Wydanie Narzędzi

Wydanie zewnętrzne narzędzi, towaru z magazynu odbywa się poprzez identyfikację pracownika przez operatora programu Narzędziownia, oraz podpisanie przez niego odpowiedniego dokumentu, świadczącego o pobraniu towaru z magazynu. Musi zostać wskazana lokalizacja, gdzie dane narzędzie, towar będzie użytkowany.

Dokument Wz powinien być drukowany każdorazowo, za wyjątkiem sytuacji gdy firma zakupiła program Narzędziownia wraz z modułem RFID. Wówczas w miejscu podpisu pracownika, pojawia się wewnętrzny unikatowy numer karty RFID, który świadczy o przynależności breloka do tego konkretnego pracownika a nie kogoś innego.

Przykładowy dokument wydania z programu Narzędziownia

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz zamieszczony poniżej film, po czym zapoznaj się lepiej z oferowanymi przez nasz program do zarządzania sprzętem, wielokrotnie nagradzanym “Programem Magazynowym Narzędziownia® 3,0”.

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować, a nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą bardziej szczegółowo na każde Państwa pytania. Istnieje także możliwość zdalnego pokazu programu poprzez sieć internet. W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 279 17 83 lub pod adresem email: biuro@pwsk.pl celem ustalenia terminu prezentacji zdalnej.

Odbierz ebook - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

W pełni za darmo dla odbiorców naszego newslettera.
Materiały zostaną wysłane mailem