• biuro@pwsk.pl
  • +48 32 279 17 83
Brak produktów w koszyku.

Opinie o PWSK

Oświadczamy, że w/w oprogramowanie w znaczący sposób poprawiło system ewidencji narzędzi oraz usprawniło dotychczas stosowaną kontrolę nad nimi w firmie. Zalety programu są bardzo duże, stąd możemy gorąco go polecić jako solidne narzędzie pomagające usprawnić prace związane z gospodarką narzędziową, a samą firmę jako solidnego partnera w procesie.

Andrzej Sztorc
Dyrektor ds. serwisu, Tauron Dystrybucja

Firma FAKRO od kilku lat użytkuje Program Narzędziownia firmy PWSK do ewidencji narzędzi do produkcji masowej okien. Praca na wielu stanowiskach przebiega bez zastrzeżeń. Oprogramowanie sprawnie rejestruje wszystkie operacje magazynowe, rozlicza koszty narzędzi wg zleceń, maszyn i pracowników. Stosowany przez firmę PWSK system identyfikacji pracowników za pomocą kart zbliżeniowych RFID spowodował przyśpieszenie operacji magazynowych, obsługi pracowników i eliminację dokumentów papierowych. Wpłynęło to na zmniejszenie kolejek przed wypożyczalnią narzędzi i znaczną oszczędność czasu załogi.

inż. Robert Dąbrowski
Główny Mechanik, FAKRO

Wybraliśmy właśnie Narzędziownię, ponieważ posiada wszystkie niezbędne funkcje przy prowadzeniu magazynu narzędzi a zarazem jest bardzo czytelny i prosty w obsłudze.

Grzegorz Kondracki
Protea

Zarząd firmy zwiększył poziom bezpieczeństwa poprzez lepszą kontrolę przestrzeni zarządzanej przez przedsiębiorstwo. Co więcej, zyskał wgląd w bazę danych pozwalającą generować szczegółowe raporty o ruchach osób i pojazdów.

Grzegorz Luboiński
Dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami, Mostostal Zabrze Biprohut S.A

Wdrożenie systemu PWSK zapewniło większą automatyzację wszystkich operacji magazynowych. Zdyscyplinowało pracowników do nieprzetrzymywania narzędzi co wpłynęło na zwiększoną rotację. Pracownicy magazynu otrzymali system, który ich odciążył i pozwolił poświęcić więcej czasu na pozostałe obowiązki.

Andrzej Mochol
Kierownik działu transportu i sprzętu, ELTEL Networks Energetyka

Chcesz lepiej zarządzać środkami trwałymi i wyposażeniem w swojej firmie?

Gospodarka magazynowa w firmie - darmowy ebook

Sprawdź czy
Program Narzędziownia
jest dla Ciebie!

  • Pobierz demo programu wersję 3.8
  • Pobierz ebooka i poznaj wypróbowane praktyki zarządzania majątkiem.