Obsługa konferencji RFID

Wieloletnie już doświadczenie w pracy z inteligentną technologią jaką jest RFID, pozwoliło naszej firmie na przygotowanie kompleksowego rozwiązania do obsługi konferencji czy też wszelkich imprez zamkniętych, jak bankiety czy szkolenia. Dzięki naszemu systemowi organizator jest w stanie zapewnić sobie nie tylko doskonałe statystyki z przeprowadzonego wydarzenia ale także dodatkowe bezpieczeństwo – dzięki temu rozwiązaniu, obsługa imprez przebiega dużo sprawniej, bez ryzyka pomyłki czy próby podszycia się pod jednego z zaproszonych gości.

Na sprawne działanie systemu obsługi konferencji składają się:

  • tagi RFID UHF (w formie karty zbliżeniowej, breloczka lub np. opaski na rękę – do oznaczenia zaproszonych osób)
  • czytniki RFID UHF biurkowe lub przenośne (dla celów rejestracji osób i zaproszeń)
  • czytniki stacjonarne RFID UHF (dla kontroli przejścia w korytarzach – budowania statystyk)
  • bramki RFID UHF (dla celów rejestracji wejścia i wyjścia osób)
  • autorskiego oprogramowania przygotowanego przez firmę PWSK oraz serwera danych
    (serce systemu obsługi konferencji RFID)

Przedstawmy działanie systemu RFID dla obsługi konferencji w szybkim skrócie.

Przed planowanym wydarzeniem organizator posiadając już listę zaproszonych gości rejestruje ich dane w systemie, oraz przypisuje do każdego z gości identyfikator RFID UHF (karta zbliżeniowa, opaska na rękę itp) – wszystko za pomocą komputera z naszym oprogramowaniem, oraz przenośnego czytnika RFID UHF. Taki zestaw pozwala na rejestrację osób także w dniu wydarzenia – rejestracja jednej osoby trwa zaledwie kilkanaście sekund.

obsluga konferencji, mobilny magazynier, rfid, uhf

W pomieszczeniach w, których ma zostać przeprowadzona konferencja czy spotkanie instaluje się przy wejściu bramkę RFID UHF, a w ciągach komunikacyjnych (o ile wymagają tego statystyki i organizator) pojedyncze czytniki stacjonarne, pozwalające na budowanie informacji w której sali gość przebywał najczęściej i jakie informacje interesowały go najbardziej.

Dalej wszystko odbywa się automatycznie – organizator na bieżąco może kontrolować ile osób przebywa w danej chwili na danej sali, a także dzięki informacjom napływającym z systemu zbudować pełne statystyki przydające się w przypadku organizacji kolejnej tego typu imprezy.

Same znaczniki, będące podczas imprezy w posiadaniu osób zaproszonych mogą równocześnie służyć do mikropłatności podczas zakupów w bufecie i nie tylko.

konferencja

Do obsługi konferencji oprócz zakupu naszego kompletnego systemu dla obsługi konferencji proponujemy zakup drukarki RFID kart plastikowych do zadruku kart identyfikacyjnych RFID. Nowoczesne technologie zawsze wpływają pozytywnie na możliwości i prestiż obsługiwanej imprezy. Oczywiście zamiast kolorowych, wydrukowanych kart plastikowych, można zastosować opaski RFID na rękę, breloki, tagi RFID lub po prostu białą kartę zbliżeniową RFID.

Pamiętajmy iż lawinowo rośnie ilość fałszerstw – np. bilety na koncerty, bilety na wydarzenia sportowe również można zabezpieczyć przy pomocy technologii RFID. Koszt użycia jednego znacznika na takim bilecie wyniesie ułamek procenta wartości biletu, a stanowi często bardzo skuteczną barierę dla fałszerzy. Dzięki biletom imiennym, wraz ze tagami RFID można generować różnego rodzaju statystyki aktywności uczestników imprezy.

Technologia RFID jak widać stwarza okazje, lepiej organizuje czynności identyfikacyjne, jest prostsza w użyciu, ma większe możliwości adaptacyjne, lepszą żywotność znaczników RFID i tym samym możliwość wielokrotnego użytku.

Dodajmy iż nasz system posiada możliwość współpracy z systemami ERP, pozwala na eksport bazy danych w formie tekstowej, a bogate możliwości konfiguracji czynią ten program bardzo uniwersalną aplikacją.

Nordic ID Stix UHF RFID USB

Niewielki czytnik RFID UHF podłączany przez magistralę USB współpracujący nie tylko z komputerami ale także urządzeniami mobilnymi.
Zobacz w sklepie RFID

Czytnik PWS-2861 RFID UHF z 4 wyjściami antenowymi

PWS-2861 RFID UHF to, wieloprotokołowy czytnik dalekiego zasięgu służący do identyfikacji Tagów (chipów) RFID UHF.
Zobacz w sklepie RFID

Karta zbliżeniowa RFID UHF

Wysokiej jakości karta zbliżeniowa biała do zadruku standardu RFID UHF – dostawa do 24H.
Zobacz w sklepie RFID

Programator tagów RFID UHF – Standard

Program służy do automatycznego programowania chipów RFID UHF. W prosty sposób programujemy tagi, nadając im dowolnie wybrany numer pamięci EPC.
Zobacz w sklepie RFID

System Strażnik RFID UHF

System Strażnik RFID – najnowszy produktfirmy PWSK pozwalający na zabezpieczenie wszelkich przedmiotów lub dokumentów przed kradzieżom lub próbą ich nieautoryzowanego wyniesienia z chronionego obszaru.
Zobacz w sklepie RFID

Program Klawiatura RFID

Zastąp kod kreskowy na nową technologię RFID UHF. Jest to wyjątkowo proste dzięki połączeniu czytnika RFID UHF z programem Klawiatura RFID, który odczytuje zapisane numery w tagu (chipie).
Zobacz w sklepie RFID

Przypomnijmy – Firma PWSK posiadając wieloletnie doświadczenie z technologią RFID, służy pomocą przy odpowiednim doborze komponentów składających się na kompletny system do obsługi konferencji i prowadzenia imprez masowych opartych o technologii RFID.

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem