Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Mobilna Narzędziownia

Narzędziownia w Twojej dłoni. Obsługuj szybciej magazyn i wypożyczalnię niezależnie od miejsca pracy.

Mobilna Narzędziownia

Mobilna Narzędziownia wspiera zarządzanie narzędziami, sprzętem oraz środkami BHP. Oprogramowanie powstało z myślą o firmach produkcyjnych i budowlanych oraz firmach z oddalonymi od siebie oddziałami. Mobilna Narzędziownia działa na przenośnych kolektorach danych, co pozwala na prowadzenia operacji magazynowych na całej powierzchni zakładu i w terenie, również bez dostępu do sieci Wi-Fi.

Wydawanie narzędzi mobilnym czytnikiem RFID

Co może zrobić dla Ciebie Mobilna Narzędziownia?

Aplikacja Mobilna Narzędziownia sprawia, że wszystkie stany magazynowe, wydania i zwroty są widoczne w systemie na bieżąco.

Zyskasz swobodę pracy w każdym miejscu zakładu i w terenie

Mobilna Narzędziownia to przedłużenie ręki magazyniera, pozwalające wystawiać dokumenty z dala od sieci Wi-Fi. Sprawnie wykonasz wszystkie operacje magazynowe w terenie, a dane zsynchronizujesz już po zakończeniu prac.

Oszczędzisz czas rozliczając wielu pracowników jednocześnie

Mobilna Narzędziownia pozwala jednocześnie rozliczyć wielu pracowników z różnych narzędzi, nawet jeżeli pracują na innych budowach. Każde z narzędzi wróci na miejsce w swoim magazynie po jednej operacji magazynowej.

Błyskawicznie rozpoczniesz pracę nowymi narzędziami

Nowe narzędzia możesz oznakować i przyjąć na stan bezpośrednio w aplikacji mobilnej, a następnie w ciągu kilku sekund wydać pracownikom. To przyspiesza prace w terenie oraz zabezpiecza nowy sprzęt przed kradzieżą lub zagubieniem.

Zablokujesz dostęp do wybranego sprzętu osobom nieuprawnionym

W aplikacji może pracować wiele osób jednocześnie, a precyzyjnie ustalone uprawnienia pozwalają każdej z nich przypisać inny poziom dostępu. Możesz być pewien, że nikt nieupoważniony nie wykona niechcianych ruchów magazynowych.

Zweryfikujesz terminy dopuszczeń, legalizacji i przeglądów

Praca narzędziami bez ważnych przeglądów i atestów stanowi ogromne ryzyko. Mobilna Narzędziownia pokaże operatorowi termin przydatności każdego z narzędzi i uchroni pracowników przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Aplikacja Mobilna Narzędziownia sprawia, że wszystkie stany magazynowe, wydania i zwroty są widoczne w systemie na bieżąco.

Wybierz wygodną dla siebie metodę identyfikacji

Mobilna Narzędziownia obsługuje dwie najbardziej praktyczne metody identyfikacji, tak abyś mógł skorzystać z zalet każdej z nich:

1

Kody kreskowe

Wykorzystaj handlowy kod kreskowy lub wydrukuj własne etykiety, aby przyspieszyć wydawanie z magazynu drobnych narzędzi, materiałów i części. Pozbywając się pomyłek zapewnisz sobie zawsze zgodne stany magazynowe i kontrolę pobrań.

2

Znaczniki RFID

To najwygodniejsza i najszybsza metoda identyfikacji narzędzi i sprzętu. W przeciwieństwie do nietrwałego kodu kreskowego, przetrwa cały okres eksploatacji narzędzia, skutecznie je zabezpieczając. Dzięki niej w kilka sekund zidentyfikujesz wypożyczane narzędzia oraz kartę zbliżeniową pobierającego pracownika. Pracownik pobierając sprzęt od magazyniera, “podpisuje się” za pomocą karty zbliżeniowej RFID.

identyfikacja i autoryzacja pracownika za pomocą karty zbliżeniowej RFID

Jak zmieni się zarządzanie sprzętem w Twojej firmie?

Aplikacja Mobilna Narzędziownia sprawia, że wszystkie stany magazynowe, wydania i zwroty są widoczne w systemie na bieżąco. Nawet jeżeli narzędzia pracują w odległych oddziałach lub budowach wszystkie dane będą aktualizowane w czasie rzeczywistym (on-line). Nic nie będzie hamowało realizacji Twoich projektów oraz kontroli narzędzi rozrzuconych nawet po całym kraju. Zarządzanie gospodarką narzędziową będzie płynniejsze, a Ty wydasz mniej na zakupy sprzętu.

Dane o narzędziach (zawarte w kartach narzędziowych) zidentyfikujesz za pomocą przenośnego kolektora danych odczytującego znaczniki RFID i kody kreskowe. Mobilna Narzędziownia sprawdza się w dużych magazynach, firmach produkcyjnych, budowlanych i wielooddziałowych. Wszędzie tam, gdzie nie możesz lub nie chcesz skorzystać ze stacjonarnego komputera. Na przykład na budowie lub w kontenerze magazynowym, z którego do tej pory każdy mógł pobierać narzędzia bez żadnej kontroli. Musisz jedynie zadbać o dostęp swojego przenośnego czytnika do zakładowej sieci komputerowej.

Ekran główny aplikacji mobilna narzędziownia
Mobilna Narzędziownia - lista kartotek w aplikacji
Mobilna narzędziownia - przyjęcie na magazyn
Mobilna narzędziownia - aplikacja android