Lista referencyjna

„Z przyjemnością udzielamy referencji dla firmy PWSK z Gliwic, ponieważ jest to firma solidna, kompetentna i profesjonalna. Wdrożyliśmy Program Magazynowy PWSK wraz z programem Mobilny Magazynier. Firma PWSK dostosowała program do naszych potrzeb, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ zoptymalizowało to czas pracy działu magazynowego.”

Rekomendujemy firmę PWSK z Gliwic Państwa Jacka i Beaty Krywult jako profesjonalnego partnera w zakresie oprogramowania Narzędziownia. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających rezultatów. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy Projektowanie i Wdrażanie Systemów Komputerowych. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal miłym i sympatycznym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.

Krzysztof Hajduga

Lista klientów, którzy zakupili Program do Ewidencji Majątku  – Narzędziownia :

Firmy produkcyjne, obróbka wiórowa
  • ZAKŁAD MECHANICZNY „BUMAR-MIKULCZYCE” S.A., Zabrze
  • Zakład Przekładni i Hydrauliki BUMAR-ŁABĘDY Sp. z o.o., Gliwice
  • WSK „PZL-RZESZÓW” S. A.
  • EKO-REK Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza
  • ARAJ Sp. z o.o., Kąty Wrocławskie
  • ZZM S.A., Zabrze
  • TRAX-BRW Sp. z o.o., Przeworsk
  • Nyborg-Mawent S.A., Malbork
  • Zakłady Mechaniczne „Solbet-Zremb” Sp. z o.o., Solec Kujawski
  • Fabryka Maszyn i Urządzeń TAGOR S.A., Tarnowskie Góry
  • Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych Andrzej Szumko Spółka Jawna
  • P.P.U.H. „MARBET” Marek Otko, Lipsko
  • BUCZEK – HB ZAKŁAD PRODUKCJI RUR Spółka z o.o., Sosnowiec
  • FHU Marat Przemysław Małecki, Rybnik
  • PRODREW Sp. z o.o., Szczecin
  • „TOWIMOR” S.A., Toruń
  • TEN Sp. z o.o., Poznań
  • Pomorski Ośrodek Maszynowy POM-EKO Sp. z o. o., Szczecinek
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe „PROMET-STAL” Sp. z o.o., Olsztyn
  • REMY Sp. z o.o., Żukowice
  • ZAKŁAD MECHANIKI PRECYZYJNEJ ” KRYZBYT ” SP. Z O.O, Bieruń
  • REMOG POLSKA SP. Z O.O., Mielec
  • ANBI-TECH S.C. – Olkusz
Firmy budowlane
  • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE I USŁUG TECHNICZNYCH GRANIT SP. Z O.O.
  • Zakład Budowlany Waldemar Boś – Spółka z o.o., Włocławek
  • Dominat Sp. z o.o., Rybnik
  • Zakład Ogólnobudowlany Jerzy Nowak, Jelenia Góra
  • Firma Remontowo-Budowlana Brodnicki Krzysztof, Dąbrowa Górnicza
  • Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Mavex – Marek Michalski, Kutno
  • Zakład Remontowo-Budowlany Pałuki Sp. z o.o., Bielawy
  • Przedsiębiorstwo Budowlane Pabiach Sp. z o.o., Ostrołęka
  • Zakład Remontowo-Budowlany „ORGANIKA” Sp. z o.o., Nowa Sarzyna
  • Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe HAND-BUD Sp. z o.o., Dębica
  • Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Archi-Test”, Wrocław
  • Alstal Budownictwo, Inowrocałw
  • Zakład Ogólnobudowlany i Instalacji Elektrycznych Stanisław Kozieł, Słomnik
  • Henczke – Budownictwo Sp. z o.o., Płock
  • Przedsiębiorstwo Budowlane Robud, Gliwice
  • Zakład Remontowo-Budowlany Organika Sp. z o.o., Nowa Szarzyna
  • ARNIKA Sp. z o.o., Bielsko Biała
  • Kamtech Sp. z o.o., Łysomice
  • Zarmen Sp. z o.o., Opole
  • Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „SAN – BUD”, Zielona Góra
  • PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE „NORBUD” NORBERT SZULC
  • ZAKŁAD BUDOWLANY Henryk Jaskólski, Świdnica
  • Przedsiębiorstwo Budowlane „ELMIR” Przemysław Niewiadomski – Płock
  • PAWERBUD SPÓŁKA JAWNA H.ŚNIOSZEK E.ŁASECKI – Piła
  • „ELEKTRYK-PL ML”Sp.z o.o.,Podkowa Leśna
  • Budosort Sp. z o.o., Łódź
  • Budizol, Włocławek
  • Climbex Kaczmarek, Kantorski Spółka Jawna, Brzezie
  • Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno – Wiertniczych Grażyna Janik, Roman Kuś Sp. J. – Sosnowiec, Śławków
  • PARYT – RENOBUD T.R.M. Rydrych, Ruda śląska
  • P.I.B. BUDECON S.A., Sosnowiec
  • Bogdan Wójcik Projektowanie Nadzór Realizacja, Nowy Sącz
  • Pre-Fabrykat Sp. z o.o., Karpacz
  • MOSTY Chrzanów Sp. z o.o., Chrzanów
  • P.P.H.U. ,,SOLID-BUD” MACIEJ KULHAWY, Kluki
  • Wojskowy Zakład Remontowo Budowlany w Jarosławiu Gospodarstwo Pomocnicze RZI w Lublinie, Jarosław
  • Integer S.A, Wrocław
  • „Izoler” Izabela Styś – Szczecin
  • WAMAT Sp. z o.o. – Mielec
  • Real_Construct Sp.z.o.o, Kraków
  • TECHBUD, Luboń
  • C/S Polska Sp. z o.o., Kobylanka
  • Sanitex Sp. z o.o., Tryńcza
  • Przedsiębiorstwo Budowlane „KONSBUD” w Lublinie Spółka z o.o.
  • WOLF SYSTEM Sp. z o.o., Siemianowice Śląskie
  • ISO-Perfekt sp. z o.o., Kraków
  • P.H.U MARKBUD, Chełmiec
  • HYDROPOL SP. Z O.O.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE PERFEKT
  • ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY JÓZEF URBANIAK
  • SANIT SP. Z O.O.
  • FIRMA BUDOWLANA UNIBUD MARIAN ROSIEK
  • SANITEX II ELŻBIETA WOJTAS
  • BUD-BAU OPOLE SP. Z O.O, Czarnowąsy
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG BUDOWLANYCH „BROSTER” SP. JAWNA – Janikowo
  • FOBUD FRYDECKI TOMASZ, Marklowice
  • FIRMA BUDOWLANA KEMPKA JERZY KEMPKA, Działdowo
  • GFB SP. Z O.O., Bydgoszcz
  • ELIN ARKADIUSZ MISZKIEWICZ – Kędzierzyn-Koźle
  • INTOP WARSZAWA SP Z.O.O
  • P.B.U.KRUSIL ANTONI KWIATKOWSKI – Kruszwica
Firmy produkcyjne, montażowe
  • BOMBARDIER TRANSPORTATION POLSKA SP. Z O.O, Wrocław
  • Wagony Świdnica S.A.
  • AMONTEX Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. z.o.o. Grupa kapitałowa ENERGOMONTAŻ POŁUDNIE S.A, Piotrków Trybunalski
  • TVAB Polska Sp. z o.o., Łódź
  • ABB Polska
  • MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A. Oddział w Kędzierzynie-Koźlu
  • WERTA Sp. z o.o., Szczecin
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE „TEX-1” ADAM CICHOWLAZ, Kwidzyn
  • TECHNIC-SYSTEM ADAM BOMBA, Łomianki
  • Fabryka Maszyn i Urządzeń OMAG Sp. z o.o., Oświęcim
  • K.B.S DIAMENT-SERWIS S.J. Mirosław Kupiński, Grzegorz Stróż, Psary
  • Zakład Przekładni I Hydrauliki Bumar Łabędy, Gliwice
  • Mostostal Kielce
  • Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa LIMES – Maciej Mojecki, Kielce
  • Polimex Mostostal S.A., Szczecin
  • Fabryka Zmechanizowanych Obudów Ścianowych FAZOS S.A., Tarnowskie Góry
  • Megadyne CE Sp. z o.o., Bydgoszcz
  • W.P.P.U. MAJOR Ryszard Major, Tychy
  • Propart Sp. z o.o., Kępno
  • PHPU „IZOL-PLAST” Sp. z o.o., Rogów
  • EC-SERVICE „GRÓDEK”, Drzycim
  • STAL-TECH Sp. z o.o., Gorzów Wielkopolski
  • JOBON Sp. z o.o. w Zwierzyńcu, Zwierzyniec
  • Alpina Plus sp. z o.o. , Kryspinów
  • PPW Araj Sp. z o.o. , Kąty Wrocławskie
  • Zakłady Mechaniczne Bifamet, Jędrzejów
  • Zakłady Mechaniczne Solbet – Zremb Sp. z o.o., Solec Kujawski
  • Stolbud Pruszyński Spółka z o.o., Grzybów
  • Techniko, Wyszków
  • Transtools, Lublin
  • Zakłady Chemiczne Police S.A., Police
  • Zakład Ślusarkso-Mechaniczny „Gulmech” – Jan Gulan, Mikołów
  • Cementownia Warta, Działoszyn
  • Buratino Łuszczyńska Małgorzata, Częstochowa
  • Fabryka Maszyn Budowlanych i Lokomotyw BUMAR – FABLOK S.A., Chrzanów
  • Ponar SP. z o.o, Żywiec
  • REMAGUM-SERWIS Sp.z o.o., Mysłowice
  • TULCON S.A. Ostrzeszów
  • Fabryka Zapałek „CZECHOWICE” S.A.
  • FABRYKA MASZYN SPOŻYWCZYCH „SPOMASZ” PLESZEW S.A., Pleszew
  • Przedsiębiorstwo Usług Technicznych WIRCOM Sp. z o. o., Włocławek
  • Diehl Controls Polska Sp. z o.o. Namysłów – produkcja podzespołów elektronicznych
  • Biuro Usług Komputerowych „Expert” – Wronki – produkcja maszyn spożywczych
  • BE&K EUROPE Sp. z o.o., Kwidzyn
  • Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu
  • Zakład Produkcyjny „BOHAMET” Sp.J., Białe Błota
  • BBR Polska Sp. z o.o., Warszawa
  • PRODUKCJA OGRODNICZA MIECZYSŁAW GNIOT, DOBRA SZCZECIŃSKA
  • SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp.z o.o, Wronki
  • PROMECO Sp. z o.o., Gościcino
  • Konskad Sp. z o.o., Płock
  • Emerson Polska Sp.z o.o. – Piotrków Trybunalski
  • Fabryka Aparatury i Urządzeń FAMET SA – Kędzierzyn Koźle
  • Lubuskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM Sp. z o.o., Nowa Sól
  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe REMO Sp z o.o, Puławy
  • TOCZPOL Krzysztof Hajduga – Ścinawa
  • Instytut Pojazdów Szynowych „TABOR” – Poznań
  • Fabryka Mebli Stolplyt Sp. z o.o. – Elbląg
  • PROFILEX Sp.j J.Bujnowski A.Kaczmarek – Łask
  • TOMSTOL Jerzy Tomczyk, Marek Tomczyk, Jarosław Tomczyk Sp.J., Milanówek
  • Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET S.A., Tarnowskie Góry
  • WNS Pomorze Sp. z o.o., Gdańsk
  • Guanes, Kamil Wandtke, Miechucino
  • Rexam Home & Personal Care Łódź Sp. z o.o.
  • HSM Polska Sp. z o.o., Warszawa
  • MADROS KONSTRUKCJE STALOWE Halina i Adam Malinowscy s. c., Osie
  • H. Cegielski – Energocentrum Sp. z o.o., Poznań
  • P.U.P.H. OTECH sp. z o.o., Gorlice
  • KROMISS-BIS SP. Z 0.0. ODDZIAŁ NR1 CHRZANÓW
  • KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI SP.Z O.O.
  • P.P.H.U. EUROSTYL
  • SECO/WARWICK THERMAL S.A.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „PROMET-STAL” SP. Z O.O.
  • „ZUT TYCHY” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K., Tychy
  • ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY AGICO ANDRZEJ GUSTOWSKI, Szczecin
  • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO – PRODUKCYJNO – HANDLOWE NIWA J.J. NIWA SPÓŁKA JAWNA, Dębica
  • WELDON SP. Z O.O., Brzezówka
  • KALMET S.A., Gliwice
  • FIN S.A., Kolbuszowa
  • BORYSZEW SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ MAFLOW W TYCHACH
  • ZAKŁAD BUDOWLANO-MONTAŻOWY GRIMBUD SP. Z O.O., Nowy Sącz
  • Rybnickie Zakłady Naprawcze Sp. z o.o.
  • ABJ ELECTRIC SP.ZO.O.
  • TD-MIK TOMASZ GOŁKOWSKI, Gdańsk
  • ZM INVEST S.A. – Ropczyce
  • ROMAN RYDZYŃSKI FIRMA RYMET – Kędzierzyn-Koźle
Energetyka (elektrownie, zakłady energetyczne)
  • Zakład Energetyczny ZEN Sp. z o.o, Dąbrowa Górnicza
  • Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o., Świdnica
  • Zakłady Remontowe Energetyki Lublin S.A., Kozienice
  • Energosystem Rybnik Sp. z o.o., Rybnik
  • Przedsiębiorstwo „Agat” sp. z o.o. , Koluszki
  • Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Materiałowego Energetyki Słupsk Sp. z o.o.
  • CIEPŁOWNIA RYDUŁTOWY SP. Z O.O., Rydułtowy
  • ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD SP. Z O.O., Białystok
Przemysł Lotniczy
  • LOT AMS Aircraft Maintenance Services sp. z o.o. – Warszawa
  • EADS PZL „Warszawa – Okęcie” – Airbus Military, Warszawa
  • Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. – A Sikorsky Company – Mielec
  • WSK „PZL-RZESZÓW” S. A.
Motoryzacja
  • Inter-Welm Sp. z o. o. – Bielsko biała Autoryzowany Dealer Serwis – Bentley, Audi, VV Skoda
  • EINHORN Kontenery i Samochody Specjalistyczne Sp. z o.o.
  • AUTO-CENTRUM PRZEDSIĘBIORSTWO MOTORYZACYJNE S.A., Poznań
  • Lipski B.S. Andrzej Lipski – Warszawa
  • Aleksander Konarzewski – Bydgoszcz
  • AUTO CENTRUM DĘBOWSCY SPÓŁKA JAWNA,  Siedlce
Zakłady komunalne (wodociągi,gazownie)
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z OO W RYBNIKU
  • Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Legnica
  • Budownictwo Urządzeń Gazowniczych, GAZOBUDOWA Sp. z o.o., Zabrze
  • Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia S.A., Bogatynia
  • HYDRO – MONTEX, Częstochowa
  • ZUH „REM KĘPNO” Sp. z o.o, Kępno
  • Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji RPWiK, Sosnowiec
  • Miejski Zarząd Dróg i Mostów, Bytom – usługi dla ludności
  • MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ, Bogatynia
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego Spółka Akcyjna w Częstochowie
  • MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI, Warszawa
  • ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ, Rybnik
  • MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI, Stargard Szczeciński
Firmy usługowe, remontowe, serwis
  • ZAKŁAD ROBÓT HYDROTECHNICZNYCH I PODWODNYCH , Szczecin
  • ELMAR-ELECTRIC PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO – USŁUGOWO-HANDLOWE MAREK SZMIGIEL
  • Projektowanie,wykonawstwo,konserwacja urządzeń wod.-kan. Marek Bartniak, Konstantynów Łódzki
  • Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych ENERGOSERWIS S.A., Lublin
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz są, Bydgoszcz
  • Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Termatex Sp. z o.o., Suchedniów
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „FENICJA”, Biłgoraj
  • Przedsiębiorstwo Okuć Meblowych i Konstrukcji Lekkich A. Nowak, Kępno
  • 20 Rejonowe Warsztaty Techniczne, Lublin
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Kozak, Warszawa
  • Projektowanie, Wykonawstwo, Konserwacja Urządzeń Wod.-Kan., Konstantynów
  • Uniparex Sp. z o.o, Sosnowiec
  • AC Konserwacja Zabytków, Kraków
  • ARMA, Gliwice
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe KOZAK, Warszawa
  • MABO Adolf Bogacki, Szczecin
  • MEGA-REM Sp. z o.o., Lublin
  • Uniserw Jarosław Sp. z o.o., Jarosław
  • ORLEN KolTrans Sp. z o.o., Płock
  • Dellner Couplers Sp. z o.o., Gdynia
  • ARNIKA Sp. z o.o., Bielsko Biała
  • LOTOS Kolej Sp. z o.o., Gdańsk
  • Moderator PUH Alfred Paszek, Mikołów
  • Ostróda Yacht Sp. z o.o., Ostróda
  • Andrem s.c. , Rypin
  • Beck&Pollitzer Polska Sp. z o.o., Sosnowiec
  • Orlen Centrum Serwisowe, Opole
  • Pol-Instal. Biuro realizacji usług inwestycyjnych, Gdańsk
  • Zakład ZREW – Polimex-Mostostal S.A., Warszawa
  • Zurec, Będzin
  • Dumat Spółka Z o.o., Mysłowice
  • Novum Invest Media Sp z o.o., Gliwice
  • PPHU „ERBET” Sp. z o.o, Nowy Sącz
  • Akces SP. z o.o., Siedlce
  • Firma Handlowo-Usługowa „MAXXMEDIA” s.c. M.Zasobniak, K.Sobolewski, Pińczów
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „PIK” Piotr Kwiatkowski, Rogóżno Kłódka
  • DIAMOND HILL Maciej Bielak, Kraków
  • Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ELKAP Kapa Andrzej, Bielsko-Biała
  • ECOBAU MONIKA MODZELEWSKA
  • Maciej Kędzia AMkomp, Rawicz – serwis komputerowy
  • Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki, Szczecin
  • Przedsiębiorstwo Usługowe „WESTON” Raisa Kuran, Zielonka
  • Sanimet – Krzysztof Grzywacz, Częstochowa
  • Nawec sp.z o.o., Białystok
  • Hołownia Instalacje Grzegorz Hołownia, Pyrzyce
  • Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji PROINWEST, Kępno
  • PUH Juanja Sp. z o.o., Wrocław
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe TORHEN, Gorzów Wlkp.
  • Serwisy Józef Skrzypa Sp. z o.o. . Sp. k.
