Programator ręczny RFID Balluff BIS-L 870 to wysokiej jakości, wytrzymały, odporny na wszelkie trudne warunki – terminal mobilny wyposażony w zintegrowany czytnik RFID UHF, pozwalający zarówno na odczyt jak i zapis tagów RFID UHF.

Urządzenie wyróżnia się spośród innych tego typu produktów bardzo solidną konstrukcją, wytrzymałą klawiaturą oraz wysokiej jakości wyświetlaczem LCD. Balluff BIS-L 870 zapewnia wygodę jak i bezpieczeństwo podczas użytkowania w pracy. Może służyć do kontroli procesów produkcyjnych, programowania tagów RFID podczas zarządzania łańcuchem dostaw, jak i sprawnego zarządzania gospodarką magazynową przez pracownika będącego w ciągłym ruchu.

Urządzenie jest wyposażone w szybki procesor (860Mhz), pamięć ram o dużej pojemności (256MB), umożliwia rozszerzenie pamięci wewnętrznej poprzez czytnik kart SDHC. Zapewnia łączność z siecią firmową dzięki zintegrowanemu modułowi WLAN. Istnieje możliwość zainstalowania modułu komunikacyjnego GSM/WCDMA.

W przypadku zainteresowania, chęci przetestowania bądź zakupu programatora ręcznego RFID Balluff BIS-L 870 prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem. Urządzenie znajduje się w sprzedaży wyłącznie na specjalne zamówienie.

Programator ręczny RFID BIS-L 870 Mobilny Magazynier UHFProgramator ręczny BIS-L 870 firmy Balluff doskonale współpracuje z programem “Mobilny Magazynier”. Jest to aplikacja przeznaczona na terminale mobilne wspomaga pracę magazynu, inwentaryzację, ewidencję wyposażenia przy pomocy tagów (radiowych znaczników zbliżeniowych) RFID UHF.

Zastosowanie programu Mobilny Magazynier:

  • skanowanie i przechowywanie informacji przy pomocy terminala mobilnego oraz znaczników RFID UHF
  • automatyczne tworzenie dowolnych dokumentów magazynowych
  • przeprowadzenie inwentaryzacji przy użyciu technologii RFID
  • identyfikacja osoby odpowiedzialnej i miejsca użytkowania
  • prowadzenie kartoteki kontrahentów oraz pracowników
  • szybka weryfikacja ilości i cen
  • wsparcie pracy kontrolera jakości, magazyniera czy przedstawiciela handlowego

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem