Zarządzanie przeglądami technicznymi i legalizacją narzędzi pomiarowych

Przeglądy techniczne narzędzi, kontrole i wspieranie procesów ISO 9001

Obowiązek przeglądów technicznych i legalizowania narzędzi pomiarowych wpływa nie tylko na sprawniejszą pracę, ale także na bezpieczeństwo. Aby usprawnić proces kontroli wprowadziliśmy do Systemu Narzędziownia Moduł Zarządzania Przeglądami i Legalizacją Narzędzi.

Moduł przeglądów technicznych wraz z pozostałymi funkcjami zawartymi w programie ma za zadanie ułatwić pracę specjalistom odpowiedzialnym za kontrolę przeprowadzania w terminie przeglądów technicznych, przyrządów pomiarowych oraz badań UDT.

Usprawnione zbieranie i kontrola danych o przeglądach sprawia, że nie tracisz czasu na sporządzanie rozbudowanych harmonogramów albo na żmudne i czasochłonne sprawdzanie mijających terminów. Przyspieszysz poszukiwania przeznaczonych do przeglądów narzędzi i dopilnujesz, by odbyły się w wyznaczonym terminie. Wszystko to robi za Ciebie oprogramowanie Narzędziownia z modułem przeglądów technicznych.

Poznaj możliwości modułu przeglądów technicznych

Harmonogramy – automatycznie generuje wymagane przez audytorów ISO harmonogramy przeglądów.
Alerty – rozbudowany system alertów i powiadomień bezpośrednio na skrzynkę e-mail zabezpiecza przed niekontrolowaną pracą sprzętem bez ważnych dopuszczeń. Ostrzega o zbliżającym się terminie przeglądu lub legalizacji.
Blokady – system uniemożliwi wydanie narzędzi bez ważnych dopuszczeń, a także zablokuje pobranie specjalistycznych przyrządów pracownikom bez przyznanych uprawnień.
Protokoły – wspomaga wypełnianie elektronicznych protokołów z przeglądów technicznych lub legalizacji przyrządów w izbie pomiarowej.

Aby jeszcze bardziej ułatwić obrót sprzętem, elektronarzędziami i przyrządami pomiarowymi, System Narzędziownia automatyzuje wydawanie i zwroty wykorzystując do ich identyfikacji znaczniki radiowe RFID lub kody kreskowe. Magazynier zyskuje kilkukrotne skrócenie czasu pracy. 

Nie daj się zaskoczyć i kontroluj daty przeglądów

Aby mieć wszystko pod kontrolą wystarczy System Narzędziownia i moduł przeglądów technicznych. Zapewnij sobie spokój i kontroluj terminy szybko i sprawnie.

Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.