  • Zakład Remontowo – Budowlany Instalacje C.O. Wod. – Kan. i Gaz Janicki Piotr Janicki Jacek, Gierałtowice
  • TECHNIKA CHŁODZENIA SP.Z O. O., Zabrze
  • KONSORCJUM PRALNICZE SP. Z O.O. , Gdynia
  • KC CONSULTING, Poznań
  • BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY SPÓŁKA Z O.O., Gdynia
  • P.H.U.M. „MIDREW II” PAWEL MICHURA, Limanowa
  • MAZUREK SP. Z O.O, Sulmierzyce
  • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA FASADEXTAR PIOTR PONIEWIERSKI, Tarnów
  • CST – JANICKA-GANCARCZYK SPÓŁKA JAWNA, Nowy Sącz
  • WYKONAWCA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ENERGOPIK PIOTR ŚCIESZKO – Czarnocin
  • ZAKŁAD ELEKTRYCZNY I TELETECHNICZNY ANDRZEJ BODZIARCZYK – Kraków
  • AX-BUD INWESTYCJE SP. Z O.O., Ślesin
  • KAZEX PLUS ANDRZEJ BAJOR, Rzeszów
Instytucje państwowe, publiczne, edukacja
  • INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ PAN, Kraków
  • POLSKA AKADEMIA NAUK OGRÓD BOTANICZNY – CENTRUM ZACHOWANIA RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ W POWSINIE
  • Zakład Obsługi Międzynarodowych Przejść Granicznych w Bezledach
  • Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu
  • Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego, Żywiec
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Czarnków
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Piechcinie
  • CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ZAMEK UJAZDOWSKI, Warszawa
  • ŚLĄSKA SIEĆ METROPOLITALNA SP. Z O.O., Gliwice
Cukrownie
  • Polski Cukier, Łapy
  • Sugarpol Sp. z o.o., Warszawa
  • Cukrownia Glinojeck S.A., Glinojeck
  • Zakłady Chemiczne „POLICE” SA, Police
Inne
  • Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN, Wrocław
  • Zielona Linia Sp. z o. o., Leszno
  • GO. Consulting, Bytom
  • Casamoda Aleksandra Katarzyna Michalska, Warszawa
  • Systemy Komputerowe CENTRUM s.c., Gdańsk
  • V&P Agencja Reklamowa Sp. z o.o., Poznań
  • Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R&G Sp. z o.o, Mielec
  • ESC S.J. J.Mańka i P.Dubiel, Wrocław
  • Zakład Usług Informatycznych INFO Piotr Burzyński, Koszalin
  • Partner Shipyard Sp. z o.o., Szczecin
  • Harris Calorific International Sp. z o.o., Bielawa
  • Swedwood Poland Sp. z o.o.Branch in Skoczów, Skoczów
  • Formaster S.A., Kielce
  • PRJ Automatyka Sp. z o.o., Gdańsk
  • Dziewiarstwo Maszynowe Cyryl Popławski, Łódź
  • Aplauz sp. z o.o. , Bielsko-Biała
  • Prometeusz Sp. z o.o., Sopot
  • PROTEA Sp. z o.o., Gdańsk
  • Wallrav Sp. z .o.o, Przylep
  • ZUI ,Koszalin
  • P.A.K. Jamaro s.c. ,Kędzierzyn-Koźle
  • Sigma S.A., Jastków
  • FTK Spółka z o.o., Krasnystaw, branża tytoniowa
  • Centrum Odżywek i Suplementów Fit Aktiv Gerard Krawczyk, Warszawa
  • Architector, Amsterdam
  • Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców „NASZ SAD” -Jasieniec
  • Budexpol Sp. z o.o., Sierpc
  • PC-BYGG, Harryda – Szwecja
  • Lidingö Ytbehandling & Bygg, Lidingö -Szwecja
  • TECHNIKA CHŁODZENIA SP.Z O. O.
  • AKUSTIX SP. Z O.O.
  • GASTRO RENTAL ELŻBIETA SIEKIERKA
  • AGPA AGNIESZKA DUDA
  • AUXILIUM – FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ, Warszawa
  • MCKINSEY EMEA SHARED SERVICES SP. Z O.O., Poznań
  • „APEX – PROJEKT ART” SPÓŁKA Z O. O., Łódź
  • PRZEDSIĘBIORSTWO KAMIENIARSKIE WOLSKI KAZIEMIERZ WOLSKI, Kluszkowce
  • HUTREM SERWIS SP. Z O.O., Dąbrowa Górnicza
  • INSTALMEDIA SP. Z O.O.
  • KROSS S.A., Przasnysz
  • SILVERCO ARKADIUSZ KWIATKOWSKI, Racibórz
  • KSW KOMPLETTSANIERUNG E. K.< Hamburg

Pin It on Pinterest

Share This

Pobierz ebook - "Najważniejsze Tajniki Gospodarki Narzędziowej"

W pełni za darmo dla odbiorców naszego newslettera.




Materiały zostaną wysłane mailem