obniżysz wydatki na zakupy narzędzi, sprzętu, części i materiałów.
Odpowiedzialność pracowników za sprzęt i majątek firmy
Zwiększysz poszanowanie narzędzi i odpowiedzialność pracowników za powierzony im sprzęt.

Zyskaj nowe możliwości w zarządzaniu
narzędziami, sprzętem i majątkiem firmy

zarzadzanie narzedziami system pwsk

Ogranicz wydatki
na narzędzia

Ewidencja narzędzi
sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo
ograniczy wydatki na narzędzia. Narzędzia przestaną ginąć
i każdy sprzęt
będzie zawsze dostępny na czas.

szybka praca dzieki systemowi narzedziownia

Uniknij opóźnień
w realizacji zleceń

Dostarcz swoim pracownikom narzędzia w terminie i bez tracenia czasu w kolejkach. Uciążliwe papierowe dokumenty
zastąp specjalistycznym oprogramowaniem i czytnikami.

kontrola zużycia narzędzi program komputerowy

Rozliczaj i kontroluj
zużycie narzędzi

Prowadź ewidencję wyposażenia i środków trwałych od zakupu, aż po likwidację. System rozliczy pracowników i ograniczy nieuzasadnione zużycie materiałów oraz odzieży BHP.

monitorowanie stanow minimalnych program komputerowy

monitoruj przeglądy
i stany minimalne

Specjalne alerty pomogą Ci w monitorowaniu stanów minimalnych i przygotowaniu zamówień. Dopilnują terminy przeglądów i legalizacji. Wszystko zgodnie z wymogami ISO 9001.

Poznaj sposób działania

Zobacz krótkie wideo jak System Narzędziownia kontroluje narzędzia i zasoby firmy. Ewidencja narzędzi może być naprawdę prosta w obsłudze.

Moduły systemu Narzędziownia

Oprogramowanie zawiera wszystko czego potrzebujesz do efektywnego zarządzania majątkiem.
Mobilny system ewidencji narzędzi, sprzętu, wyposażenia i majątku firmy.
Ewidencja i optymalizacja kosztów eksploatacji posiadanego majątku i wyposażenia.
Moduł zarządzania kompletami i zestawami narzędzi.
Integracja oraz importowanie danych do systemu z plików Excel.
Integracja oraz importowanie danych do systemu z plików Excel.
Identyfikacja narzędzi i pracowników za pomocą technologii RFID.

Zarządzanie zapotrzebowaniami, harmonogramami i przydziałami BHP.

Moduł do obsługi i zarządzania zapotrzebowaniem, zamówieniami i zakupami.
Obsługa wielu magazynów i oddziałów. Zarządzanie wieloma jednostkami firmy.
Integracja i wymiana danych z innymi systemami używanymi w firmie.

Pobierz wersję demo Narzędziowni i przetestuj wszystkie możliwości.

Szukasz sposobów na skuteczne
zarządzanie majątkiem firmy?

Przetestuj wersję demonstracyjną programu do ewidencji narzędzi lub umów się na pokaz zdalny.

Oznakuj narzędzia i sprzęt. Wybierz odpowiedni sposób

Szybkie wydawanie sprzętu przy pomocy RFID

Jak sprawnie wydawać sprzęt pracownikowi?

Szybkie wydawanie sprzętu z RFID

Ręczne wypisywanie kartotek trwa tak długo, że przed magazynem narzędziowym ustawiają się kolejki. Ewidencja w Excelu szybko się rozrasta, a brak podpisu sprawia, że jest niewiarygodna.

Program Narzędziownia stosuje karty zbliżeniowe jako formę podpisu elektronicznego. Ewidencja narzędzi w firmie zostaje skrócona do kilkunastu sekund, a kontrolowanie narzędzi staje się łatwe.

Znakowanie narzędzi tagiem RFID

Jak zabezpieczyć narzędzia radiowymi chipami RFID?​

Program do ewidencji narzędzi tagami RFID

Wartościowe narzędzia często się gubią. Są jednak sposoby, aby je niezawodnie oznaczyć. Najpewniejsze rozwiązanie to znaczniki zbliżeniowe RFID w formie plastikowych chipów lub etykiet.

Zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Są znacznie bardziej wytrzymałe niż kody kreskowe. Dzięki nim skrócisz ewidencję wypożyczanego pracownikom sprzętu aż czterokrotnie, z 8 do tylko 2 godzin dziennie.

Znakowanie narzędzi kodem kreskowym

Czy kod kreskowy nadaje się do oznaczania narzędzi?

