Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ponad 1000-u firmom pomogliśmy unowocześnić gospodarkę narzędziami i majątkiem. Specjalne oprogramowanie i systemy RFID obniżyły koszty zakupów i skróciły czas pracy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Doradziliśmy 1000 firm jak poprawić swoje procesy
wprowadzając skuteczne oprogramowanie.
Pomagamy obniżać koszty
i realizować zlecenia w krótszym czasie.

Dostarczamy wiedzę i doświadczenie w zakresie:

  • Jak unowocześnić gospodarkę magazynową i narzędziową? – Rozliczać magazyn i pracowników, zredukować koszty zakupów, skrócić czas dostępu do narzędzi, kontrolować przeglądy.
  • Jak szybko i dokładnie wykonać inwentaryzację?  Nawet 10x szybciej dzięki chipom RFID, kodom kreskowym i metodzie Szybka Inwentaryzacja.
  • Jakie potrzebujesz systemy RFID? – Automatyzacja procesów zaoszczędzi Twój czas, przy jednoczesnym wzroście kontroli i dokładności.
  • Jak wydajnie pracować z dala od komputera?  Urządzenia mobilne są niezastąpione w inwentaryzacji i na magazynie.
  • Kiedy wykorzystać kody kreskowe? – Szybki i tani sposób znakowania.
Jacek Krywult - CEO

Jacek Krywult - CEO

Założyciel firmy PWSK, informatyk i programista, od ponad 25 lat związany z branżą IT. Specjalista ds. technologii RFID i kodów kreskowych. Twórca programów: Narzędziownia® i Szybka Inwentaryzacja, które doceniło ponad 1000 klientów.

Autor licznych publikacji poświęconych gospodarce magazynowej, zarządzaniu zasobami firmy i systemów RFID, w prasie branżowej takiej jak Control Engineering, Inżynieria i Utrzymanie Ruchu, Służby Utrzymania Ruchu, Production Manager, Logistics Manager.

Napisałem już ponad 50 programów na potrzeby firm przemysłowych, energetycznych, handlowych i finansowych, ale wielki przełom nastąpił w 2006 roku. Wyzwanie, przed którym wtedy stanąłem, było zupełnie nowego kalibru. Poproszono mnie, abym wdrożył oprogramowanie do zarządzania narzędziami w zakładzie przemysłowym zatrudniającym 1700 pracowników.

Oczywiście, na rynku były już zwykłe programy dla magazynów i inwentaryzacji, a nawet do ewidencji narzędzi, ale moja dbałość o szczegóły i determinacja sprawiły, że bardzo szybko to właśnie mój Program Narzędziownia zdobył zaufanie magazynierów, dyrektorów i zarządów przedsiębiorstw ponad 1000 firm, stając się najpopularniejszym tego typu rozwiązaniem w Polsce.

W sukcesie, oprócz pracowitości, pomogło mi wykształcenie techniczne oraz zamiłowanie do programowania. Ta pasja stała się ostatecznie moim zawodem.

Klikając ,,Pobierz demo” poznasz dalszą część tej historii. Sprawdzisz, co może ona zmienić w zarządzaniu i w Twojej firmie?

Jacek Krywult

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się nie tylko w prasie. Na konferencjach przemawiałem nawet do 300 osób.

Wydarzenia z życia firmy

W kwietniu 2014 roku Program Narzędziownia® oraz aplikacja Mobilny Magazynier zostały wyróżnione tytułem Produkt Roku przez magazyn branżowy Utrzymanie Ruchu.

Bardzo dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i wsparcie.

Program Narzędziownia z początkiem 2018 roku został wdrożony w ponad 1000 firmach na terenie całej Polsce i w kilku krajach Europy i na świecie.

Od 2014 roku nazwa programu Narzędziownia jest prawnie chroniona na podstawie ustawy z dnia 30 czerwca 2000 roku – Prawo własności przemysłowej.

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem