Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Balluff BIS-L 870 to wysokiej jakości, wytrzymały, odporny na wszelkie trudne warunki – terminal mobilny wyposażony w zintegrowany programator RFID UHF, pozwalający zarówno na odczyt jak i zapis tagów RFID UHF.

Urządzenie wyróżnia się spośród innych tego typu produktów bardzo solidną konstrukcją, wytrzymałą klawiaturą oraz wysokiej jakości wyświetlaczem LCD. Balluff BIS-L 870 zapewnia wygodę jak i bezpieczeństwo podczas użytkowania w pracy. Może służyć do kontroli procesów produkcyjnych, programowania tagów RFID podczas zarządzania łańcuchem dostaw, jak i sprawnego zarządzania gospodarką magazynową przez pracownika będącego w ciągłym ruchu.

Urządzenie jest wyposażone w szybki procesor (860Mhz), pamięć ram o dużej pojemności (256MB), umożliwia rozszerzenie pamięci wewnętrznej poprzez czytnik kart SDHC. Zapewnia łączność z siecią firmową dzięki zintegrowanemu modułowi WLAN. Istnieje możliwość zainstalowania modułu komunikacyjnego GSM/WCDMA.

Balluff BIS-L 870 znajduje się w sprzedaży wyłącznie na specjalne zamówienie.

Programator ręczny RFID BIS-L 870 Mobilny Magazynier UHFBIS-L 870 firmy Balluff doskonale współpracuje z programem Mobilna Narzędziownia. Jest to aplikacja przeznaczona na terminale mobilne wspomaga pracę magazynu, inwentaryzację, ewidencję wyposażenia przy pomocy tagów (radiowych znaczników zbliżeniowych) RFID UHF.

Zastosowanie programu Mobilna Narzędziownia:

  • skanowanie i przechowywanie informacji przy pomocy terminala mobilnego oraz znaczników RFID UHF
  • automatyczne tworzenie dowolnych dokumentów magazynowych
  • przeprowadzenie inwentaryzacji przy użyciu technologii RFID
  • ewidencja narzędzi i ewidencja opakowań zwrotnych
  • identyfikacja osoby odpowiedzialnej i miejsca użytkowania za pomocą kart RFID
  • prowadzenie kartoteki kontrahentów oraz pracowników
  • szybka weryfikacja ilości i cen
  • wsparcie pracy kontrolera jakości, magazyniera czy przedstawiciela handlowego

Sprawdź również: