Nasi klienci

Oprogramowanie i sprzęt PWSK pomaga już ponad
1000 klientom na 4 kontynentach.

…i wielu innych

Opinie zadowolonych klientów

Referencje

Zobacz co mówią o nas nasi ukontentowani klienci

Obsługujemy firmy z różnych branż

Lista klientów według specjalizacji

FAKRO – Nowy Sącz

TOWIMOR S.A., Toruń

TEN Sp. z o.o., Poznań

Pomorski Ośrodek Maszynowy POM-EKO Sp. z o. o., Szczecinek

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe „PROMET-STAL” Sp. z o.o., Olsztyn

REMY Sp. z o.o., Żukowice

ZAKŁAD MECHANIKI PRECYZYJNEJ ” KRYZBYT ” SP. Z O.O, Bieruń

REMOG POLSKA SP. Z O.O., Mielec

ANBI-TECH S.C. – Olkusz

ZAKŁAD MECHANICZNY „BUMAR-MIKULCZYCE” S.A., Zabrze

Zakład Przekładni i Hydrauliki BUMAR-ŁABĘDY Sp. z o.o., Gliwice

WSK „PZL-RZESZÓW” S. A.

EKO-REK Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

ARAJ Sp. z o.o., Kąty Wrocławskie

ZZM S.A., Zabrze

TRAX-BRW Sp. z o.o., Przeworsk

Nyborg-Mawent S.A., Malbork

Zakłady Mechaniczne „Solbet-Zremb” Sp. z o.o., Solec Kujawski

Fabryka Maszyn i Urządzeń TAGOR S.A., Tarnowskie Góry

Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych Andrzej Szumko Spółka Jawna

P.P.U.H. „MARBET” Marek Otko, Lipsko

BUCZEK – HB ZAKŁAD PRODUKCJI RUR Spółka z o.o., Sosnowiec

FHU Marat Przemysław Małecki, Rybnik

PRODREW Sp. z o.o., Szczecin

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE I USŁUG TECHNICZNYCH GRANIT SP. Z O.O.

Zakład Budowlany Waldemar Boś – Spółka z o.o., Włocławek

Dominat Sp. z o.o., Rybnik

Zakład Ogólnobudowlany Jerzy Nowak, Jelenia Góra

Firma Remontowo-Budowlana Brodnicki Krzysztof, Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Mavex – Marek Michalski, Kutno

Zakład Remontowo-Budowlany Pałuki Sp. z o.o., Bielawy

Przedsiębiorstwo Budowlane Pabiach Sp. z o.o., Ostrołęka

Zakład Remontowo-Budowlany „ORGANIKA” Sp. z o.o., Nowa Sarzyna

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe HAND-BUD Sp. z o.o., Dębica

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Archi-Test”, Wrocław

Alstal Budownictwo, Inowrocałw

Zakład Ogólnobudowlany i Instalacji Elektrycznych Stanisław Kozieł, Słomnik

Henczke – Budownictwo Sp. z o.o., Płock

Przedsiębiorstwo Budowlane Robud, Gliwice

Zakład Remontowo-Budowlany Organika Sp. z o.o., Nowa Szarzyna

ARNIKA Sp. z o.o., Bielsko Biała

Kamtech Sp. z o.o., Łysomice

Zarmen Sp. z o.o., Opole

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „SAN – BUD”, Zielona Góra

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE „NORBUD” NORBERT SZULC

ZAKŁAD BUDOWLANY Henryk Jaskólski, Świdnica

Przedsiębiorstwo Budowlane „ELMIR” Przemysław Niewiadomski – Płock

PAWERBUD SPÓŁKA JAWNA H.ŚNIOSZEK E.ŁASECKI – Piła

„ELEKTRYK-PL ML”Sp.z o.o.,Podkowa Leśna

Budosort Sp. z o.o., Łódź

Budizol, Włocławek

Climbex Kaczmarek, Kantorski Spółka Jawna, Brzezie

Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno – Wiertniczych Grażyna Janik, Roman Kuś Sp. J. – Sosnowiec, Śławków

PARYT – RENOBUD T.R.M. Rydrych, Ruda śląska

P.I.B. BUDECON S.A., Sosnowiec

Bogdan Wójcik Projektowanie Nadzór Realizacja, Nowy Sącz

Pre-Fabrykat Sp. z o.o., Karpacz

MOSTY Chrzanów Sp. z o.o., Chrzanów

P.P.H.U. ,,SOLID-BUD” MACIEJ KULHAWY, Kluki

Wojskowy Zakład Remontowo Budowlany w Jarosławiu Gospodarstwo Pomocnicze RZI w Lublinie, Jarosław

Integer S.A, Wrocław

„Izoler” Izabela Styś – Szczecin

WAMAT Sp. z o.o. – Mielec

Real_Construct Sp.z.o.o, Kraków

TECHBUD, Luboń

C/S Polska Sp. z o.o., Kobylanka

Sanitex Sp. z o.o., Tryńcza

Przedsiębiorstwo Budowlane „KONSBUD” w Lublinie Spółka z o.o.

WOLF SYSTEM Sp. z o.o., Siemianowice Śląskie

ISO-Perfekt sp. z o.o., Kraków

P.H.U MARKBUD, Chełmiec

HYDROPOL SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE PERFEKT

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY JÓZEF URBANIAK

SANIT SP. Z O.O.

FIRMA BUDOWLANA UNIBUD MARIAN ROSIEK

SANITEX II ELŻBIETA WOJTAS

BUD-BAU OPOLE SP. Z O.O, Czarnowąsy

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH „BROSTER” SP. JAWNA – Janikowo

FOBUD FRYDECKI TOMASZ, Marklowice

FIRMA BUDOWLANA KEMPKA JERZY KEMPKA, Działdowo

GFB SP. Z O.O., Bydgoszcz

ELIN ARKADIUSZ MISZKIEWICZ – Kędzierzyn-Koźle

INTOP WARSZAWA SP Z.O.O

P.B.U.KRUSIL ANTONI KWIATKOWSKI – Kruszwica

BOMBARDIER TRANSPORTATION POLSKA SP. Z O.O, Wrocław

STADLER POLSKA – Siedlce

Wagony Świdnica S.A.

AMONTEX Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. z.o.o. Grupa kapitałowa ENERGOMONTAŻ POŁUDNIE S.A, Piotrków Trybunalski

TVAB Polska Sp. z o.o., Łódź

ABB Polska

MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A. Oddział w Kędzierzynie-Koźlu

WERTA Sp. z o.o., Szczecin

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE „TEX-1” ADAM CICHOWLAZ, Kwidzyn

TECHNIC-SYSTEM ADAM BOMBA, Łomianki

Fabryka Maszyn i Urządzeń OMAG Sp. z o.o., Oświęcim

K.B.S DIAMENT-SERWIS S.J. Mirosław Kupiński, Grzegorz Stróż, Psary

Zakład Przekładni I Hydrauliki Bumar Łabędy, Gliwice

Mostostal Kielce

Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa LIMES – Maciej Mojecki, Kielce

Polimex Mostostal S.A., Szczecin

Fabryka Zmechanizowanych Obudów Ścianowych FAZOS S.A., Tarnowskie Góry

Megadyne CE Sp. z o.o., Bydgoszcz

W.P.P.U. MAJOR Ryszard Major, Tychy

Propart Sp. z o.o., Kępno

PHPU „IZOL-PLAST” Sp. z o.o., Rogów

EC-SERVICE „GRÓDEK”, Drzycim

STAL-TECH Sp. z o.o., Gorzów Wielkopolski

JOBON Sp. z o.o. w Zwierzyńcu, Zwierzyniec

Alpina Plus sp. z o.o. , Kryspinów

PPW Araj Sp. z o.o. , Kąty Wrocławskie

Zakłady Mechaniczne Bifamet, Jędrzejów

Zakłady Mechaniczne Solbet – Zremb Sp. z o.o., Solec Kujawski

Stolbud Pruszyński Spółka z o.o., Grzybów

Techniko, Wyszków

Transtools, Lublin

Zakłady Chemiczne Police S.A., Police

Zakład Ślusarkso-Mechaniczny „Gulmech” – Jan Gulan, Mikołów

Cementownia Warta, Działoszyn

Buratino Łuszczyńska Małgorzata, Częstochowa

Fabryka Maszyn Budowlanych i Lokomotyw BUMAR – FABLOK S.A., Chrzanów

Ponar SP. z o.o, Żywiec

REMAGUM-SERWIS Sp.z o.o., Mysłowice

TULCON S.A. Ostrzeszów

Fabryka Zapałek „CZECHOWICE” S.A.

FABRYKA MASZYN SPOŻYWCZYCH „SPOMASZ” PLESZEW S.A., Pleszew

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych WIRCOM Sp. z o. o., Włocławek

Diehl Controls Polska Sp. z o.o. Namysłów – produkcja podzespołów elektronicznych

Biuro Usług Komputerowych „Expert” – Wronki – produkcja maszyn spożywczych

BE&K EUROPE Sp. z o.o., Kwidzyn

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu

Zakład Produkcyjny „BOHAMET” Sp.J., Białe Błota

BBR Polska Sp. z o.o., Warszawa

PRODUKCJA OGRODNICZA MIECZYSŁAW GNIOT, DOBRA SZCZECIŃSKA

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp.z o.o, Wronki

PROMECO Sp. z o.o., Gościcino

Konskad Sp. z o.o., Płock

Emerson Polska Sp.z o.o. – Piotrków Trybunalski

Fabryka Aparatury i Urządzeń FAMET SA – Kędzierzyn Koźle

Lubuskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM Sp. z o.o., Nowa Sól

Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe REMO Sp z o.o, Puławy

TOCZPOL Krzysztof Hajduga – Ścinawa

Instytut Pojazdów Szynowych „TABOR” – Poznań

Fabryka Mebli Stolplyt Sp. z o.o. – Elbląg

PROFILEX Sp.j J.Bujnowski A.Kaczmarek – Łask

TOMSTOL Jerzy Tomczyk, Marek Tomczyk, Jarosław Tomczyk Sp.J., Milanówek

Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A., Tarnowskie Góry

WNS Pomorze Sp. z o.o., Gdańsk

Guanes, Kamil Wandtke, Miechucino

Rexam Home & Personal Care Łódź Sp. z o.o.

HSM Polska Sp. z o.o., Warszawa

MADROS KONSTRUKCJE STALOWE Halina i Adam Malinowscy s. c., Osie

H. Cegielski – Energocentrum Sp. z o.o., Poznań

P.U.P.H. OTECH sp. z o.o., Gorlice

KROMISS-BIS SP. Z 0.0. ODDZIAŁ NR1 CHRZANÓW

KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI SP.Z O.O.

P.P.H.U. EUROSTYL

SECO/WARWICK THERMAL S.A.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „PROMET-STAL” SP. Z O.O.

„ZUT TYCHY” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K., Tychy

ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY AGICO ANDRZEJ GUSTOWSKI, Szczecin

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – PRODUKCYJNO – HANDLOWE NIWA J.J. NIWA SPÓŁKA JAWNA, Dębica

WELDON SP. Z O.O., Brzezówka

KALMET S.A., Gliwice

FIN S.A., Kolbuszowa

BORYSZEW SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ MAFLOW W TYCHACH

ZAKŁAD BUDOWLANO-MONTAŻOWY GRIMBUD SP. Z O.O., Nowy Sącz

Rybnickie Zakłady Naprawcze Sp. z o.o.

ABJ ELECTRIC SP.ZO.O.

TD-MIK TOMASZ GOŁKOWSKI, Gdańsk

ZM INVEST S.A. – Ropczyce

ROMAN RYDZYŃSKI FIRMA RYMET – Kędzierzyn-Koźle

ENEA – Poznań

Tauron Dystrybucja – Legnica

Zakład Energetyczny ZEN Sp. z o.o, Dąbrowa Górnicza

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o., Świdnica

Zakłady Remontowe Energetyki Lublin S.A., Kozienice

Energosystem Rybnik Sp. z o.o., Rybnik

Przedsiębiorstwo „Agat” sp. z o.o. , Koluszki

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Materiałowego Energetyki Słupsk Sp. z o.o.

CIEPŁOWNIA RYDUŁTOWY SP. Z O.O., Rydułtowy

ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD SP. Z O.O., Białystok

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. – A Sikorsky Company, obecnie Lockheed Martin – Mielec

Instytut Lotnictwa – Warszawa

EADS PZL „Warszawa – Okęcie” – Airbus Military, Warszawa

LOT AMS Aircraft Maintenance Services sp. z o.o. – Warszawa

WSK „PZL-RZESZÓW” S. A.

Inter-Welm Sp. z o. o. – Bielsko biała Autoryzowany Dealer Serwis – Bentley, Audi, VV Skoda

EINHORN Kontenery i Samochody Specjalistyczne Sp. z o.o.

AUTO-CENTRUM PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE S.A., Poznań

Lipski B.S. Andrzej Lipski – Warszawa

Aleksander Konarzewski – Bydgoszcz

AUTO CENTRUM DĘBOWSCY SPÓŁKA JAWNA,  Siedlce

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z OO W RYBNIKU

Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Legnica

Budownictwo Urządzeń Gazowniczych, GAZOBUDOWA Sp. z o.o., Zabrze

Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A., Bogatynia

HYDRO – MONTEX, Częstochowa

ZUH „REM KĘPNO” Sp. z o.o, Kępno

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji RPWiK, Sosnowiec

Miejski Zarząd Dróg i Mostów, Bytom – usługi dla ludności

MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ, Bogatynia

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna w Częstochowie

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI, Warszawa

ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ, Rybnik

MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI, Stargard Szczeciński

ZAKŁAD ROBÓT HYDROTECHNICZNYCH I PODWODNYCH , Szczecin

ELMAR-ELECTRIC PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO – USŁUGOWO-HANDLOWE MAREK SZMIGIEL

Projektowanie,wykonawstwo,konserwacja urządzeń wod.-kan. Marek Bartniak, Konstantynów Łódzki

Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych ENERGOSERWIS S.A., Lublin

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz są, Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Termatex Sp. z o.o., Suchedniów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „FENICJA”, Biłgoraj

Przedsiębiorstwo Okuć Meblowych i Konstrukcji Lekkich A. Nowak, Kępno

20 Rejonowe Warsztaty Techniczne, Lublin

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kozak, Warszawa

Projektowanie, Wykonawstwo, Konserwacja Urządzeń Wod.-Kan., Konstantynów

Uniparex Sp. z o.o, Sosnowiec

AC Konserwacja Zabytków, Kraków

ARMA, Gliwice

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KOZAK, Warszawa

MABO Adolf Bogacki, Szczecin

MEGA-REM Sp. z o.o., Lublin

Uniserw Jarosław Sp. z o.o., Jarosław

ORLEN KolTrans Sp. z o.o., Płock

Dellner Couplers Sp. z o.o., Gdynia

ARNIKA Sp. z o.o., Bielsko Biała

LOTOS Kolej Sp. z o.o., Gdańsk

Moderator PUH Alfred Paszek, Mikołów

Ostróda Yacht Sp. z o.o., Ostróda

Andrem s.c. , Rypin

Beck&Pollitzer Polska Sp. z o.o., Sosnowiec

Orlen Centrum Serwisowe, Opole

Pol-Instal. Biuro realizacji usług inwestycyjnych, Gdańsk

Zakład ZREW – Polimex-Mostostal S.A., Warszawa

Zurec, Będzin

Dumat Spółka Z o.o., Mysłowice

Novum Invest Media Sp z o.o., Gliwice

PPHU „ERBET” Sp. z o.o, Nowy Sącz

Akces SP. z o.o., Siedlce

Firma Handlowo-Usługowa „MAXXMEDIA” s.c. M.Zasobniak, K.Sobolewski, Pińczów

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „PIK” Piotr Kwiatkowski, Rogóżno Kłódka

DIAMOND HILL Maciej Bielak, Kraków

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ELKAP Kapa Andrzej, Bielsko-Biała

ECOBAU MONIKA MODZELEWSKA

Maciej Kędzia AMkomp, Rawicz – serwis komputerowy

Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki, Szczecin

Przedsiębiorstwo Usługowe „WESTON” Raisa Kuran, Zielonka

Sanimet – Krzysztof Grzywacz, Częstochowa

Nawec sp.z o.o., Białystok

Hołownia Instalacje Grzegorz Hołownia, Pyrzyce

Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji PROINWEST, Kępno

PUH Juanja Sp. z o.o., Wrocław

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe TORHEN, Gorzów Wlkp.

Serwisy Józef Skrzypa Sp. z o.o. . Sp. k.

Zakład Remontowo – Budowlany Instalacje C.O. Wod. – Kan. i Gaz Janicki Piotr Janicki Jacek, Gierałtowice

TECHNIKA CHŁODZENIA SP.Z O. O., Zabrze

KONSORCJUM PRALNICZE SP. Z O.O. , Gdynia

KC CONSULTING, Poznań

BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY SPÓŁKA Z O.O., Gdynia

P.H.U.M. „MIDREW II” PAWEL MICHURA, Limanowa

MAZUREK SP. Z O.O, Sulmierzyce

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA FASADEXTAR PIOTR PONIEWIERSKI, Tarnów

CST – JANICKA-GANCARCZYK SPÓŁKA JAWNA, Nowy Sącz

WYKONAWCA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ENERGOPIK PIOTR ŚCIESZKO – Czarnocin

ZAKŁAD ELEKTRYCZNY I TELETECHNICZNY ANDRZEJ BODZIARCZYK – Kraków

AX-BUD INWESTYCJE SP. Z O.O., Ślesin

KAZEX PLUS ANDRZEJ BAJOR, Rzeszów

INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ PAN, Kraków

POLSKA AKADEMIA NAUK OGRÓD BOTANICZNY – CENTRUM ZACHOWANIA RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ W POWSINIE

Zakład Obsługi Międzynarodowych Przejść Granicznych w Bezledach

Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu

Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego, Żywiec

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Czarnków

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Piechcinie

CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ZAMEK UJAZDOWSKI, Warszawa

ŚLĄSKA SIEĆ METROPOLITALNA SP. Z O.O., Gliwice

Starostwo Powiatowe – Oświęcim

Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu

Sieć sklepów ALDI Polska

Hipermarkety SANO – Koszalin

Lidl Polska – Poznań

Polski Cukier, Łapy

Sugarpol Sp. z o.o., Warszawa

Cukrownia Glinojeck S.A., Glinojeck

Zakłady Chemiczne „POLICE” SA, Police

Stocznia REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. – Gdańsk

Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN, Wrocław

Zielona Linia Sp. z o. o., Leszno

GO. Consulting, Bytom

Casamoda Aleksandra Katarzyna Michalska, Warszawa

Systemy Komputerowe CENTRUM s.c., Gdańsk

V&P Agencja Reklamowa Sp. z o.o., Poznań

Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R&G Sp. z o.o, Mielec

ESC S.J. J.Mańka i P.Dubiel, Wrocław

Zakład Usług Informatycznych INFO Piotr Burzyński, Koszalin

Partner Shipyard Sp. z o.o., Szczecin

Harris Calorific International Sp. z o.o., Bielawa

Swedwood Poland Sp. z o.o.Branch in Skoczów, Skoczów

Formaster S.A., Kielce

PRJ Automatyka Sp. z o.o., Gdańsk

Dziewiarstwo Maszynowe Cyryl Popławski, Łódź

Aplauz sp. z o.o. , Bielsko-Biała

Prometeusz Sp. z o.o., Sopot

PROTEA Sp. z o.o., Gdańsk

Wallrav Sp. z .o.o, Przylep

ZUI ,Koszalin

P.A.K. Jamaro s.c. ,Kędzierzyn-Koźle

Sigma S.A., Jastków

FTK Spółka z o.o., Krasnystaw, branża tytoniowa

Centrum Odżywek i Suplementów Fit Aktiv Gerard Krawczyk, Warszawa

Architector, Amsterdam

Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców „NASZ SAD” -Jasieniec

Budexpol Sp. z o.o., Sierpc

PC-BYGG, Harryda – Szwecja

Lidingö Ytbehandling & Bygg, Lidingö -Szwecja

TECHNIKA CHŁODZENIA SP.Z O. O.

AKUSTIX SP. Z O.O.

GASTRO RENTAL ELŻBIETA SIEKIERKA

AGPA AGNIESZKA DUDA

AUXILIUM – FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ, Warszawa

MCKINSEY EMEA SHARED SERVICES SP. Z O.O., Poznań

„APEX – PROJEKT ART” SPÓŁKA Z O. O., Łódź

PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKIE WOLSKI KAZIEMIERZ WOLSKI, Kluszkowce

HUTREM SERWIS SP. Z O.O., Dąbrowa Górnicza

INSTALMEDIA SP. Z O.O.

KROSS S.A., Przasnysz

SILVERCO ARKADIUSZ KWIATKOWSKI, Racibórz

KSW KOMPLETTSANIERUNG E. K.< Hamburg