Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Do czego jest nam potrzebny protokół likwidacji środków trwałych lub wyposażenia? Dowiedz się tego z poniższego artykułu i pobierz darmowy wzór protokołu likwidacji środka trwałego.

Protokół likwidacji (protokół zniszczenia sprzętu)

Likwidacja środków trwałych i wyposażenia, zniszczonych, zaginionych narzędzi, urządzeń, czy sprzętu powinna odbywać się komisyjnie i zostać udokumentowana protokołem likwidacji.

Likwidacja środka trwałego następuje na podstawie protokołu likwidacji środka trwałego i wyposażenia (wzór poniżej) podpisanego przez wszystkich członków komisji likwidacyjnej. Czasem funkcjonują również inne nazwy jak protokół utylizacji lub protokół zniszczenia.

Protokół likwidacji sprzętu

Likwidacja środka trwałego. Wzór protokołu likwidacji.

Pobierz za darmo wzory dokumentów likwidacji

Wzór wydruku dokumentu

Nie wypełniaj dokumentu ręcznie - użyj do tego programu

Protokół likwidacji środka trwałego czy protokół likwidacji wyposażenia możesz wygenerować automatycznie w jednym z naszych programów do zarządzania majątkiem.

Sprawdź szczegóły i ułatw sobie życie. Generuj rzetelne, przejrzyste dokumenty w najkrótszym czasie. Protokół likwidacji środka trwałego to ważny dokument, który każdorazowo powinien być odpowiednio sporządzony.

Zobacz jak wygląda inwentaryzacja środków trwałych i wyposażenia w biurze za pomocą programu Szybka Inwentaryzacja, mobilnego inwentaryzatora – kolektora danych RFID UHF i tagów zbliżeniowych RFID:

Szukasz sposobów na szybką inwentaryzację?

Zobacz jak protokół likwidacji możesz wykorzystać w praktyce. Przetestuj za darmo system Szybka Inwentaryzacja.