Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Program do wypożyczalni - przyspiesz i kontroluj proces wypożyczania firmowego sprzętu swoim pracownikom

oprogramowanie BHP narzędziownia

Pracownikom Twojej zakładowej wypożyczalni narzędzi dużo czasu zajmuje wydawanie i zwrot sprzętu. Specjalistyczne oprogramowanie do wypożyczalni skraca tę pracę do kilku sekund. Sprawdzi się w każdym magazynie narzędzi, elektronarzędzi, maszyn budowlanych, rusztowań, oraz innego sprzętu.

Oprogramowanie do wypożyczalni zapewni Tobie dokładną ewidencję wypożyczanych narzędzi i sprzętu

Oprogramowanie do wypożyczalni zapewni Tobie pełną ewidencję wypożyczanych maszyn, urządzeń, sprzętu i wyposażenia w ramach Twojego magazynu czy wypożyczalni. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział co masz na magazynie, co jest wypożyczone, komu i do kiedy to ma być zwrócone.

Bieżąca ewidencja w programie do wypożyczalni pozwoli na lepsze zaplanowanie zakupów nowego sprzętu oraz zwiększy jego rotację (wykorzystanie, ograniczenie złogów magazynowych).

Generowanie dokumentu potwierdzającego wydanie pobranie, który jest podstawą do dyscyplinowania nieuczciwych pracowników.
Kontrola terminów przeglądów, napraw, remontów – pomaga w spełnieniu wymogów ISO 9001 oraz zapewnia bezpieczną pracę, sprawnym, regularnie konserwowanym sprzętem.

Autoryzacja wydań i zwrotów przy pomocy znaczników i kart RFID lub kodów kreskowych QR wyraźnie zwiększa poczucie odpowiedzialność Twoich pracowników za powierzony im majątek.

Dzięki pozostałym modułom programu magazynowego Narzędziownia Twój cenny firmowy sprzęt ma zapewnioną kontrolę wszystkich ważnych terminów przeglądów i atestów oraz zliczane koszty eksploatacji i remontów.

Poznaj program do wypożyczalni narzędzi – Narzędziownia. Przetestuj bezpłatne demo.

Narzędziownia - przeczytaj przydatne artykuły

pobierz demo narzędziownia

Kliknij i pobierz bezpłatnie DEMO Program Narzędziownia

15 dni bezpłatnego dostępu do Narzędziowni

dowiesz się w praktyce, jak łatwo działa program

przekonasz się, jak efektywne może być zarządzanie firmą budowlaną