O firmie PWSK

Programy które pokochasz

Firma PWSK (Projektowanie i Wdrażanie Systemów Komputerowych, założona w 1992 roku), to dostawca nowoczesnych i kompleksowych technologii wspomagających magazyn, wypożyczalnie, logistykę i produkcję. Jako jedyna w Polsce dostarcza program Narzędziownia będący kompletnym rozwiązaniem ewidencji sprzętu wraz z wysoce zaawansowaną identyfikacją kodami kreskowymi i zbliżeniową techniką radiową RFID.

Produkty

Celem produktów PWSK, jest zwiększenie szansy naszych klientów na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku oraz osiągniecie przyjętych przez nich celów.

Posiadamy doświadczenie i służymy doradztwem przy doborze oprogramowania, urządzeń wspomagających (skanery kodów kreskowych i drukarki kodów kreskowychkolektory danychsystemy RFID), oraz pomocą przy wdrażaniu programów komputerowych i migracji danych.

Oferujemy jedynie sprawdzony, najwyższej jakości sprzęt wiodących światowych producentów.

Satysfakcja

Najwięcej satysfakcji przynosi nam stosowanie najnowszych technologi i rozwiązań takich jak: kody kreskowe, tagi zbliżeniowe RFID, karty plastikowe, kolektory danych, aplikacje mobilne i internetowe. Każdego dnia do naszych produktów wprowadzamy nowe innowacje.

Nie tylko intensywnie pracujemy, ale staramy się także dobrze wypocząć. Po całym dniu spędzonym przy komputerze najlepszy jest ruch, spacery, podróże, góry, rower, narty biegowe. Mamy liczne pasje i staramy się dobrze wykorzystać wolny czas.

Najpopularniejsze nasze produkty to:

Klient

Nie ważne, czy prezentujesz potężną korporację, czy małą firmą rodzinną, mamy elastyczne rozwiązania dla każdego rynku.

“Rekomendujemy firmę PWSK jako rzetelnego dostawcę oprogramowania Narzędziownia, a także jako partnera w zakresie wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w zagadnieniach związanych z gospodarką magazynową oraz narzędziową. Program ten jest bardzo prosty w obsłudze, a współpraca z firmą PWSK pozwoliła na szybkie osiągnięcie zadowalających rezultatów. Pracownicy firmy oferują zawsze fachową pomoc, zarówno przy wdrażaniu Programu Narzędziownia, jak i w późniejszym okresie pracy z programem.” – Zarmen

Uwielbiamy pracę w zespole i radość przynosi nam każdy osiągnięty sukces i zadowolony klient (opinie o PWSK). W pracy stosujemy technologie zapewniające wysoką efektywność i jakość.

Praca

Tratujemy naszą pracę z pasją i staramy się dostarczyć produkty najwyższej możliwej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży gotowych systemów naszego autorstwa, oraz pisaniem programów na zamówienie. Zapewniamy nadzór i opiekę w momencie wdrażania, oraz w czasie eksploatacji. Dokonujemy koniecznych zmian w programie według Państwa potrzeb.

Naszą dewizą jest ciągły rozwój i innowacje. Dużo radości daje nam tworzenie nowych systemów, rozwiązujących lub usprawniających codzienne problemy naszych klientów.

Zapraszamy firmy i osoby fizyczne do kontaktu lub współpracy. Dołącz do naszego zespołu, a będziemy się czuć razem naprawdę dobrze.

Program Narzędziownia, Mobilny Magazynier, Produkt Roku 2013 Utrzymanie Ruchu

Mapa przedstawiająca klientów programu Narzędziownia

Mapka klientów programu narzędziowniaBardzo miło nam także poinformować iż znak towarowy oraz nazwa naszego autorskiego programu magazynowego “Narzędziownia ®” jest prawnie chronione na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 czerwca 2000 roku zgodnie z Prawem Własności Przemysłowej.

narzedziownia-swiadectwo-patent-zastrzezenie-nazwy

“Program Magazynowy Narzędziownia® 3.0” został laureatem konkursu targowego podczas tegorocznej edycji Targów EUROTOOL® w Krakowie, w kategorii “Narzędzia”. Zgodnie z istniejącą podczas targów tradycją zostaliśmy nagrodzeni Złotym Smokiem.

PWSK nagrodzone podczas tegorocznych targów EUROTOOL w Krakowie - Nagrodzona Narzędziownia

Nasza firma otrzymała także certyfikat “Firma Przyjazna Nauce” za współpracę z Politechniką Łódzką przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego dotyczącego zarządzania rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

firma_przyjazna_nauce-pwsk_gliwice-fabryka_systemow_rfid-program_magazynowy-narzedziownia_3

Bardzo miło nam poinformować iż nasz produkt jakim jest System Ewidencji Majątku – Narzędziownia® 3.0 zdobył w IX edycji ogólnopolskiego programu Najwyższa Jakość Quality International 2015 tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii IQ Product – produkt najwyższej jakości. Konkurs został zorganizowany przez Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Najwyższa Jakość Quality International to projekt, którego celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością. Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI product – produkt najwyższej jakości, QI services – usługi najwyższej jakości, QI order – zarządzanie najwyższej jakości.

najwyzsza-jakosc-2015-narzedziownia-pwsk-systemy-rfid

Odbierz ebook - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

W pełni za darmo dla odbiorców naszego newslettera.
Materiały zostaną wysłane mailem