Zebra HC100

Drukarka firmy Zebra, oznaczona symbolem HC100 jest to drukarka typu wristband.
Wristband jest to opaska na rękę, która jest coraz częściej stosowana w służbie zdrowia, szpitalach, izbach przyjęć, Zebra HC100 w klinikach również coraz częściej można spotkać.

Zebra HC100 drukarka opasek

Identyfikacja pacjenta, oraz zachowanie jego anonimowości dla osób postronnych była priorytetem podczas tworzenia tej drukarki. Na taką opaskę na rękę, Zebra HC100 może zadrukować np. kod dwuwymiarowy w formacie Aztec, dzięki dodatkowej aplikacji taki kod można dodatkowo zaszyfrować, by nikt nieupoważniony nie miał dostępu do danych personalnych pacjenta.

Firma Zebra, wymyśliła ciekawy patent polegający na pokryciu opaski cienką warstwą srebra. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż srebro pełni rolę tarczy antybakteryjnej, skutecznie chroniąc ciało pacjenta tym samym nie narażając go na dodatkową rekonwalescencję czy powikłania.

Opaski Zebra Wristbands występują w wielu rozmiarach, skutecznie eliminując problem rozmiarów, poczynając od opaski dla noworodka, opaski na dziecka, na opaski dla osoby dorosłej skończywszy.

Opaski Zebra Wristbands to nie tylko opaski dla szpitali i służby zdrowia. Opaski również występują w wersjach kolorowych, gdzie świetnie będą się nadawać do różnego rodzaju organizacji imprez, konferencji, kolonii dla dzieci, oprowadzania wycieczek przez przewodników i wiele innych. Kolor opaski może oznaczać obejmowane stanowisko, osobę z zagranicy, kolor grupy do której dziecko należy, czy też grupy turysty do której należy.

Zebra HC100 jak na drukarkę która mogłaby się wydawać, będzie służyć tylko służbie zdrowia odnalazła przeznaczenie i w innych branżach skutecznie zastępując bardziej tradycyjne rozwiązania.

Drukarkę oraz materiały eksploatacyjne można zamówić poprzez wcześniejszy kontakt z naszym działem handlowym.

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem