Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Moduł lokalizacji majątku firmy

Zarządzaj majątkiem swojej firmy sprawnie i nowocześnie.
Moduł lokalizacji majątku Narzędziownia

Moduł lokalizacji rozwiązuje problem magazynowania asortymentu z podziałem na poszczególne miejsca przechowywania. Lokalizacjami mogą być regały magazynowe, półki, szafy magazynowe, pomieszczenia w biurowcu, pola odkładcze na halach fabrycznych, place budowy i każde miejsce, gdzie przechowujesz zasoby firmy, które chcesz nazwać i kontrolować.

Dlaczego moduł lokalizacji jest skuteczny?

Łatwość obsługi tych przestrzeni, wynika z zastosowania tzw. “drzewa lokalizacji”. W prosty i przejrzysty sposób zdefiniujesz w nim swoją strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa oraz rozmieszczenie lokalizacji magazynowych i użytkowych.

Drzewo lokalizacji będzie centralnym punktem, gdzie w zależności od uprawnień będziesz dokonywał przesunięć asortymentu pomiędzy lokalizacjami, odczytywał aktualne stany magazynowe i historię obrotów.

Jakie funkcje modułu lokalizacji ułatwią Ci pracę?

Drzewo lokalizacji majątku

Drzewo lokalizacji

Centralny punkt zarządzania całym majątkiem i jego rozmieszczeniem w firmie. Tu łatwo, szybko i przejrzyście rozmieścisz swój asortyment, zweryfikujesz stany i obroty w każdej z lokalizacji.
Wybór lokalizacji majątku moduł

Wybór lokalizacji

Wystawiając dowolny dokument w programie Narzędziownia będziesz mógł wskazać nawet konkretną półkę, z której pobierany jest zasób a także konkretne pomieszczenie, maszynę lub odcinek budowy, na którą to przenosisz.
Aplikacja mobilna moduł lokalizacji

Aplikacja mobilna

Obsługuj lokalizacji w aplikacji Mobilna Narzędziownia, którą zawsze możesz mieć ze sobą i dokonywać przesunięć skanując jedynie kod lokalizacji i kod produktu.

Moduł lokalizacji z drzewem lokalizacji to rozbudowane narzędzie, które pomoże Ci skutecznie zarządzać asortymentem, rozmieszczonym w wielu lokalizacjach. Dzięki niemu otrzymujesz przejrzysty obraz rozmieszczenia majątku i z łatwością nim zarządzasz.

Uzyskaj darmowy dostęp do programu