Oprogramowanie BHP do ewidencji odzieży roboczej

Zarządzanie odzieżą roboczą z wykorzystaniem programu BHP jest znacznie prostsze niż w przypadku kartotek papierowych lub ewidencji odzieży roboczej w Excelu.

Program BHP do ewidencji odzieży roboczej ułatwia i przyśpiesza kontrolę nad zapasami, zapotrzebowaniem oraz przydziałami środków ochrony BHP.

Zarządzanie sprzętem BHP za pomocą programu Narzędziownia

Jakie problemy rozwiązuje program do rozliczania magazynu BHP?

Wyeliminuj codzienne problemy magazynowania sortów programem BHP:

1

Utrzymywanie dużej ilości niepotrzebnych zapasów odzieży BHP

Wiele firm nie jest w stanie określić dokładnego zapotrzebowania na środki ochrony indywidualnej, dlatego zamawia duże ilości na zapas. Magazynowanie każdego niepotrzebnego w danym czasie sortu ubioru roboczego jest zbędnym kosztem. Oprogramowanie BHP z łatwością zlokalizuje nadmiary w stanach magazynowych.

2

Próby wyłudzeń i nadużyć

Środki ochrony indywidualnej są zwykle asortymentem wysokiej jakości, więc pracownicy często próbują wyłudzić dodatkowe sztuki, aby mogli je wykorzystywać w prywatnych celach. Program ewidencjonuje każde wydanie i ściśle rozlicza z wydawanego asortymentu.

3

Brak kontroli nad zużyciem odzieży i środków ochrony

Dzięki pełnej ewidencji ubrań roboczych i raportom z łatwością zaplanujesz ilości i terminy zakupów niezbędnego wyposażenia BHP, a żmudne i czasochłonne prognozowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej stanie się o wiele prostsze.

Jeśli Twoja firma ma podobne problemy z zarządzaniem i przydzielaniem odzieży i sprzętu BHP, przetestuj za darmo system Narzędziownia. Rozwiązanie to pomaga dokładnie ewidencjonować odzież roboczą, dzięki czemu będziesz mieć nad nią pełną i całkowitą kontrolę.

Poznaj System Narzędziownia i przetestuj go za darmo.

Kontrola zużycia środków ochrony BHP

Korzyści płynące z programu do zarządzania środkami ochrony indywidualnej

Pełna kontrola środków ochrony indywidualnej, szybka ewidencja odzieży roboczej.

Cyfryzacja danych, błyskawiczne raporty i natychmiastowy wgląd w liczbę oraz częstotliwość wydań danego rodzaju odzieży.

Kontrola zużycia odzieży i obuwia roboczego poprzez dokładną rejestrację wymiany wyposażenia BHP.

100% pewność i udokumentowanie wyposażenia każdego pracownika w odzież roboczą BHP.

Oszczędność czasu związana z prowadzeniem ewidencji środków BHP, szybkie przydziały odzieży roboczej za pomocą karty zbliżeniowej RFID.

Obniżenie kosztów magazynowania poprzez efektywne planowanie zakupów obuwia i odzieży BHP.

Możliwości programu do ewidencji odzieży roboczej BHP

Prognozowanie zapotrzebowania i przydziałów – program automatycznie wylicza konieczne zakupy w danym czasie w rozbiciu na potrzebne rozmiary.

Bezpieczeństwo i unikanie wypadkom – gwarantowana ciągłość zaopatrzenia pracownika w wymagane przepisami środki ochrony indywidualnej.

Ograniczenie zbędnych wydatków – utrzymanie zapasów odzieży zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem i określonymi stanami minimalnymi.

Harmonogram wydawania odzieży roboczej – pełna informacja o okresach użytkowania środków ochrony indywidualnej oraz terminach ich wymiany.

Prowadzenie rozmiarów odzieży BHP – uporządkowany rejestr stanów magazynowych i ilości posiadanej odzieży w danym rozmiarze.

Dokumentacja wydań – elektroniczne potwierdzenie odbioru odzieży roboczej przez pracownika za pomocą kart pracowniczych RFID, dzięki czemu pracownik nie może wyprzeć się otrzymania wydanego asortymentu.

Eliminacja nadużyć – karta ewidencji odzieży ochronnej BHP i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej eliminuje próby nadużyć związanych z pobieraniem nadmiarowych sztuk.

Oprogramownie BHP wchodzi w skład systemu Narzędziownia stosowanego w ponad 1000 zakładach produkcyjnych do zarządzania ich narzędziami i wyposażeniem BHP.

Jeśli jesteś odpowiedzialny za zarządzanie odzieżą roboczą i chcesz ułatwić prognozowanie zakupów oraz przydziały – skontaktuj się z nami. Pomożemy wdrożyć program do obsługi BHP.

Chcesz łatwo zarządzać odzieżą roboczą?

Przetestuj demo programu do zarządzania firmowym majątkiem lub umów się na pokaz zdalny.

Gospodarka magazynowa w firmie - darmowy ebook

Sprawdź czy
Program Narzędziownia
jest dla Ciebie!

  • Pobierz demo programu wersję 3.8
  • Pobierz ebooka i poznaj wypróbowane praktyki zarządzania majątkiem.