Mobilna Narzędziownia – mobilny system ewidencji

Narzędziownia w Twojej dłoni. Jeszcze szybciej obsługuj magazyn i wypożyczalnie niezależnie od swojego miejsca pobytu.

Urządzenia mobilne upraszczają pracę na każdym etapie pracy Twojej firmy. Wyposażając magazynierów w kolektory danych, zwiększasz tempo i dokładność pracy. Sprawiasz, że jest ona mniej męcząca i popełniane jest mniej pomyłek. Kolektory danych sprawniej obsłużysz dzięki Mobilnej Narzędziowni

Wybierz wygodną dla Ciebie metodę identyfikacji

Mobilna Narzędziownia obsługuje dwie najpopularniejsze metody identyfikacji, tak abyś mógł wykorzystać najlepsze cechy każdej z nich.
1

Kody kreskowe

Wykorzystaj handlowy kod kreskowy lub wydrukuj własne etykiety, aby przyspieszyć wydawanie z magazynu drobnych narzędzi, materiałów i części. Pozbywając się pomyłek zapewnisz sobie zawsze zgodne stany magazynowe i kontrolę pobrań.

2

Znaczniki RFID

To najwygodniejsza i najszybsza metoda identyfikacji narzędzi i sprzętu. W przeciwieństwie do nietrwałego kodu kreskowego, przetrwa cały okres eksploatacji narzędzia, skutecznie je zabezpieczając. Dzięki niej w kilka sekund zidentyfikujesz wypożyczane narzędzia oraz kartę zbliżeniową pobierającego pracownika. Pracownik pobierając sprzęt od magazyniera, “podpisuje się” za pomocą karty zbliżeniowej RFID.
identyfikacja i autoryzacja pracownika za pomocą karty zbliżeniowej RFID

Gdzie najlepiej sprawdzi się Mobilna Narzędziownia?

Aplikacja mobilna sprawdzi się na dużych magazynach i zakładach, firmach wielooddziałowych i budowlanych, gdzie nie jest możliwe wykorzystanie jedynie czytników podłączonych bezpośrednio do komputera.

Szybka i pozbawiona pomyłek praca na magazynie

Wydawanie i zwroty narzędzi, przesunięcia międzymagazynowe są rejestrowane znacznie sprawniej i bez pomyłek, co odciąża magazynierów i szybciej dostarcza fachowcom potrzebne narzędzia.

Swobodne przydzielanie sprzętu pracownikom

Od teraz sprzęt używany na budowie, także będzie pod pełną kontrolą, a wszelkie pobrania i zużycia precyzyjnie rejestrowane.

Rozliczenie pracowników z pobranego sprzętu

Dzięki czytnikowi kart identyfikacyjnych, system dokładnie wie, kto i o której godzinie pobiera narzędzia, bez gromadzenia kłopotliwej papierowej dokumentacji i ręcznych podpisów lub znaczków narzędziowych.

Bezbłędna identyfikacja każdego narzędzia

Dzięki znacznikom RFID, każde narzędzie, niezależnie od położenia, zostanie rozpoznane, a aplikacja mobilna podpowie jego pełną nazwę, numer seryjny i inwentarzowy, do jakiego użytkownika jest przypisana i w jakim miejscu użytkowania.

Weryfikacja przydatności do użycia

Praca narzędziami bez ważnych przeglądów i atestów stanowi ogromne ryzyko. Na szczęście, aplikacja pokaże operatorowi termin przydatności każdego z narzędzi zabezpieczając przed tym.

Jakie możliwości ma Mobilna Narzędziownia?

Aplikacja Mobilna Narzędziownia sprawia, że wszystkie stany magazynowe, wydania i zwroty są widoczne w systemie na bieżąco. Nawet jeżeli narzędzia pracują w odległych oddziałach lub budowach wszystkie dane będą aktualizowane na bieżąco (on-line).
Nic nie będzie hamowało rozwoju Twojego biznesu i kontroli rozrzuconych nawet po całym kraju narzędzi. Dzięki temu zarządzanie gospodarką narzędziową będzie o wiele łatwiejsze.

Dane o narzędziach zidentyfikujesz za pomocą przenośnego kolektora danych lub telefonu komórkowego z czytnikiem znaczników RFID lub kodu kreskowego. Wszędzie tam, gdzie nie możesz lub nie chcesz skorzystać z komputera. Na przykład na budowie lub w kontenerze magazynowym, z którego do tej pory każdy mógł pobierać narzędzia bez żadnej kontroli. Musisz jedynie zadbać o dostęp swojego przenośnego czytnika do zakładowej sieci komputerowej.

Sięgnij po nowoczesność z Mobilną Narzędziownią

Kolektor danych z aplikacją mobilną Narzędziowni usprawni pracę magazynierów i znacząco przyśpieszy jej tempo. Przekonaj się, jak prosta jest obsługa Mobilnej Narzędziowni.

Poznaj program Narzędziownia

Gospodarka magazynowa w firmie - darmowy ebook
  • Demo programu w wersji 7.0
  • E-book ze sprawdzonymi praktykami zarządzania majątkiem

Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.