Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Szybka Inwentaryzacja okiem klienta

Zapoznaj się z opisami wdrożeń oraz opiniami klientów

Zobacz opinie o Szybkiej Inwentaryzacji

Co piszą o nas klienci?

Andrzej Haratyk
@andrzej haratyk
Czytaj więcej
Świetna obsługa po zakupie produktu. Pomoc konsultantów zorientowana na potrzeby klienta. Bardzo profesjonalna pomoc techniczna. 100% pozytyw.
Artur Kucharski
@artur kucharski
Czytaj więcej
PWSK = Profesjonalnie Wyczerpująco Szczegółowo Konkretnie - tak odpowiadano na każde moje pytanie. Cenię sobie jakość obsługi po wdrożeniu oprogramowania, pan Grzegorz i jego współpracownicy zawsze służą pomocą i nigdy nie zostawili mnie bez odpowiedzi.
Halina Widuch
@halina widuch
Czytaj więcej
Bardzo polecam program! Szybka inwentaryzacja okazała się łatwa do nauki i prosta w obsłudze. Inwentaryzacja odbyła się bardzo sprawnie!
Katarzyna Janik
@katarzyna janik
Czytaj więcej
Jesteśmy zadowoleni z zakupu programu do inwentaryzacji. Najbardziej bałam się wprowadzania tych wszystkich danych, na szczęście pracownik firmy skopiował je automatycznie. Cieszę się że inwentaryzacja w szkole przeszła tak gładko. Dziękuję!!
Grzegorz Feitan
@grzegorz feitan
Czytaj więcej
Szybka realizacja od razu po zamówieniu. Program otrzymałem dnia następnego. Intuicyjna obsługa i czytelna instrukcja pozwoliły na szybkie wdrożenie systemu.
Jarosław Staniec
@jarosław staniec
Czytaj więcej
Firma, która poważnie traktuje klienta i stara się sprostać jego wymaganiom.
Urszula Marus
@urszula marus
Czytaj więcej
Miła profesjonalna obsługa. Nie ma problemu z uzyskaniem dodatkowych informacji. Wsparcie także po zakupie produktu.
Mariusz
@mariusz
Czytaj więcej
Mam przyjemność korzystać z usług firmy jako klient. Muszę pochwalić wybitną jakość usług serwisu technicznego, jaką świadczy firma. Godna podziwu sprawność, profesjonalizm i zorientowanie na klienta. Wielkie korporacje mogłyby się spokojnie od tej firmy uczyć, jak powinno funkcjonować wsparcie techniczne klienta.
Marek Konstruktor
@marek konstruktor
Czytaj więcej
Polecam, profesjonalna obsługa przy zakupie. Pełny zakres niezbędnych informacji, uzyskałem odpowiedzi na wszelkie pytania. Szkolenie z obsługi programu przeprowadzone, w sposób zrozumiały i praktyczny. Z optymizmem czekamy na dalszą współpracę.
Waldemar Kędziora
@waldemar kędziora
Czytaj więcej
Program "Szybka Inwentaryzacja" doskonale dopasowuje się do naszej, rozbudowanej sieci Szkół i Przedszkoli. Szybki i rzetelny proces zamawiania jak i samej dostawy. Profesjonalizm ze strony Pana Grzegorza Oblong.
Anita Grabska
@anita grabska
Czytaj więcej
Nazwa Programu Szybka inwentaryzacja jest trafiony w punkt! Program jest stworzony tak, aby w rzeczywistości ułatwiał przeprowadzenie inwentaryzacji, dostarczał pobranie odpowiednich dokumentów które są czytelne i uporządkowane dla użytkownika. Wsparcie techniczne specjalistów - a w przypadku naszej szkoły pana Grzegorza Tuszy było nieocenione. Profesjonalizm, rzetelność, zakres posiadanej wiedzy oraz umiejętność jej przekazania jest wizytówką tej firmy.
Katarzyna Łukomska
@katarzyna łukomska
Czytaj więcej
W imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku polecam firmę i ich program "Szybka Inwentaryzacja". Program zdecydowanie ułatwił nam przeprowadzenie inwentaryzacji. Bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc techniczną. Szczególne podziękowania dla Pana Grzegorza Tuszy za wsparcie i pomoc w problematycznej sprawie.
Poprzedni
Następny

Zobacz wybrane referencje

Chcesz 10-krotnie skrócić czas inwentaryzacji
i przestać użerać się z papierami?