Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Program do zarządzania majątkiem firmy

Zautomatyzuj zarządzanie majątkiem firmy z programem Narzędziownia

Zarządzanie majątkiem firmy jest znacznie łatwiejsze, gdy wspomagasz się odpowiednim oprogramowaniem. Po wdrożeniu systemu zyskasz kompleksową informację o aktualnej lokalizacji posiadanego majątku, zobaczysz co generuje największe koszty i będziesz mógł szybciej podejmować decyzje związane na przykład z naprawami i konserwacjami.

Czym jest system do zarządzania majątkiem firmy?

informacja-ikona-pwsk

Program do zarządzania majątkiem firmy – Narzędziownia odpowiada wymaganiom systemu EAM. Jest rozwiązaniem, które pomoże Ci w pełni zapanować nad ewidencją wyposażenia i eksploatacją zasobów. Chcesz dokładnie ewidencjonować koszty eksploatacji? A do tego sprawnie zarządzać wyposażeniem technicznym, sprzętem IT lub innego rodzaju wyposażeniem? Zobacz jakie możliwości daje zarządzanie majątkiem firmy z programem Narzędziownia.

W czym pomoże Ci system zarządzania majątkiem firmy EAM?

Rozbudowane oprogramowanie do ewidencji zasobów Narzędziownia obejmuje wszystkie najważniejsze obszary związane z zarządzaniem majątkiem, wyposażeniem, sprzętem i pozostałymi aktywami przedsiębiorstwa. Dzięki niemu:

Będziesz miał dostęp do pełnej informacji o majątku

Dzięki przejrzystym kartotekom w każdej chwili sprawdzisz stan wyposażenia, skontrolujesz terminy przeglądów, historię eksploatacji i przesunięć poszczególnych składników majątku, a także prześledzisz cykl życia maszyn, urządzeń i narzędzi.

Zyskasz pełną kontrolę nad obrotem i zużyciem majątku

System zarządzania majątkiem pomoże Ci w pełni kontrolować użytkowanie majątku przez pracowników w danym przedziale czasu. Będziesz wiedział jak szybko zużywa się sprzęt, wychwycisz nadmierne zużycie i podejmiesz odpowiednie decyzje.

Efektywniej zaplanujesz zakupy

Kompleksowa kontrola majątku to także wydajniejsze i tańsze zakupy, bo dzięki przekrojowej informacji będziesz mógł zaplanować je wcześniej z możliwością porównania dostawców i poziomów cenowych.

Nie przegapisz żadnego przeglądu, wygasającej licencji, konserwacji ani innego ważnego terminu

Automatyczne powiadomienia systemu przypomną Ci o ważnych terminach związanych z przeglądami, licencjami, naprawami i utrzymaniem majątku w najwyższej sprawności.

Przyspieszysz inwentaryzację majątku

Oznaczając majątek etykietami z kodami kreskowymi lub znacznikami RFID będziesz mógł nie tylko natychmiast zidentyfikować każdy składnik majątki, ale również skrócić czas okresowej inwentaryzacji nawet o 80%.

Obniżysz koszty obsługi majątku i zarządzania nim

Optymalizacja zarządzania zasobami w poszczególnych obszarach przełoży się na globalne obniżenie kosztów działalności Twojej organizacji.

Ograniczysz ilość awarii i nagłych przestojów w pracy

Stały monitoring stanu majątku pomoże Ci w porę zareagować na pojawiające się symptomy zbliżającej się awarii kluczowego sprzętu, dzięki czemu unikniesz strat związanych z bezczynnością i przestojami w pracy.

Poznaj program do zarządzania majątkiem Narzędziownia

Jaką rolę w przedsiębiorstwie odgrywa program zarządzania majątkiem firmy?

Program do ewidencji zasobów i zarządzania nimi nie jest dublowaniem funkcji żadnego innego systemu użytkowanego w przedsiębiorstwie, ale ich uzupełnieniem. Dzięki integracji z ERP, a także systemami fakturowo-księgowymi zyskasz pełniejszy obraz firmy i będziesz mógł podejmować lepsze decyzje w krótszym czasie.

Integracja programu do zarządzania majątkiem firmy z systemem ERP

Każdy z systemów kontroluje inny obszar działalności firmy.

  • System ERP odpowiada za: finanse, księgowość, środki trwałe, HR, płace, czy zakupy.
  • System Narzędziownia obejmuje takie obszary jak: ewidencja, eksploatacja, przeglądy techniczne, inwentaryzacja, wsparcie magazynu, naprawy i konserwacje.

Jakie funkcje i możliwości posiada Narzędziownia - oprogramowanie do ewidencji zasobów?

System klasy EAM zwiększa efektywność posiadanego majątku i wydajność zasobów dzięki wielu wbudowanym funkcjom. Został również dostosowany do szerokiej integracji na wielu płaszczyznach z różnymi innymi rozwiązaniami.

Najważniejsze funkcje systemu to:

Nielimitowana struktura obiektów, maszyn, urządzeń, sprzętu, itp.
Opis lokalizacji, parametrów technicznych i właściwości danego składnika majątku.
Informacje o zakupie, gwarancjach i serwisowaniu.
Rejestr cyklu życia i użytkowania każdego środka trwałego oraz wyposażenia.
Pełna ewidencja kosztów eksploatacji wraz z serwisowaniem oraz zarządzanie naprawami i konserwacją.
Zarządzanie zakupami sprzętu i wyposażenia wraz z analizą kosztów.
Zarządzanie dokumentacją techniczną, umowami i certyfikatami, które są stale dostępne w formie elektronicznej.

Poznaj wszystkie możliwości systemu Narzędziownia i poznaj sprawne zarządzanie majątkiem firmy. Przetestuj za darmo jego wersję demo.

pobierz demo narzędziownia

Kliknij i pobierz bezpłatnie DEMO Program Narzędziownia

15 dni bezpłatnego dostępu do Narzędziowni

dowiesz się w praktyce, jak łatwo działa program

przekonasz się, jak efektywne może być zarządzanie firmą budowlaną