Zobacz nową wersję systemu Narzędziownia! Poznaj NARZĘDZIOWNIĘ 7.1

Oprogramowanie BHP do ewidencji odzieży roboczej

Zarządzanie odzieżą roboczą z wykorzystaniem programu BHP jest znacznie prostsze niż w przypadku kartotek papierowych lub ewidencji odzieży roboczej w Excelu.

Program BHP do ewidencji odzieży roboczej ułatwia i przyśpiesza kontrolę nad zapasami, zapotrzebowaniem oraz przydziałami środków ochrony BHP.

Zarządzanie sprzętem BHP za pomocą programu Narzędziownia
1

Utrzymywanie dużej ilości niepotrzebnych zapasów odzieży BHP

Wiele firm nie jest w stanie określić dokładnego zapotrzebowania na środki ochrony indywidualnej, dlatego zamawia duże ilości na zapas. Magazynowanie każdego niepotrzebnego w danym czasie sortu ubioru roboczego jest zbędnym kosztem. Oprogramowanie BHP z łatwością zlokalizuje nadmiary w stanach magazynowych.

2

Próby wyłudzeń i nadużyć

Środki ochrony indywidualnej są zwykle asortymentem wysokiej jakości, więc pracownicy często próbują wyłudzić dodatkowe sztuki, aby mogli je wykorzystywać w prywatnych celach. Oprogramowanie BHP ewidencjonuje każde wydanie i ściśle rozlicza z wydawanego asortymentu.

3

Brak kontroli nad zużyciem odzieży i środków ochrony

Dzięki pełnej ewidencji ubrań roboczych i raportom z łatwością zaplanujesz ilości i terminy zakupów niezbędnego wyposażenia BHP, a żmudne i czasochłonne prognozowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej stanie się o wiele prostsze.

Jeśli Twoja firma ma podobne problemy z zarządzaniem i przydzielaniem odzieży i sprzętu BHP, przetestuj za darmo system Narzędziownia. Rozwiązanie to pomaga dokładnie ewidencjonować odzież roboczą, dzięki czemu będziesz mieć nad nią pełną i całkowitą kontrolę.

Poznaj System Narzędziownia i przetestuj go za darmo.

Kontrola zużycia środków ochrony BHP

Korzyści płynące z programu do rozliczania odzieży BHP

Ewidencjonuj odzież roboczą i kontroluj sorty odzieżowe. Oprogramowanie BHP, które oferujemy niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści.

Pełna kontrola środków ochrony indywidualnej, szybka ewidencja odzieży roboczej.

Cyfryzacja danych, błyskawiczne raporty i natychmiastowy wgląd w liczbę oraz częstotliwość wydań danego rodzaju odzieży.

Ewidencja odzieży roboczej oraz kontrola zużycia odzieży i obuwia roboczego poprzez dokładną rejestrację wymiany wyposażenia BHP.

100% pewność i udokumentowanie wyposażenia każdego pracownika w odzież roboczą BHP.

Oszczędność czasu związana z prowadzeniem ewidencji środków BHP, szybkie przydziały odzieży roboczej za pomocą karty zbliżeniowej RFID.

Obniżenie kosztów magazynowania poprzez efektywne planowanie zakupów obuwia i odzieży BHP.

Możliwości programu do ewidencji odzieży roboczej BHP

Ewidencja odzieży roboczej musi być prowadzona rzetelnie, dlatego warto zainwestować w sprawdzone oprogramowanie BHP, które posiada odpowiednią funkcjonalność.

Prognozowanie zapotrzebowania i przydziałów – program automatycznie wylicza konieczne zakupy w danym czasie w rozbiciu na potrzebne rozmiary.

Bezpieczeństwo i unikanie wypadkom – gwarantowana ciągłość zaopatrzenia pracownika w wymagane przepisami środki ochrony indywidualnej.

Ograniczenie zbędnych wydatków – utrzymanie zapasów odzieży zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem i określonymi stanami minimalnymi.

Harmonogram wydawania odzieży roboczej – pełna informacja o okresach użytkowania środków ochrony indywidualnej oraz terminach ich wymiany.

Prowadzenie rozmiarów odzieży BHP – uporządkowany rejestr stanów magazynowych i ilości posiadanej odzieży w danym rozmiarze.

Dokumentacja wydań – elektroniczne potwierdzenie odbioru odzieży roboczej przez pracownika za pomocą kart pracowniczych RFID, dzięki czemu pracownik nie może wyprzeć się otrzymania wydanego asortymentu.

Eliminacja nadużyć – karta ewidencji odzieży ochronnej BHP i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej eliminuje próby nadużyć związanych z pobieraniem nadmiarowych sztuk.

Oprogramownie BHP wchodzi w skład systemu Narzędziownia stosowanego w ponad 1000 zakładach produkcyjnych do zarządzania ich narzędziami i wyposażeniem BHP.

Jeśli jesteś odpowiedzialny za zarządzanie odzieżą roboczą i chcesz ułatwić prognozowanie zakupów oraz przydziały – skontaktuj się z nami. Pomożemy wdrożyć program do obsługi BHP.

Chcesz łatwo zarządzać odzieżą roboczą?

Przetestuj demo programu do zarządzania firmowym majątkiem lub umów się na pokaz zdalny.

Gospodarka magazynowa w firmie - darmowy ebook

Sprawdź czy
Program Narzędziownia
jest dla Ciebie!

  • Pobierz demo programu w wersji 7.0
  • Odbierz ebooka i poznaj wypróbowane praktyki zarządzania majątkiem.

Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.