Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Moduł zapotrzebowania i zakupów

Kontroluj, wspomagaj i planuj zapotrzebowanie w swojej firmie

Kontrolowanie i wspomaganie zapotrzebowania oraz zamówień jest ważne, by wszystko było dostępne na czas. W dużych przedsiębiorstwach wysyłane są setki zamówień każdego dnia. Mnogość dokumentów sprawia, że łatwo pojawia się nieporządek. W ostateczności łatwo jest przegapić ważne do zamówienia pozycje lub niezrealizowane w 100% dostawy.

Moduł Zaopatrzenia i jego możliwości

Moduł Zaopatrzenia wspomaga narzędziowców oraz osoby z działu zamówień, aby wszystkie potrzebne narzędzia, materiały i części były dostępne we właściwym czasie. Moduł wykonuje niezbędne czynności przygotowania zapotrzebowań i odpowiedzialność za łatwe do popełnienia niedopatrzenie.

Automatyczne generowanie zapotrzebowania

Oprogramowanie przeanalizuje Twoje aktualne stany magazynowe i porówna je z ustalonymi stanami minimalnymi i maksymalnymi. Samo obliczy zapotrzebowanie, uzupełniając zapasy do założonego pułapu. Możesz zapobiec nerwowym sytuacjom wywołanym brakiem magazynowym i odsunąć ryzyko zatrzymania prac z powodu brakującego elementu.

Zatwierdzanie zamówień

Osoba decyzyjna może przeglądać zgłoszone zapotrzebowanie wraz z nazwami potencjalnych dostawców i akceptować zamówienia lub je odrzucać.

Rozliczanie niekompletnych zamówień

Liczne złożone zamówienia oraz dostawy częściowe trudno kontrolować. Łatwo o pominięcie niezrealizowanej pozycji, co może skutkować dalszymi opóźnieniami w dostawach. Dlatego ich rozliczaniem zajmuje się oprogramowanie.

Chcesz wiedzieć więcej?

System Narzędziownia z modułami daje Ci szerokie możliwości, dowiedz się więcej na ich temat. Znajdź odpowiedź na swoje pytania!