Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Swobodnie wymieniaj dane plikami Excel

Zyskaj szybkie wdrożenie programu i prostą integracje z innymi systemami IT.

Moduł wymiany plików Excel

Programy Narzędziownia oraz Szybka Inwentaryzacja zawierają wszystkie potrzebne funkcje do swobodnej wymiany przechowywanych danych z plikami Excel. Dzięki temu nie są aplikacjami zamkniętymi, utrudniającymi dostęp do Twoich własnych danych, czym odróżniają się od wielu innych aplikacji dostępnych na rynku.

Konwertuj na formaty plików, jakie chcesz

Już podstawowe wersje systemów Narzędziownia oraz Szybka Inwentaryzacja pozwalają swobodnie zapisać dane w formatach:

pliki Excel

pliki PDF

pliki CSV

pliki RTF

Możliwości tego modułu sprawiają, że w każdej chwili możesz przeprowadzić dodatkową, rozbudowaną analizę swoich danych w Excel lub zobrazować je na wykresach.

Aby jeszcze bardziej ułatwić wymianę danych w Twojej firmie, każdy z raportów szybko wyślesz w postaci załącznika na wskazany adres e-mail.

Przyśpiesz wdrożenie dzięki importowi danych z Excela

Dostępny jako opcja Moduł importu danych, umożliwia wprowadzenie nawet setek tysięcy danych z plików Excel w dosłownie kilka minut.

Aby ułatwić przenoszenie danych podczas pierwszego wdrożenia, udostępniamy specjalnie w tym celu przygotowany szablon danych. Pokazuje on wszystkie kolumny danych jakie mogą być przeniesione, w jakim powinny być formacie wraz z komentarzem objaśniającym. 

Dzięki temu radykalnie skrócisz czas i niedogodności wdrożenia i będziesz mógł od razu cieszyć się pracą w nowym systemie.

Głównym zadaniem modułu importu danych jest skrócenie do minimum czasu potrzebnego na przeniesienie danych podczas wdrożenia programu. Wystarczy przygotować arkusz Excel i wybrać, które kolumny danych chcesz przenieść.

Rodzaje przenoszonych danych

Import listy pracowników

Import pracowników

Wprowadzenie zbioru pracowników. Poza imieniem i nazwiskiem, możliwe jest skopiowanie numeru identyfikacyjnego, stanowiska pracy, wydziału, MPK (miejsca powstawania kosztów), a nawet numeru karty zbliżeniowej RFID.
Kartoteki asortymentu

Import kartotek asortymentu

Wprowadzenie kartotek z takimi danymi jak nazwa, indeks materiałowy, numer inwentarzowy, numer seryjny, przypisanie do grupy i rodzaju, a nawet terminu końca gwarancji i przeglądu technicznego.
Bilans otwarcia

Import bilansu otwarcia stanów początkowych

Automatyczne utworzenie dokumentów przyjęcia do ewidencji lub na stan magazynowy importowanych kartotek wraz z ilościami i cenami zakupu.
Przypisanie asortymentu do pracownika

Import przypisania asortymentu do pracowników

Automatyczne utworzenie dokumentów Wydania wskazanego asortymentu pracownikowi do użytkowania.

Uzyskaj darmowy dostęp do programu