Kasa GZE RE

Program KASA ma za zadanie ułatwić i usprawnić pracę kasjerów pracujących w Rejonie Energetycznym oraz przyspieszyć obsługę klientów.

System kasowy pozwala na bardzo szybkie rejestrowanie wpłat gotówkowych, oblicza kwoty należnych odsetek i wydawanej reszty. Funkcje wprowadzania danych zostały wyposażone w bardzo rozbudowane mechanizmy kontroli poprawności wpisywanych informacji. Powoduje to zminimalizowanie błędów popełnianych przez operatorów programu KASA. Zastosowano tutaj mechanizmy sum kontrolnych przyjęte na blankietach wpłat w GZE SA.

Autorowi przyświecała myśl stworzenia programu przyjaznego użytkownikowi, łatwego do nauczenia i obsługi. Praca operatora sprowadza się do wybierania odpowiednich funkcji z menu programu lub paska zadań i wpisywania danych w dokładnie opisane pola. Taka budowa programu KASA

W celu uniemożliwienia dostępu do programu osobom nieuprawnionym, zastosowano system haseł. Daje to możliwość określenia, który operator jest odpowiedzialny za wprowadzenie błędnych danych.
Kluczową funkcją programu KASA jest odciążenie działu księgowości poprzez przygotowanie dokumentów kasowych w formacie danych ELIXIR i zaimportowanie ich do systemu WPŁATY.

kasa gze re


Pin It on Pinterest

Share This

Pobierz ebook - "Najważniejsze Tajniki Gospodarki Narzędziowej"

W pełni za darmo dla odbiorców naszego newslettera.
Materiały zostaną wysłane mailem