Internet

Usługi internetowe

  • Rejestracja domen
  • Instalacja serwerów wirtualnych
  • Projektowanie witryn internetowych
  • Aplikacje internetowe

Witryna internetowa www – to najtańszy kanał marketingowy otwarty przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu, dostępny dla ponad 3 milionów Polaków i ponad 100 milionów ludzi na całym świecie. Umożliwia przejrzyste oraz wyczerpujące prezentacje dowolnych towarów i usług – aktywnie wspomagając, a nawet wyręczając pracę handlowców, co przyczynia się do obniżenia kosztów. Ponadto, strona internetowa ułatwia stały kontakt z klientem, co ma istotne znaczenie w procesach aktualizacji oferty oraz prowadzonych promocjach. Dynamicznie wzrastająca liczba prywatnych oraz instytucjonalnych użytkowników sieci Internet decyduje o tym, że witryna internetowa jest jedną z najlepszych oraz najnowocześniejszych obecnie form dotarcia z ofertą bezpośrednio do każdego klienta. Nieograniczone w praktyce możliwości zaprezentowania towarów i usług, to możliwość taniego oraz szybkiego przyciągnięcia potencjalnych nabywców.

Poczta elektroniczna (e-mail) – to jeden ze standardowych już dzisiaj sposobów przesyłania informacji pomiędzy kontrahentami oraz klientami. Narzędzie to powoduje znaczącą oszczędność czasu oraz pieniędzy, w porównaniu do zwykle czasochłonnej i droższej wymiany informacji za pomocą telefonu, faxu, a tym bardziej zwykłej tradycyjnej korespondencji. Ponadto, za pośrednictwem poczty elektronicznej można przesyłać nie tylko tekst, lecz również zdjęcia, dźwięk, całe prezentacje multimedialne oraz dane komputerowe.

Aplikacje internetowe – to programy działające na serwerach internetowych, na których może pracować każda osoba posiadająca komputer z podłączeniem do internetu oraz odpowiednie hasła dostepu. Aplikacja taka pozwala analizować dane oraz sterować firmą z dowolnego miejsca.

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem