Identyfikacja RFID UHF osób i mienia

Zbliżeniowa technologia RFID UHF   (radiowa wysokiej częstotliwości)  pozwala na:

  • trwałe, unikalne i niemożliwe do podrobienia oznaczenie przedmiotów i osób
  • zliczanie obiektów oznaczonych tagami RFID UHF w zasięgu anteny
  • pozbawione pomyłek śledzenie przemieszczania się nich
  • rejestrację ruchów, operacji magazynowych (sprawdź nasz program do zarządzania magazynem)

System identyfikacji RFID UHF składa się z:

W zależności od zastosowania, czytniki RFID UHF mogą być wyposażone od jednej do ośmiu anten, co pozwala pokryć sygnałem UHF wymagany obszar odczytu tagów. Za pomocą technologi RFID UHF kontrolujemy w rzeczywistym czasie dowolne przedmioty i osoby.

Czytnik RFID UHF

Identyfikowanie przedmiotów, dzięki technologi RFID UHF odbywa się niezwykle prosto.  W zależności od  materiału z jakiego jest wykonany,  możemy tag (chip) RFID UHF nakleić, wtopić, wprasować, przykręcić, itp. Po jego oznaczeniu, czytnik RFID UHF może go odnaleźć nawet z odległości kilkunastu metrów.

Drastyczny spadek cen tagów i czytników radiowych spowodował prawdziwy rozkwit tej wygodnej i pewnej technologii zbliżeniowej.

Firma PWSK dzięki swojej wiedzy pozyskanej w fazie dostarczania i wdrażania różnorodnych systemów pracujących w oparciu o technologię RFID jest w stanie przygotować praktycznie każde rozwiązanie bezpośrednio pod klienta.

Odbierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem