Oprogramowanie BHP do ewidencji odzieży roboczej

Zarządzanie odzieżą roboczą z wykorzystaniem programu BHP jest znacznie prostsze niż w przypadku kartotek papierowych lub ewidencji odzieży roboczej w Excelu.

Program BHP do ewidencji odzieży roboczej ułatwia i przyśpiesza kontrolę nad zapasami, zapotrzebowaniem oraz przydziałami środków ochrony BHP.

Zarządzanie sprzętem BHP za pomocą programu Narzędziownia
1

Utrzymywanie dużej ilości niepotrzebnych zapasów odzieży BHP

Wiele firm nie jest w stanie określić dokładnego zapotrzebowania na środki ochrony indywidualnej, dlatego zamawia duże ilości na zapas. Magazynowanie każdego niepotrzebnego w danym czasie sortu ubioru roboczego jest zbędnym kosztem. Oprogramowanie BHP z łatwością zlokalizuje nadmiary w stanach magazynowych.

2

Próby wyłudzeń i nadużyć

Środki ochrony indywidualnej są zwykle asortymentem wysokiej jakości, więc pracownicy często próbują wyłudzić dodatkowe sztuki, aby mogli je wykorzystywać w prywatnych celach. Oprogramowanie BHP ewidencjonuje każde wydanie i ściśle rozlicza z wydawanego asortymentu.

3

Brak kontroli nad zużyciem odzieży i środków ochrony

Dzięki pełnej ewidencji ubrań roboczych i raportom z łatwością zaplanujesz ilości i terminy zakupów niezbędnego wyposażenia BHP, a żmudne i czasochłonne prognozowanie zapotrzebowania na środki ochrony osobistej stanie się o wiele prostsze.

Jeśli Twoja firma ma podobne problemy z zarządzaniem i przydzielaniem odzieży i sprzętu BHP, przetestuj za darmo system Narzędziownia. Rozwiązanie to pomaga dokładnie ewidencjonować odzież roboczą, dzięki czemu będziesz mieć nad nią pełną i całkowitą kontrolę.

Poznaj System Narzędziownia i przetestuj go za darmo.

Kontrola zużycia środków ochrony BHP

Korzyści płynące z programu do rozliczania odzieży BHP

Ewidencjonuj odzież roboczą i kontroluj sorty odzieżowe. Oprogramowanie BHP, które oferujemy niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści.

Pełna kontrola środków ochrony indywidualnej, szybka ewidencja odzieży roboczej.

Cyfryzacja danych, błyskawiczne raporty i natychmiastowy wgląd w liczbę oraz częstotliwość wydań danego rodzaju odzieży.

Ewidencja odzieży roboczej oraz kontrola zużycia odzieży i obuwia roboczego poprzez dokładną rejestrację wymiany wyposażenia BHP.

100% pewność i udokumentowanie wyposażenia każdego pracownika w odzież roboczą BHP.

Oszczędność czasu związana z prowadzeniem ewidencji środków BHP, szybkie przydziały odzieży roboczej za pomocą karty zbliżeniowej RFID.

Obniżenie kosztów magazynowania poprzez efektywne planowanie zakupów obuwia i odzieży BHP.

Jeśli jesteś odpowiedzialny za zarządzanie odzieżą roboczą i chcesz ułatwić prognozowanie zakupów oraz przydziały – skontaktuj się z nami. Pomożemy wdrożyć program do obsługi BHP.

Chcesz łatwo zarządzać odzieżą roboczą?

Przetestuj demo programu do zarządzania firmowym majątkiem lub umów się na pokaz zdalny.

Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.