Program RFID

Oprogramowanie RFID, to specjalny pakiet programów zapewniających współpracę czytnika RFID z aplikacją biznesową.

Przykładem oprogramowania RFID jest program Narzędziownia. Wbudowane w niego funkcje pozwalają na przypisanie pracownikom karty zbliżeniowej RFID przeszukiwanie bazy danych na podstawie kodu odczytanej karty zatwierdzenie operacji magazynowych za pomocą autoryzacji kartą zbliżeniową obsługa kolektora danych wyposażonego w czytnik RFID (współpraca z programem Mobilny Magazynier RFID)

Program RFID
Program RFID, to także aplikacja mobilna na kolektor danych – Mobilny Magazynier RFID. Wykorzystuje ona kody RFID do identyfikacji osób, np. pracowników pobierających jakiś sprzęt do użytkowania
przedmiotów oznaczonych tagami RFID, na podobnej zasadzie jak skaner kodów kreskowych. Możliwa jest również praca hybrydowa wykorzystująca jednocześnie i tagi RFID i kod kreskowy.

Oprogramowanie RFID do inwentaryzacji niezwykle przyśpiesza cały proces spisu z natury. Dzięki wykorzystaniu znaczników zbliżeniowych (tagów) RFID UHF, które charakteryzują się bardzo dużym zasięgiem odczytu, dochodzącym nawet do 5 metrów, a w połączeniu z kolektorem danych wyposażonym w czytnik RFID UHF, oraz autorskim oprogramowaniem firmy PWSK przenosi dotychczasową “Szybką Inwentaryzację” na zupełnie nowy poziom!

Zobacz w naszym sklepie RFID

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem