Moduł wymiany danych z MS Excel

Program Narzędziownia zawiera wszystkie potrzebne funkcje do swobodnej wymiany przechowywanych danych z plikami Excel. Dzięki temu nie jest aplikacją zamkniętą, z utrudnionym dostępem do Twoich własnych danych, wyróżnia się na tle innych aplikacji na rynku.

Konwertuj formaty plików, jak chcesz

Już podstawowa wersja Systemu Narzędziownia standardowo pozwala swobodnie zapisać do jednego z poniższych formatów:
plików Excel,
plików PDF,
plików tekstowych CSV będących standardowym formatem wymiany danych, pomiędzy różnymi systemami,
plików RTF zgodnych w edytorami tekstu Wordpad i Word.

Możliwości tego modułu sprawiają, że w każdej chwili możesz przeprowadzić dodatkową, rozbudowaną analizę swoich danych w MS Excel lub sporządzić wykresy.

Aby jeszcze bardziej ułatwić wymianę danych w Twojej firmie, każdy z raportów szybko wyślesz w postaci załącznika na wskazany adres e-mail.

Korzystaj z modułu importu danych

Dodatkowo dostępny jest Moduł importu danych umożliwia wprowadzenie nawet setek tysięcy danych z plików Excel do programu Narzędziowa w dosłownie kilka minut. Aby ułatwić przenoszenie danych, udostępniamy specjalnie w tym celu przygotowany szablon danych. Pokazuje on wszystkie kolumny danych jakie mogą być przeniesione, w jakim powinny być formacie wraz z komentarzem objaśniającym.
Głównym zadanie tego modułu importu danych jest skrócenie do minimum przeniesienia danych podczas wdrożenia programu. Wystarczy przygotować arkusz Excel, wybrać, które kolumny danych chcesz przenieść i to już wszystko.

Rodzaje przenoszonych danych​:​

Import pracowników – wprowadzenie zbioru pracowników. Poza nazwiskiem i imieniem, możliwe jest skopiowanie numeru identyfikacyjnego, stanowiska pracy, wydziału, MPK (miejsca powstawania kosztów), a nawet numeru karty zbliżeniowej RFID.
Import kartotek asortymentu – wprowadzenie kartotek z takimi danymi jak nazwa, indeks materiałowy, numer inwentarzowy, numer seryjny, przypisanie do grupy i rodzaju, a nawet terminu końca gwarancji i przeglądu technicznego.
Import bilansu otwarcia stanów początkowych – automatyczne utworzenie dokumentów przyjęcia do ewidencji lub na stan magazynowy importowanych kartotek wraz z ilościami i cenami zakupu.
Import przypisania asortymentu do użytkujących go pracowników – automatyczne utworzenie dokumentów Wydania wskazanego asortymentu pracownikowi do użytkowania.

Usprawnij swoją pracę z MS Excel

Zminimalizuj ilość ręcznie wprowadzanych danych w momencie wdrożenia programu, kopiując je z Excela lub ze swojego starego oprogramowania.

Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.