Znakowanie narzędzi kodami kreskowymi

Doświadczenia wielu firm pokazały, że nawet najwytrzymalsze etykiety z kodami kreskowymi często nie radzą sobie w przypadku narzędzi pracujących w ciężkich warunkach.

Z powodzeniem stosuje się je jednak do ewidencji materiałów zużywalnych, takich jak tarcze ścierne, wiertła, frezy, płytki skrawające, itp. Ewidencję narzędzi w firmie lepiej oprzeć na trwalszych rozwiązaniach jakimi są na przykład tagi RFID.

Najważniejsze funkcje systemu Narzędziownia

Zarządzanie sprzętem i narzędziami

Zarządzanie magazynem

Zarządzanie pracownikami i kontrahentami

Raporty i zestawienia

Inwentaryzacja

Środki ochrony BHP

Administracja, personalizacja i integracja

Najczęściej zadawane pytania

  1. Instrukcję stanowiskową krok po kroku, która ułatwi wdrożenie nowej osoby według optymalnej ścieżki i uchroni ją przed popełnianiem błędów.
  2. Szczegółową dokumentację poszczególnych funkcji programu wraz z dokumentacją techniczną dla administratora.
  3. Dostępne online materiały szkoleniowe w formie wideo i PDF. Dzięki nim w pełni wykorzystasz Narzędziownię i łatwo wdrożysz nowych użytkowników.
  4. Możliwość przeszkolenia załogi w Twojej firmie przez doświadczonych specjalistów, którzy mają za sobą setki wdrożeń w takich firmach jak Enea, Energa, Fakro, Bombardier, Romgos, IKEA, Stadler, Mostostal, Stocznia Gdańska, Zakłady Lotnicze i wielu innych.
  5. Dostęp do specjalistów znających specyfikę Twojej branży i służących swoim doświadczeniem przy dopasowywaniu programu i procesów.
  6. Optymalnie dobrane, sprawdzone czytniki do identyfikacji osób i narzędzi. Wszystkie urządzenia dostarczamy przetestowane, skonfigurowane i gotowe do pracy.
  7. 12-miesięczną gwarancję na prawidłowość działania oprogramowania i dostarczonych urządzeń.
  8. Oprogramowanie z licencją dożywotnią, dzięki której nie stracisz dostępu do swoich danych w momencie, kiedy przestajesz płacić abonament. Wszystkie dane są bezpieczne na Twoim firmowym serwerze i nikt obcy nie ma do nich dostępu.
  9. W ramach zakupu dostarczymy dodatkową pomoc w czasie dwóch konsultacji zdalnych podsumowujących wdrożenie po 1 miesiącu i po 3 miesiącach pracy.
  10. Możliwość podpisania umowy serwisowej i pełnego pakietu wsparcia oraz aktualizacji oprogramowania zapewni ciągłą pomoc w eksploatacji programu i korzystanie z najnowszej wersji programu.

Pakiet serwisu i aktualizacji  APG zapewnia priorytetowy dostęp do naszych specjalistów oraz nowych funkcjonalności Narzędziowni.

Po wykupieniu pakietu APG odpowiedzialność za poprawne działanie programu spoczywa na specjalistach PWSK, którzy w awaryjnych sytuacjach udzielą Ci pomocy technicznej za pośrednictwem telefonu lub pulpitu zdalnego.

Przekażemy Ci praktyczne wskazówki pozwalające w pełni wykorzystać potencjał programu, na każdym etapie pracy.

Dzięki pakietowi APG  zaktualizujesz Narzędziownie o nowe funkcje usprawniające codzienną pracę. Listę wprowadzanych do programu zmian znajdziesz pod tym linkiem.

Umowa serwisowa gwarantuje również bezpieczeństwo Twoich danych. W jej ramach co miesiąc przeprowadzana jest defragmentacja i indeksacja bazy danych. W czasie tego procesu weryfikujemy prawidłowość wystawionych dokumentów oraz wykrywamy błędy w sposobie użytkowania programu.

To proste – od rozmowy. Zadzwoń na +48 512 890 992 lub +48 32 279 17 83  albo wyślij do nas maila na adres biuro@pwsk.pl. Szybko przedstawimy niezobowiązującą wycenę i omówimy szczegóły dalszych działań. Pokaz zdalny przeprowadzamy poprzez Teamviewer, a wszystkie instrukcje wysyłamy mailem. Pozostałe dane kontaktowe znajdziesz na tej stronie Kontakt.

Koszty naszego oprogramowania są skalkulowane tak, aby były rentowne także dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wśród użytkowników programu znajdują się zarówno małe, kilkunastoosobowe firmy jak i duże, międzynarodowe korporacje. Dzięki takiemu skalowalnemu licencjonowaniu, możliwości doboru odpowiednich czytników i drukarek oraz pakietu usług wdrożeniowych, już mniejsze firmy mogą budować swoją przewagę konkurencyjną, a duże korporacje zyskać pakiet licencji i usług odpowiedni dla ich wymagań. Cena zależy od rodzaju i liczby licencji, modułów programowych, czytników, etykiet, znaczników, szkoleń, umowy serwisowej w ramach pakietu APG.

Cena wersji Start przeznaczonej dla małych firm – 590zł (czytaj więcej). O ceny wersji Standard i Professional (polecana dla korporacji) wraz z cenami sprzętu lub integracji z ERP zapytaj telefonicznie +48 512 890 992 lub przez email biuro@pwsk.pl.

Uwaga! Dożywotnia licencja bez miesięcznych opłat. Za licencję płacisz tylko raz! Według niektórych naszych klientów inwestycja w program zwróciła się już po 3 miesiącach.

Oprogramowanie i sprzęt mamy cały czas dostępne na stanie, dlatego zamówienie wysyłamy w przeciągu 24h. Na szkolenia umawiamy się w dogodnych terminach. Integracje z systemami ERP i magazynowymi wymagają obustonnych ustaleń. 

Szkolenie zajmuje zwykle jeden dzień. Po szkoleniu będziesz potrafił samodzielnie rozpocząć pracę z programem. Jeżeli posiadasz w formie elektronicznej swoje kartoteki i stany magazynowe, to zaimportujemy je tuż przed szkoleniem.

Zobacz również:

Nasza główna zasada: Nie zostawiamy nikogo bez pomocy. Zgłoszenia wszystkich klientów staramy się realizować telefonicznie, mailowo lub zdalnie w ciągu 24h. Pomocy technicznej i merytorycznej udziela specjalista wdrożeniowiec, a nie handlowiec. Oferujemy wszystkie potrzebne szkolenia i stałą umowę serwisową oraz dostosowanie systemu do wymagań procesów zamawiającego.

Sprawdź jakie pytania najczęściej zadają użytkownicy naszych rozwiązań. Przejdź do strony pomocy technicznej.

Bez żadnego ryzyka pobierz i wypróbuj wersję demonstracyjną programu. Umów się na prezentację zdalną, podczas której pokażemy jak łatwo się pracuje z programem, jaki sprzęt dobrać i na co zwrócić uwagę podczas wdrożenia.

Zachęcamy do przeczytania opinii o systemie Narzędziownia napisanych przez jego użytkowników oraz opisów efektów wdrożeń u naszych klientów.

Poniżej przykładowa opinia jak wykorzystuje program firma Lidingo & Bygg AB:

“Szwedzka firma remontowo-budowlana LYBAB zakupiła system Narzędziownia® w celu ewidencji wszystkich narzędzi pobieranych przez pracowników pracujących na różnych budowach. Wcześniejszy chaos spowodowany ciągłym poszukiwaniem narzędzi chcieliśmy zastąpić dokładną ewidencją dosyć dużego majątku.

System Narzędziownia bardzo się sprawdził w naszym przedsiębiorstwie. Jest bogaty w funkcje, które kontrolują naszą gospodarką narzędziową i nią zarządzają. 

Łatwa lokalizacja sprzętu, pozytywnie wpływa na większe jego wykorzystanie i ogranicza powtarzające się zakupy. Zmniejszyła ryzyko niedotrzymywania terminów z powodu braków narzędzi pracy. Kontrola terminów przeglądów utrzymuje nasze narzędzia i maszyny w dobrym stanie.

Rekomendujemy firmę PWSK jako producenta programów, które przynoszą duże oszczędności czasowe i finansowe.” – Lidingo, Piter Sowa

Podczas szkolenia nauczysz się posługiwać programem w praktyce. Pokażemy jak za jego pomocą rozwiązywać codzienne problemy w prosty sposób. Pod okiem specjalisty szybko nabędziesz wprawy.

Poznasz tajniki wyniesione z kilkuset wdrożeń. A byliśmy już na szkoleniach we wszystkich zakątkach Polski i poza jej granicami. 

Wspólnie skonfigurujemy program i czytniki, abyś nie tracił na to czasu. Jest to łatwe, ale rutynowe czynności nie muszą wymagać Twojego zaangażowania.

Przetestuj bezpłatnie system Narzędziownia i zobacz jak sprawdzi się w Twojej firmie.

Chcesz porozmawiać o Narzędziowni?