Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Szafy narzędziowe z automatycznym dozorem 24h/dobę

Szafy Narzędziowe (magazyn podręczny, magazyn narzędzi, dystrybutor narzędzi, supply point), to znakomity sposób na zaoszczędzenie przestrzeni magazynowej i zmniejszenie kosztów zaopatrzenia pracowników w narzędzia pracy.

Szafy Narzędziowe zapewnią pracownikom Twojej firmy:

  • stały dostęp do narzędzi 24 godziny na dobę
  • kontrolę pobrań i zużycia – zwiększenie poszanowania i kontrola pracowników
  • program do szaf umożliwi analizę pobrań i stanów i ułatwi zakupy
  • zdalny nadzór poprzez sieć komputerową np. przez firmę zewnętrzną
  • szybkie wyszukiwanie narzędzi kodami kreskowymi
  • podpis elektroniczny każdej operacji kartą zbliżeniową lub breloczkiem RFID tworzy kartę narzędziową pracownika

Dystrybutor narzędzi. Przykładowa konfiguracja szafy komputerowej z dwoma szafami narzędziowymi.

Szafy Narzędziowe MAG-MAX, program magazynowy, program do magazynu, program dla narzędziowni, program do inwentaryzacji, program narzędziownia, szybka inwentaryzacja, mobilny magazynier, aplikacje mobilne, system rfid, rfid uhf

Idea magazynu podręcznego (szafy na narzędzia) opiera się na zgromadzeniu często pobieranych narzędzi (narzędzia skrawające, rękawice BHP) w jednym miejscu, bezpośrednio obok stanowiska pracy.

Magazyn automatyczny umożliwia natychmiastowy dostęp do narzędzi 24h/dobę, co przekłada się na zmniejszenie przestojów w pracy. Rozwiązuje problem dostępu do narzędzi na drugiej i trzeciej zmianie. Działa jak maszyny vendingowe do wydawania narzędzi.

Magazyn podręczny składa się z metalowych szaf magazynujących narzędzia oraz szafy z wbudowanym komputerem i zainstalowanym programem  do szaf – Narzędziownia. Czytnik zbliżeniowy RFID zastępuje podpis elektroniczny osoby nadzorującej (magazyniera, brygadzisty, mistrza) i pracownika pobierającego narzędzia.

Szafy narzędziowe MAG-MAX gwarantują bezpieczne przechowywanie narzędzi i przyspieszenie wydawania i zwrotów.

Szafy narzędziowe – przykłądowe wdrożenia

Pojemne, estetycznie opisane i funkcjonalne szafki narzędziowe. Etykiety kodów kreskowych zamiast do narzędzi, przyklejone są do przegródek szuflady magazynu.

magazyn-narzedzi-szuflady, program magazynowy, program do magazynu, program dla narzędziowni, program do inwentaryzacji, program narzędziownia, szybka inwentaryzacja, mobilny magazynier, aplikacje mobilne, system rfid, rfid uhf

Możesz wykorzystać już posiadane szafy narzędziowe.magazyn-depozytowy, program magazynowy, program do magazynu, program dla narzędziowni, program do inwentaryzacji, program narzędziownia, szybka inwentaryzacja, mobilny magazynier, aplikacje mobilne, system rfid, rfid uhf

Czytaj więcej: szafa narzędziowa.

Szafy narzędziowe z kontrolą dostępu (dozorem)  RFID

A może wymagasz pełnego zabezpieczenia swoich narzędzi?

Są tak cenne, że muszą być chronione 24h/dobę elektronicznym zamkiem, a każda próba dostępu autoryzowana kartą zbliżeniową i szczegółowo odnotowywana?

Jest takie rozwiązanie, gdzie każde narzędzie jest oznakowane specjalnym chipem RFID. Po każdym otwarciu magazynu narzędzi następuje automatyczna inwentaryzacja, sprawdzenie co zostało pobrane lub zwrócone.

Zobacz jak to działają Automatyczne Szafy Narzędziowe RFID.

szafy narzędziowe z dozorem

Potrzebujesz w swojej firmie lepszej kontroli pobrań narzędzi?  Zabezpieczenia ich przed nieautoryzowanym użyciem? 

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.