Rozchód wewnętrzny

Wszystkie wypożyczenia z magazynu, przekazanie materiałów na produkcję a także przekazanie do przeglądu technicznego, naprawy należy odpowiednio ewidencjonować za pomocą dokumentu rozchód wewnętrzny.

Rozchód wewnętrzny – opis

W momencie rozchodu jest możliwe określenie miejsca użytkowania narzędzia, osoby odpowiedzialnej, terminu zwrotu, oraz celu wypożyczenia. Cel wypożyczenia, to dowolnie zdefiniowany łańcuch znaków określających np. numer zlecenia produkcyjnego, numer programu obróbczego OSN, dla potrzeb którego wypożycza się narzędzia, nazwę budowy lub linii technologicznej.

Pracownicy PWSK doskonale wiedzą, że brzmi to skomplikowanie i tajemniczo. Dlatego bazując na doświadczeniu naszej kadry i klientów stworzyliśmy wielokrotnie nagradzany “Program Magazynowy Narzędziownia® 3,0” doskonale usprawniający pracę w każdym miejscu gdzie potrzebne, lub wręcz wymagane jest dokładne ewidencjonowanie posiadanego sprzętu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz prezentację naszego programu.

Skontaktuj się z nami już teraz, a nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości w kwestii wyboru najlepszego oprogramowania do zarządzania magazynem. Istnieje także możliwość zdalnego pokazu programu poprzez sieć internet. W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 279 17 83 lub pod adresem email: biuro@pwsk.pl celem ustalenia terminu prezentacji zdalnej.


Pobierz za darmo wzory dokumentów:

  • Ewidencja ilościowa

wzór dokumentu Rozchod wewnętrzny Rw (Open Office)

wzór dokumentu Rozchod wewnętrzny Rw (Excel)

  • Ewidencja ilościowo – wartościowa

wzór dokumentu Rozchod wewnętrzny Rw (Open Office)

wzór dokumentu Rozchod wewnętrzny Rw (Excel)

Zobacz pozostałe wzory dokumentów lub odwiedź nasz sklep.

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem