W związku z zagrożeniem koronawirusem przeszliśmy w tryb pracy zdalnej, jednak nasza oferta i usługi pozostają bez zmian. Zapraszamy do kontaktu: +48 502 345 656.

Bramka RFID UHF kontrolna wraz z oprogramowaniem

Bramka RFID automatyzuje odczyt przemieszczających się znaczników radiowych (tagów RFID), umieszczonych na przedmiotach, opakowaniach, kontenerach, paletach, towarach, wyposażeniu firmowym lub wyrobach. Także identyfikatorów RFID przechodzących osób.

Automatyzacja odczytów eliminuje żmudną pracę człowieka i uciążliwe pomyłki.

bramka rfid uhf, magazyn logistyka transport

Korzyści płynące z zastosowania bramki RFID UHF

  • Zliczanie oznaczonych tagami RFID obiektów.
  • Kontrola przemieszczania się osób.
  • Śledzenie towarów, materiałów i produktów.
  • Statystyki wejść/wyjść.
  • Możliwość dyskretnego montażu, aby bramka RFID była niewidoczna.

Bramka RFID PWSK składa się z:

Odczytane dane przesyłane są z bramki RFID do oprogramowania zarządzającego zainstalowanego na serwerze. Służą one do sterowania, oraz raportowania i analizy statystyk.

bramka kontrolna, bramka rfid, brama rfid

W szczególnym przypadku, zamiast bramki RFID można zastosować prostsze rozwiązanie pojedynczego czytnika RFID ze zintegrowaną anteną. Oczywiście zależy to od zastosowanych znaczników (tagów) RFID oraz warunków pracy.

magazyn i brama RFID - czytnik RFID i etykiety logistyczne

Jeżeli chcesz zastosować w swojej firmie rejestrację majątku lub towaru za pomocą bramki RFID, to skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać właściwe tagi i wykonać odpowiednie testy.

Najłatwiej i najszybciej możesz wdrożyć RFID stosując nie bramkę RFID, ale czytnik mobilny. Skanowanie jest znacznie łatwiejsze niż z użyciem kodu kreskowego, a rozwiązanie wysyłamy gotowe do użycia, bez skomplikowanego montażu.

Zobacz w naszym sklepie RFID

Poznaj Program Magazynowy PWSK

Wraz z bramką RFID wykorzystaj w swojej firmie Program Magazynowy, żeby jeszcze lepiej kontrolować i zarządzać stanami magazynowymi.

Gospodarka magazynowa w firmie - darmowy ebook

Sprawdź czy
Program Narzędziownia
jest dla Ciebie!

  • Pobierz demo programu w wersji 7.0
  • Pobierz ebooka i poznaj wypróbowane praktyki zarządzania majątkiem.