Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Inwentaryzator – skaner do inwentaryzacji z czytnikiem kodów kreskowych lub RFID

Skaner do inwentaryzacji za pomocą kodów kreskowych lub RFID

Mobilna Narzędziownia

Jeżeli czeka Cię żmudna inwentaryzacja, to inwentaryzator z czytnikiem kodów kreskowych lub chipów zbliżeniowych RFID jest najlepszym sposobem, aby ją przyśpieszyć.

Co to jest Mobilny Inwentaryzator?

Inwentaryzator, znany też jako terminal mobilny lub kolektor danych to urządzenie usprawniające spis z natury. Wyposażony w zainstalowaną aplikację mobilną oraz czytnik kodów kreskowych lub znaczników RFID, skróci czas inwentaryzacji nawet dziesięć razy.

Co potrafi oprogramowanie Mobilny Inwentaryzator?

Aplikacja mobilna do inwentaryzacji wchodzi w skład systemu Szybka Inwentaryzacja. Zainstalowana jest na kolektorze danych z czytnikiem kodów kreskowych lub wyposażonym w moduł odczytu znaczników RFID.

Zadaniem aplikacji jest:

ułatwienie spisu środków trwałych i wyposażenia,

szybkie i dokładne skanowanie spisywanego majątku wg lokalizacji,

aktualizowanie kartoteki środków trwałych.

Dzięki niej zespoły spisowe mają w ręce narzędzie do sprawnego i pozbawionego uporczywych pomyłek przeprowadzenia spisu.

Inwentaryzator Mobilny z oprogramowaniem
Inwentaryzator Mobilny

Aplikacja Mobilna Inwentaryzacja wymienia dane z programem Szybka Inwentaryzacja prowadzącym kartoteki środków trwałych i ewidencję wyposażenia zgodne z wymogami ustawy. Korzystają z niego firmy przemysłowe, handlowe, urzędy, hotele, szkoły, ośrodki sportowe, szpitale, banki, muzea i inne instytucje.

Inwentaryzator, kolektor danych – co w praktyce zmienia czytnik mobilny?

Proces inwentaryzacji majątku z kolektorem i kodami kreskowymi

Szybki spis z natury środków trwałych, wyposażenia, materiałów i towarów. Skróci czas spisu nawet o 90%!

Komfort i wygodę mobilnej pracy.

Odciążenie od żmudnego spisu z natury.

Uniknięcie uciążliwych pomyłek.

Program Szybka Inwentaryzacja, inwentaryzator i aplikacja Mobilna Narzędziownia wchodzą w skład zestawu do inwentaryzacji firmy PWSK.

Zobacz specjalny kolektor do inwentaryzacji, dzięki któremu uciążliwy spis z natury wreszcie przestanie być przykrym, corocznym obowiązkiem.

Inwentaryzator mobilny aż o 90% skróci Twój spis z natury.

Jaki inwentaryzator wybrać?

Większość współczesnych kolektorów danych wykorzystywanych jako inwentaryzator pracuje na systemie Android. Intuicyjny i dobrze znany system zapewni sprawną obsługę i wysoki komfort pracy.

Duże znaczenie dla wygody przyszłej pracy ma również wielkość i czytelność ekranu oraz długość pracy baterii.

Aby kolektor pozwalał na płynną i wygodną pracę, musi posiadać określone minimalne parametry techniczne. Wiele z kolektorów oferowanych powszechnie na rynku jest tania, ale ich użytkownicy często żałują zakupu z powodu niedogodności przy ich użytkowaniu. Rekomendowany przez nas Newland Mt-90 doskonale wypada pod względem oferowanej jakości pracy do swojej ceny, posiada też duży, 5-calowy wyświetlacz i ergonomiczny kształt.

Porównaj przebieg inwentaryzacji z wykorzystaniem kodów kreskowych i tagów RFID

Przebieg inwentaryzacji z kodami kreskowymi

Przebieg inwentaryzacji z etykietami RFID

Zobacz także

Przeczytaj jak ułatwić sobie pracę podczas inwentaryzacji i poznaj program Szybka Inwentaryzacja pobierając bezpłatną wersję testową naszego oprogramowania.

Zapytaj nas o szczegóły