Planujesz wdrożyć RFID w swojej firmie? Skorzystaj z Bonu na cyfryzację. Złóż wniosek do 20 października 2021. Sprawdź szczegóły dofinansowania »

Tesco Technology - Wdrożenie Narzędziowni okiem Klienta

tesco technology logo

ZASIĘG WDROŻENIA

0
ŚRODKÓW TRWAŁYCH
Polski oddział Tesco Technology – jako jeden z czterech hubów technologicznych Tesco – funkcjonuje w Krakowie od 2016 roku. Pracujący w nim deweloperzy budują systemy, które napędzają wszystkie aspekty działania organizacji. Efektem ich pracy są m. in. nowe kasy samoobsługowe o znacznie wygodniejszym interfejsie użytkownika, nowa platforma do zakupów webowych, nowy system zarządzania czasem pracy pracowników, czy modele analityczne pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o dane.

Sytuacja przed wdrożeniem

Nasz firmowy asortyment przede wszystkim składa się ze sprzętu IT oraz oprogramowania. Przed wdrożeniem Systemu Narzędziownia ewidencja liczyła około 2 tys. środków trwałych i prowadzona była z kartotek opartych o arkusze programu Excel.
Nasza firma, Tesco Technology, ciągle się rozwija i zatrudnia systematycznie nowych pracowników, a przyrost zatrudnienia oznacza większą liczbę sprzętu posiadanego w inwentarzu.


Mając na uwadze poszerzający się stan magazynowy, firma Tesco Technology podjęła decyzję o znalezieniu i wdrożeniu profesjonalnego narzędzia do prowadzenia inwentaryzacji posiadanych zasobów.
W oparciu o opinie innych użytkowników zainteresowaliśmy się Systemem Narzędziownia, który oferował konkretne możliwości, na których nam zależało.

Wdrożenie Narzędziowni

tesco technology logo

Instalacja oprogramowania w wersji MSSQL odbyła się bez problemów w asyście wyszkolonych pracowników PWSK, po około 20 minutach od otrzymania pakietu instalacyjnego program był gotowy do pracy. Wdrożenie Narzędziowni nie zaburzyło pracy biura.

Sytuacja po wdrożeniu

Dzięki Narzędziowni zyskaliśmy jedną spójną, przejrzystą bazę danych dostępną od ręki, są w niej zebrane informacje o naszym sprzęcie IT, jak: gdzie i kto go używa, kiedy został wydany, ale również inne przydatne informacje jak np.: kiedy kończy się jego amortyzacja, dzięki temu łatwiej jest nam go monitorować, być na bieżąco ze stanami magazynowymi, co ułatwia nam planowanie zakupów i uzupełnianie braków.

Oszczędność czasu

Dzięki Narzędziowni oszczędzamy mnóstwo czasu przy wprowadzaniu dostaw czy inwentaryzacji, skanowanie produktów jest błyskawiczne i nie ma mowy o pomyłce przy odczytywaniu numerów seryjnych, dzięki temu jesteśmy pewni, że nasz inwentarz jest zgodny z faktycznym stanem.

Wydawanie sprzętu dla nowych pracowników to zaledwie chwila. Podobnie jak rozliczanie sprzętu, dzięki opcji „Szybki Zwrot” wystarczy zeskanować numery seryjne zwracanych produktów, a program przygotuje wydruk z listą sprzętu, dla nas to bardzo szybka i wygodna opcja.

tesco technology logo

Daniel Wiśniewski

Support Analyst for Tesco Technology & Services Europe

Dowiedz się, jak odmienić swoją gospodarkę narzędziową

Pobierz darmowego e-booka i dowiedz się:
Poradnik jak zarządzać narzędziami i majątkiem firmy