Moduł RFID – identyfikacja narzędzi i pracowników

Trwale oznacz swoje narzędzia i skróć czas operacji magazynowych.
System RFID narzędziownia

Trwałe oznakowanie narzędzi, elektronarzędzi, maszyn i urządzeń, to punkt startowy do sprawnego zarządzania majątkiem firmy. Moduł RFID Systemu Narzędziownia pozwala szybko rozpoznać każde swoje narzędzie pracy, sprawnie rejestrować co się z nim dzieje i rozliczyć osobę, która za nie odpowiada.

Dlaczego Modułu RFID nie może zabraknąć w Twojej firmie?

Moduł RFID przyśpiesza pracę magazyniera i likwiduje wąskie gardło związane z wydaniem pracownikom narzędzi.

Moduł rozwiązuje problem dokładnej rejestracji kto i w jakim celu pobiera narzędzia oraz rozliczenia tej osoby przy zwrocie.

Pozbędziesz się papierowej dokumentacji

Ręczne wypisywanie kartotek trwa tak długo, że przed magazynem narzędziowym ustawiają się kolejki. Zamiast odręcznych podpisów lub znaczków narzędziowych Moduł RFID stosuje karty zbliżeniowe jako formę podpisu elektronicznego, precyzyjnie potwierdzając każde pobranie pracownika.

Skrócisz czasu obsługi pracowników

Identyfikacja pracowników za pomocą karty zbliżeniowej, a narzędzi za pomocą znaczników RFID sprawia, że ewidencja narzędzi w firmie zostaje skrócona z kilku minut do kilkunastu sekund, znikają kolejki przed magazynem, a rozliczenie pracowników staje się łatwe.

Trwale oznaczysz narzędzia

Doświadczenia wielu firm pokazały, że nawet najwytrzymalsze kody kreskowe, z uwagi na łatwość uszkodzenia, nie nadają się do trwałego oznakowania pracujących w ciężkich warunkach narzędzi i sprzętu. Moduł RFID stosuje znaczniki zbliżeniowe RFID w formie plastikowych chipów lub etykiet, stworzone do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Są znacznie bardziej wytrzymałe niż kody kreskowe.

Rozliczysz zbiorczo wydane narzędzia

Umożliwia “hurtowy” zwrot nawet setek narzędzi, wraz z automatycznym rozliczeniem wszystkich wypożyczających. Oszczędza to wiele godzin pracy np. przy rozliczeniu zwrotu narzędzi po zakończeniu budowy lub innego zlecenia.

Moduł RFID przyśpiesza pracę magazyniera i likwiduje wąskie gardło związane z wydaniem pracownikom narzędzi.

Moduł rozwiązuje problem dokładnej rejestracji kto i w jakim celu pobiera narzędzia oraz rozliczenia tej osoby przy zwrocie.

Chcesz porozmawiać o tym rozwiązaniu?Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.