Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Moduł integracji REST API z systemami IT

Wybieraj nowoczesne rozwiązania i moduł integrujący swoje systemy.
Moduł integracji Narzędziowni

Program Narzędziownia jest systemem otwartym. Może zarówno przyjmować nowe dane wejściowe jak i udostępniać dane posiadane innym systemom informatycznym Twojego przedsiębiorstwa, wszystko dzięki modułowi integracji REST API z systemami IT.

Łącz swobodnie różne systemy

Integracja możliwa jest z systemami ERP, HR, WMS, EAM, MES, automatami wydawczymi, magazynami automatycznymi oraz regałami windowymi magazynowymi. Moduł REST API systemu Narzędziownia udostępnia standardowy zbiór poleceń, które realizują dwustronną komunikację.

Co dadzą Ci najważniejsze funkcje Modułu REST API?​

System Narzędziownia dzięki swojej otwartości, poprzez standardowe rozwiązania sieciowe Web Services możesz zintegrować z innymi posiadanymi systemami informatycznymi, tak jak czynią to wszystkie nowoczesne systemy informatyczne.

Synchronizacja zbioru pracowników

Automatyczne dopisywanie nowych pracowników do kartoteki pracowników Narzędziowni.

Synchronizowanie kartoteki asortymentu

Automatyczne dopisywanie nowego asortymentu do kartotek programu Narzędziownia. Udostępnianie systemom zewnętrznym kartotek założonych w Narzędziowni.

Synchronizowanie wystawionych dokumentów

Zakładanie nowych dokumentów w Narzędziowni za pomocą REST API przez system zewnętrzny. Udostępnianie przez Narzędziownię zestawu wystawionych dokumentów.

Udostępnianie stanów magazynowych i rejestrów obrotów systemom zewnętrznym.

Każda integracja z innymi systemami jest planowana indywidualnie w zależności od rodzaju systemu oraz zakresu wymienianych danych. 

W wielu prostszych przypadkach wystarczająca jest wymiana danych za pomocą plików Excel. W innych sytuacjach dopisywane są fragmenty kodu zawierające specyfikę klienta.

Chcesz porozmawiać o tym rozwiązaniu?