Inwentaryzator – Terminal mobilny do inwentaryzacji z czytnikiem kodów kreskowych lub RFID

Jeżeli czeka Ciebie żmudna inwentaryzacja, to inwentaryzator z czytnikiem kodów kreskowych lub chipów zbliżeniowych RFID jest najlepszym sposobem, aby ją przyśpieszyć.

Inwentaryzator, znany też jako terminal mobilny lub kolektor danych – sam nie potrafi zrobić spisu z natury, ale wyposażony w zainstalowaną na nim aplikację Mobilny Magazynier, skróci czas inwentaryzacji nawet dziesięć razy.

Aplikacja Mobilny Magazynier wymienia dane z programem Szybka Inwentaryzacja prowadzącym kartoteki środków trwałych i wyposażenia zgodne z wymogami ustawy. Korzystają z niego firmy przemysłowe, handlowe, urzędy, hotele, szkoły, ośrodki sportowe, szpitale, banki, muzea i inne instytucje.

Program Szybka Inwentaryzacja, inwentaryzator i aplikacja Mobilny Magazynier wchodzą w skład zestawu do inwentaryzacji firmy PWSK.

inwentaryzator mobilny ze skanerem kodów kreskowych

Inwentaryzator, kolektor danych – Co daje taki czytnik mobilny?

  • Szybki spis z natury środków trwałych, wyposażenia, materiałów i towarów. Nawet o 90%!
  • Komfort i wygodę mobilnej pracy.
  • Odciążenie od żmudnego spisu z natury.
  • Uniknięcie uciążliwych pomyłek.

Inwentaryzator wchodzi w skład kompletnego systemu Szybka Inwentaryzacja. Dzięki temu uciążliwy spis z natury wreszcie nie będzie dla Ciebie przykrym, corocznym obowiązkiem.

Inwentaryzator mobilny aż o 90% skróci Twój spis z natury.

Jaki inwentaryzator wybrać?

Najnowsze inwentaryzatory są dostępne z systemem Android, który zastąpił Windows Mobile i Windows CE.  Wyposażone są w skanery kodów kreskowych lub chipów RFID dalekiego zasięgu.

Duże znaczenie dla wygody przyszłej pracy ma wielkość i czytelność ekranu oraz długość pracy baterii. Co z tego, że znajdziemy urządzenie tańsze, jeżeli będzie potem irytować i wprowadzi wielodniowe opóźnienia w inwentaryzacji.

Zobacz urządzenia do inwentaryzacji w naszym sklepie RFID

Przeczytaj więcej: jak ułatwić sobie pracę podczas inwentaryzacji i poznaj Program do inwentaryzacji

Jeżeli chcesz szybko zrobić spis z natury i mieć to za sobą, skontaktuj się z nami. 

 

Przetestuj DEMO programu do inwentaryzacji lub umów się na pokaz zdalny.

Darmowy ebook

Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie