Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »
Handlowiec specjalista ds. sprzedaży oprogramowania i obsługi klientów B2B

W firmie PWSK zajmujemy się rozwojem i dystrybucją własnego, rozpoznawalnego na rynku oprogramowania dla przemysłu, budownictwa, energetyki, instytucji państwowych i wielu innych branż.
Z roku na rok notujemy dynamiczny przyrost klientów i obrotów, wprowadzamy nowe produkty!
Poszukujemy doświadczonych w sprzedaży B2B, optymistycznych i otwartych na kontakty z klientami kandydatów.

Umowa: o pracę, kontrakt b2b, pełny etat
Doświadczenie: Specjalista (mid/ regular)
Praca: stacjonarna
Rekrutacja: zdalna
Godziny pracy: 8:00-16:00
Tryb wypłaty: miesięczna
Miejsce pracy: Karola Hermisza 15, Zabrze

Twoje obowiązki w naszym zespole:
  • Skuteczne zarządzanie całością procesu sprzedażowego od pierwszego kontaktu do finalizacji transakcji.
  • Obsługa posprzedażowa klienta.
  • Praca z CRM.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Monitorowanie postępów sprzedażowych i raportowanie wyników.
Wymagania od kandydata:
  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej.
  • Silne zrozumienie potrzeb klienta i umiejętność dostosowania oferty do ich oczekiwań.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie.
  • Samodzielności w działaniu i dobra samoorganizacja.
  • Zdolność szybkiego uczenia się.
  • Znajomość sprzętu komputerowego, programów biurowych i podstawowa wiedza IT.
  • Absolutny brak nałogów.
  • Praca w zespole.
Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności co preferujesz.
  • Bardzo dobre warunki finansowe.
  • Urozmaiconą pracę dzięki współpracy z różnymi branżami i decydentami przy sprzedaży innowacyjnych produktów dla firm przemysłowych, budowlanych, instytucji państwowych.
  • Współpracę B2B z dużymi firmami i korporacjami z terenu całej Polski.
  • Sporą samodzielność w rozmowach handlowych i negocjacjach.
  • Dużą bazę obecnych klientów oraz mocne wsparcie marketingu w postaci rozpoznawalnej marki oraz ciepłych leadów.
  • Gotowe do wykorzystania szablony i narzędzia wspierające pracę i rozmowy handlowe.
  • Szkolenia produktowe, z procesów sprzedaży, z obsługi CRM.
  • Nowoczesne szkolenia sprzedażowe.
  • Pracę wśród zaangażowanych, kompetentnych ludzi.
  • Możliwość rozwoju poprzez otwartość na Twoje pomysły.
  • Wynagrodzenie od 5500 zł brutto.

Dołączając do nas, będziesz mógł:

  • Zdobyć doświadczenie pracując w firmie informatycznej.
  • Nawiązać partnerskie kontakty w setkach polskich firm i zagranicznych korporacjach.
  • Mieć swój wkład w tworzeniu innowacyjnych produktów.
  • Rozwijać swoje kompetencje handlowca B2B oraz znajomość nowoczesnych metod sprzedażowych.

Najważniejsza jest dla nas chęć rozwoju i Twój zapał do pracy. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym wiele się nauczysz, zdobędziesz praktyczne doświadczenie i spotkasz ciekawych ludzi.

Oczekujemy na Twoje CV ze zdjęciem. Mile widziany byłby list motywacyjny, z określeniem, dlaczego chciałbyś z nami współpracować i w jakim kierunku chciałbyś się realizować.

Swoje CV prześlij na adres e-mail: ariel.wolny@pwsk.pl