Moduł lokalizacji majątku firmy

Zarządzaj majątkiem swojej firmy sprawnie i nowocześnie

Moduł lokalizacji rozwiązuje problem magazynowania asortymentu z podziałem na poszczególne miejsca przechowywania. Lokalizacjami mogą być regały magazynowe, półki, szafy magazynowe, pomieszczenia w biurowcu, pola odkładcze na halach fabrycznych, place budowy i każde miejsce, gdzie przechowujesz zasoby firmy, które chcesz nazwać i kontrolować.

Dlaczego moduł lokalizacji jest skuteczny?

Łatwość obsługi tych przestrzeni, wynika z zastosowania tzw. “drzewa lokalizacji”. W prosty i przejrzysty sposób zdefiniujesz w nim swoją strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa oraz rozmieszczenie lokalizacji magazynowych i użytkowych.

Drzewo lokalizacji będzie centralnym punktem, gdzie w zależności od uprawnień będziesz dokonywał przesunięć asortymentu pomiędzy lokalizacjami, odczytywał aktualne stany magazynowe i historię obrotów.

Jakie zadania ułatwi Ci moduł lokalizacji?

Drzewo lokalizacji – centralny punkt zarządzania całym majątkiem i jego rozmieszczeniem w firmie. Tu łatwo, szybko i przejrzyście rozmieścisz swój asortyment, zweryfikujesz stany i obroty w każdej z lokalizacji.
Wybór lokalizacji – wystawiając dowolny dokument w programie Narzędziownia będziesz mógł wskazać nawet konkretną półkę, z której pobierany jest zasób a także konkretne pomieszczenie, maszynę lub odcinek budowy, na którą to przenosisz.

Aplikację mobilną – obsługuj lokalizacji w aplikacji Mobilna Narzędziownia, którą zawsze możesz mieć ze sobą i dokonywać przesunięć skanując jedynie kod lokalizacji i kod produktu. 

Moduł lokalizacji z drzewem lokalizacji to rozbudowane narzędzie, które pomoże Ci skutecznie zarządzać asortymentem, rozmieszczonym w wielu lokalizacjach. Dzięki niemu otrzymujesz przejrzysty obraz rozmieszczenia majątku i z łatwością nim zarządzasz.

Kontroluj lokalizację swojego majątku

Sprawdź, jak pracuje się z naszym systemem. Skontaktuj się z nami albo przeczytaj, jak sprawdza się on u naszych klientów.

Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.