Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Program do wypożyczalni narzędzi i dowolnego sprzętu – Narzędziownia

Zautomatyzuj, przyspiesz i kontroluj proces wypożyczania firmowego sprzętu swoim pracownikom

Program dla wypożyczalni autorstwa PWSK automatyzuje i przyśpiesza obsługę wypożyczalni sprzętu w firmach budowlanych i produkcyjnych. 

Pracownikom magazynu/wypożyczalni narzędzi dużo czasu zajmuje wydawanie i zwrot sprzętu przychodzącym po niego osobom. Specjalistyczne oprogramowanie do wypożyczalni skraca tę pracę do kilku sekund. Sprawdzi się w każdej zakładowej wypożyczalni narzędzi, elektronarzędzi, maszyn budowlanych, rusztowań, oraz innego sprzętu.

Dzięki pozostałym modułom programu magazynowego Narzędziownia cenny firmowy sprzęt ma zapewnioną kontrolę wszystkich ważnych terminów przeglądów i atestów oraz zliczane koszty eksploatacji i remontów.

Korzyści z wdrożenia programu dla wypożyczalni narzędzi

Oprogramowanie zapewni Tobie pełną ewidencję wypożyczanych maszyn, urządzeń, sprzętu i wyposażenia. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział co masz na magazynie, co jest wypożyczone, komu i do kiedy to ma być zwrócone.

Bieżąca ewidencja pozwoli na lepsze zaplanowanie zakupów nowego sprzętu oraz zwiększy jego rotację (wykorzystanie, ograniczenie złogów magazynowych).

Generowanie dokumentu potwierdzającego wydanie pobranie, który jest podstawą do dyscyplinowania nieuczciwych pracowników. 

Kontrola terminów przeglądów, napraw, remontów – pomaga w spełnieniu wymogów ISO 9001 oraz zapewnia bezpieczną pracę, sprawnym, regularnie konserwowanym sprzętem.

Autoryzacja wydań i zwrotów przy pomocy znaczników i kart RFID lub kodów kreskowych QR wyraźnie zwiększa poczucie odpowiedzialność pracowników za powierzony im majątek.

Oprogramowanie dla wypożyczalni – rozliczanie okresu wypożyczania sprzętu

Firmy świadczące wynajem rusztowań, narzędzi, sprzętu, wyposażenia czy środków trwałych często napotykają trudności w precyzyjnym obliczaniu czasu przebywania ich osprzętu poza magazynem.

Program do obsługi wypożyczalni Narzędziownia radzi sobie z tym problemem dzięki rozbudowanemu systemowi generowania raportów.

Raporty opierają się na wprowadzonych wcześniej danych – kartotekach sprzętu i pozostałego wyposażenia będących podstawą bazy danych całego majątku firmowego z opcją grupowania, filtrowania i wyszukiwania informacji.

Dla kogo jest program do obsługi wypożyczalni narzędzi?

Nasze autorskie oprogramowanie do wypożyczalni sprzętu, będące częścią systemu Narzędziownia, został wdrożony z powodzeniem w ponad 1000 firmach w kilkunastu branżach (najczęściej budowlanych i produkcyjnych).

Służy do wypożyczania oraz ewidencji:

sprzętu, maszyn, urządzeń, aparatury,
narzędzi i elektronarzędzi,
rusztowań budowlanych,
sprzętu oświetleniowego, estradowego, nagłaśniającego,
pozostałych urządzeń.

Z powodzeniem wykorzystasz go jeśli obsługujesz wypożyczalnię sprzętu i chcesz mieć pełną kontrolę nad obrotem posiadanego wyposażenia. Zarządzanie wypożyczalnią narzędzi, rusztowań, czy sprzętu budowlanego może być naprawdę proste i efektywne.

Program dla wypożyczalni narzędzi i sprzętu

Poznaj i przetestuj za darmo System Narzędziownia – oprogramowanie dla wypożyczalni i do zarządzania majątkiem firmy.