Mobilna Narzędziownia

Narzędziownia w Twojej dłoni. Obsługuj szybciej magazyn i wypożyczalnię niezależnie od miejsca pracy.

Mobilna Narzędziownia

Mobilna Narzędziownia wspiera zarządzanie narzędziami, sprzętem oraz środkami BHP. Oprogramowanie powstało z myślą o firmach produkcyjnych i budowlanych oraz firmach z oddalonymi od siebie oddziałami. Mobilna Narzędziownia działa na przenośnych kolektorach danych, co pozwala na prowadzenia operacji magazynowych na całej powierzchni zakładu i w terenie, również bez dostępu do sieci Wi-Fi.

Aplikacja Mobilna Narzędziownia - działanie RFID

Czym jest Mobilna Narzędziownia i co może dla Ciebie zrobić?

Aplikacja Mobilna Narzędziownia umożliwia pracę z programem Narzędziownia w dowolnym miejscu i lokalizacji.

Integracja z systemem sprawia, że wszystkie stany magazynowe, wydania i zwroty są aktualizowane na bieżąco. Nawet jeżeli narzędzia pracują w odległych oddziałach lub budowach wszystkie dane będą aktualne w czasie rzeczywistym (on-line).

Zarządzanie gospodarką narzędziową będzie płynniejsze, a Ty wydasz mniej na zakupy sprzętu.

mobilny skaner na magazynie - skanowanie RFID

W jakich sytuacjach sprawdzi się Mobilna Narzędziownia?

Mobilna Narzędziownia doskonale rozszerza możliwości systemu Narzędziownia o funkcję pracy zdalnej. Sprawdzi się w każdej sytuacji, w której zadania wymagają dużej mobilności pracowników.
Mobilny kolektor RFID - Narzędziownia

Szybsze wydania i większa odpowiedzialność za przykazany sprzęt

Mobilna Narzędziownia w prosty i szybki sposób odczytuje zbliżeniową kartę RFID identyfikującą pracownika i zapamiętuje tagi RFID lub kody kreskowe wypożyczanych przedmiotów. Dzięki temu wszystkie wydawania i zwroty są dokładnie rejestrowane. Czytaj więcej o obsługa wydawalni narzędzi.

Wydawanie odzieży ochronnej BHP

Kolektor z aplikacją Mobilna Narzędziownia odczytuje przydzielaną pracownikowi odzież BHP tak samo sprawnie jak program stacjonarny, ale daje większą swobodę i przyspiesza wydania.

Szybka i dokładna inwentaryzacja

Inwentaryzacja majątku i magazynu z udziałem Mobilnej Narzędziowni oraz RFID trwa nawet dziesięć razy krócej, niż tradycyjnie. Czytaj więcej o Inwentaryzacja RFID.

Sprawna obsługa magazynu

Dokumenty magazynowe przychodzące (Pz) i wychodzące (Wz, Rw) dzięki aplikacji Mobilna Narzędziownia są wystawiane znacznie szybkiej i bez pomyłek, z uwzględnieniem tego kto, co i kiedy przyjął/wydał.

Bezpieczna ewidencja dokumentów

Mobilna Narzędziownia potrafi nadzorować nie tylko narzędzia, sprzęty i urządzenia, ale również dokumenty oznaczone etykietami RFID. Dzięki temu terminal mobilny może je szybko zliczyć, zidentyfikować oraz rejestrować komu i co zostało przekazane.

Mobilna Narzędziownia - korzyści z zastosowania

Zyskasz swobodę pracy w każdym miejscu zakładu i w terenie

Mobilna Narzędziownia to przedłużenie ręki magazyniera, pozwalające wystawiać dokumenty z dala od sieci Wi-Fi. Sprawnie wykonasz wszystkie operacje magazynowe w terenie, a dane zsynchronizujesz już po zakończeniu prac.

Oszczędzisz czas rozliczając wielu pracowników jednocześnie

Mobilna Narzędziownia pozwala jednocześnie rozliczyć wielu pracowników z różnych narzędzi, nawet jeżeli pracują na innych budowach. Każde z narzędzi wróci na miejsce w swoim magazynie po jednej operacji magazynowej.

Błyskawicznie rozpoczniesz pracę nowymi narzędziami

Nowe narzędzia możesz oznakować i przyjąć na stan bezpośrednio w aplikacji mobilnej, a następnie w ciągu kilku sekund wydać pracownikom. To przyspiesza prace w terenie oraz zabezpiecza nowy sprzęt przed kradzieżą lub zagubieniem.

Zablokujesz dostęp do wybranego sprzętu osobom nieuprawnionym

W aplikacji może pracować wiele osób jednocześnie, a precyzyjnie ustalone uprawnienia pozwalają każdej z nich przypisać inny poziom dostępu. Możesz być pewien, że nikt nieupoważniony nie wykona niechcianych ruchów magazynowych.

Zweryfikujesz terminy dopuszczeń, legalizacji i przeglądów

Praca narzędziami bez ważnych przeglądów i atestów stanowi ogromne ryzyko. Mobilna Narzędziownia pokaże operatorowi termin przydatności każdego z narzędzi i uchroni pracowników przed niebezpiecznymi sytuacjami.

Aplikacja Mobilna Narzędziownia eliminuje papierowe dokumenty, zwiększa swobodę pracy oraz przyspiesza identyfikację narzędzi i wprowadanie danych.

Wybierz wygodną dla siebie metodę identyfikacji

Mobilna Narzędziownia obsługuje dwie najbardziej praktyczne metody identyfikacji, tak abyś mógł skorzystać z zalet każdej z nich.

Mobilna narzędziownia - obsługa kodów kreskowych

Kody kreskowe

Wykorzystaj handlowy kod kreskowy lub wydrukuj własne etykiety, aby przyspieszyć wydawanie z magazynu drobnych narzędzi, materiałów i części. Pozbywając się pomyłek zapewnisz sobie zawsze zgodne stany magazynowe i kontrolę pobrań.

Znaczniki RFID

To wygodniejsza i najszybsza metoda identyfikacji narzędzi i sprzętu. W przeciwieństwie do kodu kreskowego, przetrwa cały okres eksploatacji narzędzia, skutecznie je zabezpieczając. Dzięki niej w kilka sekund zidentyfikujesz wypożyczane narzędzia oraz kartę zbliżeniową pobierającego pracownika. Pracownik pobierając sprzęt od magazyniera, “podpisuje się” za pomocą karty zbliżeniowej RFID.

Jak zmieni się zarządzanie sprzętem w Twojej firmie?

Dane o narzędziach (zawarte w kartach narzędziowych) zidentyfikujesz za pomocą przenośnego kolektora danych odczytującego znaczniki RFID i kody kreskowe. Mobilna Narzędziownia sprawdza się w dużych magazynach, firmach produkcyjnych, budowlanych i wielooddziałowych. Wszędzie tam, gdzie nie możesz lub nie chcesz skorzystać ze stacjonarnego komputera. Na przykład na budowie lub w kontenerze magazynowym, z którego do tej pory każdy mógł pobierać narzędzia bez żadnej kontroli. Musisz jedynie zadbać o dostęp swojego przenośnego czytnika do zakładowej sieci komputerowej.

Chcesz porozmawiać o tym rozwiązaniu?Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.