Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Drzewo lokalizacji majątku firmy

Swobodnie kontroluj swój majątek w lokalizacjach na magazynie i w całej firmie

Moduł lokalizacji majątku Narzędziownia
Moduł lokalizacji pomaga w ewidencji asortymentu w miejscach, które chcesz kontrolować. Lokalizacjami mogą być regały magazynowe, półki, szafy magazynowe, pomieszczenia w biurowcu, gniazda produkcyjne na halach fabrycznych, place budowy, pojazdy i każde inne miejsce, gdzie przechowujesz zasoby firmy.

Poznaj przykłady zastosowania drzewa lokalizacji

Chcesz podejrzeć jakie narzędzia znajdują się na obrabiarce CNC? Sprawdzić jak długo się tam znajdują i poznać historię ich użytkowania?
Sprawdzić jakie elektronarzędzia i maszyny pracują w oddziale firmy lub na budowie w wybranym mieście?
Robisz inwentaryzację magazynu narzędzi i na przykład chcesz uporządkować szafę z frezami z węglików spiekanych. Drzewo lokalizacji pozwoli Tobie zweryfikować jej stan, przyjęcia i wszystkie zarejestrowane ruchy magazynowe.
Chcesz sprawdzić sumaryczną zawartość wszystkich szaf magazynowych?
Podzielić swój biurowiec wg pięter i pomieszczeń i swobodnie przeglądać zawartość pojedynczego pomieszczenia, całego piętra lub budynku?

W łatwy sposób uporządkuj majątek firmy

Do programu Narzędziownia dodaliśmy tzw. “drzewo lokalizacji”. W prosty i przejrzysty sposób zdefiniujesz w nim strukturę organizacyjną swojego przedsiębiorstwa, rozmieszczenie lokalizacji magazynowych i użytkowych (struktura budynków, pomieszczeń, miejsc, obszarów, stanowisk).

Drzewo lokalizacji jest centralnym punktem, gdzie w zależności od uprawnień możesz przesuwać swój asortyment pomiędzy lokalizacjami, odczytywać aktualne stany magazynowe i podglądać historię obrotów. 

Ułatw swoją pracę dzięki modułowi lokalizacji i aplikacji mobilnej

Drzewo lokalizacji majątku

Drzewo lokalizacji

Centralny punkt zarządzania całym majątkiem i jego rozmieszczeniem w firmie. Tu łatwo, szybko i przejrzyście rozmieścisz swój asortyment, zweryfikujesz stany i obroty w każdej z lokalizacji.
Wybór lokalizacji majątku moduł

Wybór lokalizacji

Wystawiając dowolny dokument w programie Narzędziownia będziesz mógł wskazać nawet konkretną półkę, z której pobierany jest zasób a także konkretne pomieszczenie, maszynę lub odcinek budowy, na którą to przenosisz.
Aplikacja mobilna moduł lokalizacji

Aplikacja mobilna

Obsługuj lokalizacji w aplikacji Mobilna Narzędziownia, którą zawsze możesz mieć ze sobą i dokonywać przesunięć skanując jedynie kod lokalizacji i kod produktu.

Moduł lokalizacji to bardzo skuteczne oprogramowanie, które pomoże Ci w łatwy sposób przeglądać i zarządzać asortymentem rozmieszczonym w wielu lokalizacjach. Dzięki drzewu lokalizacji otrzymasz przejrzysty obraz rozmieszczenia majątku i z łatwością nim zarządzasz.

Poznaj dokładnie wszystkie lokalizacje firmowego majątku

Spis wszystkich Twoich lokalizacji ułatwi śledzenie gdzie znajduje się firmowy majątek i umożliwi precyzyjne przenoszenie go pomiędzy nimi.

Powiązanie lokalizacji w przejrzyste, hierarchiczne drzewo umożliwia podgląd nie tylko jednego miejsca, ale także wszystkich mu podległych, np. półek na magazynie, pomieszczeń na piętrze, etc.
Drzewo służy nie tylko do poglądu, ale może możesz swobodnie przeciągać znajdujący się w poszczególnych lokalizacjach asortyment do innych.
Wszystkie ruchy magazynowe są bezpieczne, dostępne tylko dla uprawnionych pracowników.
Drzewo lokalizacji
Dzięki aplikacji pracującej na czytniku mobilnym szybko i bez pomyłek zeskanujesz kody kreskowe swojego majątku oraz kody lokalizacji, do których go przenosisz.
Prostą w obsłudze aplikację Android obsługuje się tak łatwo jak telefon komórkowy.
Teraz wszystkie przesunięcia magazynowe lub do oddziałów firmy i na budowy możesz sprawnie wykonać tam gdzie to jest potrzebne.
Dzięki specjalnemu trybowi synchronizacji, nie musisz się martwić o pracę aplikacji przy słabym połączeniu z siecią (co jest częstym problemem w fabryce lub odległej budowie).
kolektory danych bhp

Z aplikacją mobilną praca z lokalizacjami jest szybka i przyjemna

Uzyskaj darmowy dostęp do programu