Inteligentna przymierzalnia RFID

Przedstawiamy najnowsze rozwiązanie dla handlu detalicznego. Od teraz każdy sklep odzieżowy może wyposażyć się w nowoczesne narzędzie dzięki któremu mogą Państwo zwiększyć sprzedaż i przedłożyć to nie tylko na zyski ale także na większe zadowolenie klienta.

Wyobraź sobie, że odwiedzasz sklep odzieżowy. Zabierasz z wieszaków kilka ubrań i udajesz się do przymierzalni.

Wita cię “Inteligentna Przymierzalnia” firmy PWSK w, której w chwilę po odwieszeniu części ubrań na wieszaku, twój wybór wyświetla się na dużym ekranie zainstalowanym wewnątrz przymierzalni, a tuż obok niego wyświetlone zostają inne dostępne w tej chwili na stanie w sklepie rozmiary, fasony oraz kolory dla danej sztuki odzieży. Możesz także szybko odnaleźć wszelkie pasujące do ubrania dodatki widząc jednocześnie na wyświetlaczu ich zestawienie. Wszystko działa w czasie rzeczywistym dzięki dobrodziejstwom płynącym z technologii RFID.

inteligentna przymierzalnia rfid

Cały system “Inteligentnej przymierzalni” opiera się o sieć zainstalowanych w sklepie czytników RFID, system “Inteligentna przymierzalnia” oraz program do ewidencji asortymentu “Program Magazynowy PWSK”.

Czytniki RFID zainstalowane w ściankach przymierzalni oczytują kod produktu zapisany w przymocowanym do ubrania znaczniku RFID UHF (chip / tag RFID UHF), i przekazują go do programu “Inteligentna przymierzalnia”, który wyświetla na zainstalowanym wewnątrz przymierzalni asortyment wybrany przez kupującego (ubrania, które wniósł ze sobą do pomieszczenia naszej inteligentnej przymierzalni), i opierając się na zapisach w swojej bazie danych pokazuje dodatkowe, przydatne dla klienta informacje. Mogą to być np. inne zestawienia kolorystyczne, pasujące do wybranej odzieży dodatki (szale, bluzki, buty itp.). Dodatkowo dzięki ścisłej współpracy z programem do ewidencji asortymentu “Programem Magazynowym PWSK”, system “Inteligentnej przymierzalni” potrafi wyświetlić aktualny stan magazynowy panujący w sklepie – np. inne dostępne rozmiary wybranej przez klienta sztuki odzieży.

Sam chip (tag) RFID może występować w formie samoprzylepnej etykiety, którą umieszczamy na metce ubrania lub np. w kieszonce lub w formie klipsa współpracującego doskonale z systemami przeciwkradzieżowymi EAS.

Wdrożony i działający system “Inteligentna przymierzalnia” opcjonalnie połączony z naszym programem do ewidencji “Programem Magazynowym PWSK” pozwala nie tylko zapanować nad asortymentem w Państwa sklepie, ale jednocześnie podnieść sprzedaż co niewątpliwie przełoży się na większe zyski! Od tej pory handel ubraniami może być jeszcze bardziej opłacalny.

Inteligentna przymierzalnia, rozwiązania dla handlu detalicznego, handel ubraniami

Warto wspomnieć o innym produkcie firmy PWSK jakim jest “Aktywna Półka”, który pozwala na śledzenie w czasie rzeczywistym ilości asortymentu wystawionego na pólkach w sklepie, wskazując jego braki a zarazem konieczność jego uzupełnienia, a także na przeprowadzenie natychmiastowej inwentaryzacji asortymentu znajdującego się na półkach za pomocą jednego kliknięcia.

Powiązane produkty w naszym sklepie internetowym:


Tak, chcę otrzymywać newsletter. W każdej chwili będę mógł się wypisać.