Chcesz odmienić zarządzanie firmowym majątkiem?

Rozliczyć magazyn i pracowników? Kontrolować terminy?
Zredukować koszty zakupów?
Poznaj Program Narzędziownia,
który pomógł 1000 największym polskim firmom.

Narzędziownia – program do ewidencji sprzętu, narzędzi i materiałów

To najlepsza innowacja w zarządzaniu majątkiem, jaką widziałem od lat – Przemysław Hołowczyc – prezes firmy Stock Inventory.

Program Narzędziownia® jest dla Ciebie, jeżeli:

 • Tracisz czas na szukanie narzędzi, sprzętu i materiałów potrzebnych do pracy?
 • Masz problem z rozliczaniem pracowników, którzy przetrzymują narzędzia?
 • Podejrzewasz nieuzasadnione, nadmierne pobieranie materiałów, środków BHP, tarcz, frezów?
 • Zdarzają się kradzieże?
 • Nie potrafisz rzetelnie ustalić swoich stanów magazynowych, a inwentaryzacja pochłania dużo Twojego czasu i energii?
 • Twoja dokumentacja, certyfikaty, instrukcje i rysunki nie są zebrane w jednym miejscu?

Czy chcesz:

1. Obniżyć koszty zakupu sprzętu, narzędzi i materiałów?

2. Kontrolować wszystkie ważne terminy przeglądów i dopuszczeń?

3. Dostarczyć na czas narzędzia pracownikom?

4. Wyeliminować zatory w magazynie?

5. Zwiększyć odpowiedzialność pracowników za powierzony im majątek?

Dlaczego ten program tak bardzo usprawni pracę w Twojej firmie?

Program Narzędziownia sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo ograniczy wydatki na narzędzia. Szybciej wykonasz zaplanowane zlecenia, a uciążliwe papierowe dokumenty zastąpisz specjalistycznym oprogramowaniem.

Dzięki komputerowej ewidencji każdy sprzęt będzie zawsze dostępny na czas.

Program sprawnie poprowadzi ewidencję dowolnych materiałów, wyposażenia i środków trwałych oraz rozliczy z nich pracowników. Zapobiegnie kradzieżom i nieuzasadnionemu zużywaniu materiałów eksploatacyjnych i odzieży ochronnej.

Będziesz sprawnie zarządzać narzędziami od zakupu, aż po likwidację. Zaoszczędzisz czas w magazynie, przy obsłudze pracowników i inwentaryzacji. Obniżysz koszty, lepiej wykorzystując posiadane narzędzia bez konieczności kupowania nowych.

Specjalne alerty pomogą Ci w monitorowaniu stanów minimalnych i terminów przeglądów.

 

Według naszych klientów inwestycja w program zwróci się już po 3 miesiącach!

Dożywotnia licencja bez miesięcznych opłat. Płacisz tylko raz!

1. Zainstaluj program i czytniki

2. Wprowadź kartoteki. Oznacz narzędzia i materiały

3. Zarządzaj swoim majątkiem.

Dla kogo przeznaczony jest Program Narzędziownia?

 • Przemysł, przedsiębiorstwa produkcyjne – zarządzanie narzędziownią, wypożyczalnią elektronarzędzi, magazynami materiałów, form wtryskowych, matryc, produkcji w toku, wyrobów gotowych, ewidencja konstrukcji stalowych, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do maszyn.
 • Firmy produkcyjne, obróbki skrawaniem – zarządzanie magazynami narzędzi, narzędziami skrawającymi CNC, frezami, płytkami, ściernicami, sprawdzianami, podniesienie jakości procesu produkcyjnego, standaryzacja narzędzi w firmie, skrócenie czasu przezbrojeń, przestojów maszyn, zwiększenie jakości produktów, zmniejszenie liczby braków, efektywne zarządzanie narzędziami mocującym i uchwytami.
 • Ewidencja opakowań zwrotnych – kontrola metalowych kontenerów, palet, ubrań roboczych, artykułów BHP, przeglądy masek gazowych, monitorowanie dokumentów i dokumentacji technologicznej, certyfikatów i rysunków.
 • Firmy budowlane – zarządzanie magazynami narzędzi, ewidencja elektronarzędzi, rusztowań, maszyn, pojazdów, materiałów budowlanych, rozliczenie budów i zleceń, zarządzanie materiałami na placu budowy, lokalizacja sprzętu.
 • Energetyka – montaż instalacji i urządzeń dla energetyki, przemysłu wydobywczego i przetwórczego, infrastruktur ciepłowniczych, zarządzanie majątkiem sieciowym.
 • Stocznie – budowa statków – zarządzanie narzędziami, sprzętem i materiałami.
 • Biura, instytucje, urzędy, banki, korporacje – zarządzanie wyposażeniem, ewidencja sprzętu komputerowego IT i biurowego, magazyn materiałów biurowych.
 • Hotele, aquaparki i pensjonaty – ewidencja i inwentaryzacja wyposażenia wnętrz, kuchni, SPA, aparatury, zaplecza technicznego.
 • Sieci handlowe, sklepy – monitorowanie magazynu sprzętu i wyposażenia sklepów, ewidencja sprzętu w firmie.
 • Szpitale, ośrodki zdrowia – ewidencja aparatury medycznej, endoskopów, wyposażenia sal.
 • Muzea, galerie, teatry i placówki kulturalne – wyposażenie wnętrz, ewidencja i inwentaryzacja zbiorów muzealnych oraz sprzętu estradowego.
 • Policja i wojsko – ewidencja i zabezpieczenie broni, sprzętu komputerowego, dowodów.

Zobacz film prezentujący możliwości programu:

Chcesz lepiej zarządzać swoim sprzętem? Pobierz bezpłatne DEMO lub umów się na pokaz zdalny >>
 

 

 Proszę zadzwonić lub wysłać maila.

Co pisze użytkownik programu, firma Lidingo Ytbehandling & Bygg AB?

Szwedzka firma remontowo-budowlana LYBAB zakupiła system Narzędziownia® w celu ewidencji wszystkich narzędzi pobieranych przez pracowników pracujących na różnych budowach.

Wcześniejszy chaos spowodowany ciągłym poszukiwaniem narzędzi chcieliśmy zastąpić dokładną ewidencją dosyć dużego majątku.

System Narzędziownia bardzo się sprawdził w naszym przedsiębiorstwie. Jest bogaty w funkcje, które kontrolują naszą gospodarką narzędziową i nią zarządzają.

Łatwa lokalizacja sprzętu, pozytywnie wpływa na większe jego wykorzystanie i ogranicza powtarzające się zakupy. Zmniejszyła ryzyko niedotrzymywania terminów z powodu braków narzędzi pracy.

Kontrola terminów przeglądów utrzymuje nasze narzędzia i maszyny w dobrym stanie.

Rekomendujemy firmę PWSK jako producenta programów, które przynoszą duże oszczędności czasowe i finansowe. – Lidingo, Piter Sowa

Program Gospodarki Narzędziowej zawiera moduły, których będziesz używać z przyjemnością:


Raport przetrzymywania narzędzi przez pracowników:

Program do wypożyczalni sprzętu, narzędzi wynajmu maszyn, ewidencja narzędzi w firmie

Jak zaoszczędzić czas pracowników dzięki kartom zbliżeniowym RFID?

Czy w Twojej firmie dużym problemem jest przypisywanie pobieranego sprzętu do poszczególnych pracowników lub stanowisk?

Czy przed okienkiem magazynu ustawiają się kolejki zniecierpliwionych pracowników?

Tradycyjna operacja wypożyczenia trwa bardzo długo i wymaga wypisania lub wydrukowania papierowego potwierdzenia oraz uzyskania podpisu pracownika. Po dłuższym czasie wyszukanie potrzebnej informacji w ciągle powiększającej się dokumentacji graniczy z cudem.

Ewidencja może być prowadzona w Excelu, lecz jest to bardziej czasochłonne, a brak podpisu sprawia, że traci swoją wiarygodność.

Dlatego stosujemy karty zbliżeniowe pracowników podobne do tych wykorzystywanych do rejestracji czasu pracy.

Karta zbliżeniowa błyskawicznie rozpozna pracownika ze 100% wiarygodnością, a Program Narzędziownia zarejestruje jej unikatowy numer jako formę podpisu elektronicznego.

Cała operacja wydania sprzętu zostanie skrócona z kilku minut do dosłownie kilkunastu sekund.

Narzędziownia Minima RFID

Nowość! Jak zabezpieczyć narzędzia za pomocą radiowych chipów RFID?

Skoro już zadbaliśmy o szybką i pewną rejestrację pracownika, zadbajmy też o wartościowe narzędzia. Czy nie jest tak, że lubią się rozchodzić?

Potrzebujesz specjalnych zabezpieczeń, aby niezawodnie oznaczyć swój sprzęt i środki trwałe. Najpewniejszym rozwiązaniem są chipy lub etykiety zbliżeniowe RFID. Zostały one stworzone do pracy w ciężkich warunkach i są znacznie bardziej wytrzymałe niż kody kreskowe.

Dzięki nim zapewnisz sobie błyskawiczną i pewną ewidencję narzędzi w Twojej firmie. W przeciwnym razie będziesz dalej tracił czas na ich lokalizację, a pieniądze na zdublowane zakupy.

Przeczytaj więcej: Znakowanie narzędzi i elektronarzędzi.

Przykładowe oznakowanie narzędzi tagami RFID. Szybki odczyt i zero pomyłek.Znakowanie narzędzi tagami RFID

Przy zastosowaniu tagów RFID specjalny czytnik podłączony do Programu Narzędziownia rozpozna nawet kilkadziesiąt przedmiotów w ciągu sekundy i jednym kliknięciem wystawi dokument wydania lub zwrotu. System równie szybko wyda suwmiarkę, miernik elektryczny, drabinę, czy wiertarkę Hilti, Makita lub Bosch.

Zobacz jak szybko i sprawnie Program Narzędziownia rozpozna pracownika i wyda mu narzędzia (self-check).

Zadzwoń, aby dowiedzieć się jak wdrożyć podobny system sprawnej ewidencji sprzętu w Twojej firmie:  32 279-17-83 lub 502 693 646

Czy kod kreskowy nadaje się do oznaczania narzędzi?

Jak pokazały doświadczenia wielu firm budowlanych, kody kreskowe z uwagi na łatwość uszkodzenia etykiety nie nadają się do znakowania pracujących w ciężkich warunkach narzędzi.

Nadają się za to idealne do oznaczenia materiaałów zużywalnych, np. tarcz ściernych, wierteł, frezów, płytek skrawających, rękawic BHP, drutów spawalniczych itp.

Co więcej, opakowania materiałów zużywalnych często są już oznakowane przez handlowe kody kreskowe, które możesz łatwo wykorzystać.

Skanowanie kodu kreskowego za pomocą profesjonalnego kolektora danych zapewnia wiarygodny odczyt. Czytniki w telefonach komórkowych kiepsko radzą sobie z zabrudzonym lub uszkodzonym kodem kreskowym.

Wydawanie materiałów BHP przy pomocy kolektora danych

Przeczytaj opinie zadowolonych użytkowników:  (więcej tutaj >>)

POLIMEX – firma budowlana

Program Narzędziownia wybraliśmy z uwagi na kompletność rozwiązania i przyjazność dla użytkownika. Zastosowanie technologi RFID przyśpieszyło obsługę pracowników i wyeliminowało drukowanie dokumentów papierowych.

Dotychczasowa współpraca pozwala nam zarekomendować firmę PWSK i Program Narzędziownia. Paweł Dębowski, Kierownik

FAKRO – firma produkcyjna

Firma FAKRO od kilku lat użytkuje Program Narzędziownia firmy PWSK do ewidencji narzędzi do produkcji masowej okien. Praca na wielu stanowiskach przebiega bez zastrzeżeń. Oprogramowanie sprawnie rejestruje wszystkie operacje magazynowe, rozlicza koszty narzędzi wg zleceń, maszyn i pracowników.
Stosowany przez firmę PWSK system identyfikacji pracowników za pomocą kart zbliżeniowych RFID spowodował przyśpieszenie operacji magazynowych, obsługi pracowników i eliminację dokumentów papierowych. Wpłynęło to na zmniejszenie kolejek przed wypożyczalnią narzędzi i znaczną oszczędność czasu załogi.inż. Robert Dąbrowski, Główny Mechanik FAKRO

Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. – konstrukcje stalowe

Rekomendujemy firmę PWSK jako dostawcę profesjonalnego oprogramowania do ewidencjonowania elektronarzędzi wyposażonego w obsługę kodów kreskowych oraz tagów RFID.Dyrektor Jan Bogdziewicz

TAURON Dystrybucja S.A. oddział w Legnicy – energetyka

Oświadczamy, że w/w oprogramowanie w znaczący sposób poprawiło system ewidencji narzędzi oraz usprawniło dotychczas stosowaną kontrolę nad nimi w firmie.

Zalety programu są bardzo duże, stąd możemy gorąco go polecić jako solidne narzędzie pomagające usprawnić prace związane z gospodarką narzędziową, a samą firmę jako solidnego partnera w procesie. – Dyrektor ds. Serwisu Andrzej Sztorc

ewidencja sprzętu, pojazdów i maszyn w firmie budowlanej, konstrukcje stalowe, mosty, drogi
program dla firmy budowlanej, ewidencja elektronarzędzi, sprzętu i maszyn budowlanych, konstrukcje stalowe, energetyka
Program dla firmy produkcyjnej, obróbka skrawaniem, CNC, frezy, wiertła, przemysł, produkcja

 

 Czytaj dalej:

Do pobrania:

Jaka jest cena programu i urządzeń?

Cena wersji Minima ograniczonej dla małych firm – 590zł (czytaj więcej). Cennik wersji Standard, Professional i Korporacja wraz z cenami sprzętu prześlemy po rozmowie telefonicznej tel. 32 279-17-83 lub w odpowiedzi na email biuro@pwsk.pl.

Ile trwa proces wdrożenia takiego programu?

Szkolenie zajmuje zwykle jeden dzień, szkolimy optymalnie do 3-4 osób i już będziesz potrafił samodzielnie rozpocząć pracę.

Co, jeśli wasze rozwiązanie mi się nie spodoba?

Bez żadnego ryzyka pobierz i wypróbuj wersję demonstracyjną programu. Chętnie zrobimy prezentację zdalną. Pokażemy jak łatwo się pracuje z programem, jaki sprzęt dobrać i na co zwrócić uwagę podczas wdrożenia.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Wszystko mamy sprawdzone, przygotowane i wysyłamy w przeciągu 24h. Na szkolenia umawiamy się w dogodnych terminach.

 

Na jaką pomoc mogę liczyć w razie potrzeby?

Nasza główna zasada: Nie zostawiamy nikogo bez pomocy. Staramy się w przeciągu 24h pomóc telefonicznie, mailowo lub zdalnie.  Pomocy udziela specjalista, a nie handlowiec. Oferujemy szkolenia i stałą umowę serwisową.

Co mi da szkolenie, nie wystarczy przeczytać instrukcję obsługi?

Podczas szkolenia nauczysz się w sposób praktyczny posługiwać programem. Rozwiązywać za jego pomocą swoje codzienne problemy w prosty sposób. Pod okiem specjalisty szybko nabędziesz wprawy. Poznasz tajniki wyniesione z kilkuset wdrożeń. Wspólnie skonfigurujecie program i czytniki, aby rutynowe czynności nie wymagały Twojego zaangażowania.

Jakie dodatkowe korzyści otrzymam wraz z zakupem programu?

 • Program dostarczymy na płycie CD wraz z wydrukowaną instrukcją obsługi i licencją.
 • Dodatkowo otrzymasz dostęp do 5 filmów szkoleniowych Akademii PWSK, poradników i pełnej 270 stronicowej instrukcji w PDF.
 • Pomoc telefoniczną przy instalacji.
 • Nie będziesz tracił czasu na podłączenie sprzętu, bo będzie przetestowany i skonfigurowany do pracy.

Od czego zacząć współpracę?

To proste — od telefonu lub wysłania do nas maila. Szybko przedstawimy niezobowiązującą wycenę i omówimy szczegóły dalszych działań.

 

Chcesz lepiej zarządzać swoim sprzętem? Pobierz i wypróbuj samemu program w bezpłatnej wersji DEMO >>

 Zadzwoń w celu uzyskania dalszych informacji: 32 279-17-83, 502 693 646.

Pobierz i przetestuj samemu bezpłatne demo programu Narzędziownia.

Organizujemy także wygodne prezentacje zdalne przez internet. Proszę zadzwonić lub wysłać maila.

Odbierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie


Klikając na ten link wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę PWSK dla celów marketingowych. Równocześnie zostałem poinformowany o możliwości trwałego usunięcia moich danych z zasobów firmy PWSK.

Chcę otrzymywać materiały szkoleniowe i informacyjne.

Zapoznałem się z Polityką prywatności i ją akceptuję.


Materiały zostaną wysłane mailem