Oprogramowanie Subiekt GT

Program magazynowo-handlowy Subiekt GT firmy INSERT jest chyba najpopularniejszym programem na polskim rynku.
Idzie za tym cena oraz jakość. Dzięki wysokiej funkcjonalności w większości spełnia on oczekiwania firm małych oraz średnich.

W momencie pobrania wersji DEMO programu Subiekt GT instalują się inne moduły współpracujące ze sobą. A są to:

subiekt gt, insert

 • Gestor GT
 • Gratyfikant GT
 • Kasiarz GT
 • Mikrogratyfikant
 • Rachmistrz GT
 • Rewizor GT
 • oraz Subiekt GT

 

 

Każdy dotychczasowy użytkownik programu Subiekt GT doskonale wie, do czego dane moduły służą natomiast wszyscy Ci, którzy chcą się dowiedzieć zapraszam do specjalnie przeznaczonego działu.

Największą wadą programu Subiekt GT używanego w magazynie jest jego mobilność, która wynosi 0. Nie mówimy tutaj o mobilności związanej z instalacją programu na laptopie (oraz podłączony skaner kodów kreskowych). Rzadko zdarza się tak, iż tam gdzie znajduje się komputer, TYLKO tam dokonywane są wszelkie operacje, których wynik powinien znaleźć się w programie Subiekt GT. Przykładem mogą być magazyny. Firma INSERT stworzyła aplikację na urządzenia typu PDA, o nazwie Mobilny Subiekt. Wielką wadą tego rozwiązania jest brak czytnika kodów kreskowych, przez co zmusza użytkownika do wpisywania ręcznie danego towaru. Niestety takie rozwiązanie może się sprawdzić w przypadku kilkunastu do kilkudziesięciu wprowadzanych produktów do bazy dziennie.

Istotą rzeczy jest stworzenie oprogramowania, które będzie pełniło te same funkcję, a przynajmniej te najważniejsze z punktu widzenia magazyniera, dzięki czemu wszystkie towary przychodzące lub opuszczające magazyn będą mogły zostać zewidencjonowane. Urządzenia PDA posiadają aparat, którym można odczytać kod kreskowy, a przez to Mobilny Subiekt zyskuje nową możliwość, jednakże każdy kto próbował odczytać taki kod kreskowy wie jak długo czasu to zajmuje, a w rezultacie przy pracy na magazynie jest to wysoce nieefektywne rozwiązanie.mobilny subiekt gt

Przy tworzeniu rozwiązania z wykorzystaniem programu Subiekt GT warto pamiętać o programie Mobilny Subiekt, może on być wykorzystywany np. przez przedstawicieli handlowych danej firmy dzięki czemu praca z programem Mobilny Subiekt nie będzie zbyt toporna i uporczywa, a przedstawiciel handlowy zyskuje wiedzę na temat dostępności własnych towarów na magazynie.

Urządzeniem, który zostało stworzone do pracy na magazynach jest to kolektor danych. Kolektor danych, nazwany przez niektórych bezprzewodowy skaner kodów kreskowych, posiada własną pamięć, posiada własny system, oraz posiada własny zestaw aplikacji.

Z punktu widzenia sprzętowego, kolektor danych może posiadać również:

 • czytnik kodów kreskowych 1D
 • czytnik kodów kreskowych 2D
 • czytnik RFID (Unique, Mifare, UHF)
 • obsługę WIFI
 • obsługa Bluetooth (również Bluetooth 4.0)
 • możliwość rozszerzenia pamięci do 32gb
 • wiele innych zalet…

Firma PWSK posiada w swojej ofercie wiele urządzeń mobilnych wielokrotnie przetestowanych przez naszych pracowników jak i naszych klientów. Doskonale współpracują z oprogramowaniem Mobilny Subiekt jak i naszym autorskim programem “Mobilny Magazynier PWSK”. Większość z nich poza pracą z kodami kreskowymi umożliwia także pracę z nowoczesną technologią jaką jest RFID – doskonale sprawdzającej się wszędzie tam gdzie dotychczas stosowano kody kreskowe.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze pozycje w naszym sklepie internetowym. Posiadamy w ofercie kolektory danych odczytujące wszelkie standardy kodów kreskowych jak i pozwalające na odczyt tagów RFID UHF.

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem