Inwentaryzator – Terminal mobilny do inwentaryzacji z czytnikiem kodów kreskowych

Inwentaryzator z czytnikiem kodów kreskowych lub chipów zbliżeniowych RFID to najlepszy sposób, aby znacznie przyśpieszyć spis z natury.

Inwentaryzator, znany też jako terminal mobilny, terminal inwentaryzacyjny, kolektor danych to małe urządzenie wyposażone w pamięć, specjalne oprogramowanie i czytnik kodów kreskowych  lub znaczników zbliżeniowych RFID UHF.

Sam nie potrafi zrobić spisu z natury, ale wyposażony w zainstalowaną na nim aplikację Mobilny Magazynier, skróci czas Twojej pracy przy spisie z natury nawet 10 razy

Aplikacja Mobilny Magazynier przekazuje dane z programem Szybka Inwentaryzacja.  Jego przydatność została wyróżniona nagrodą Produkt Roku przez Magazyn Utrzymanie Ruchu.

inwentaryzator mobilny ze skanerem kodów kreskowych

Szybka Inwentaryzacja,  to oprogramowanie prowadzące kartoteki środków trwałych, wyposażenia, materiałów lub towarów.  Pozwala oznaczyć, zliczyć i zarządzać środkami trwałymi i wyposażeniem zgodne z wymogami ustawy. Korzystają z niego firmy przemysłowe, handlowe, sprawdził się w hotelu, szkole, ośrodku sportu, szpitalu, urzędzie miejskim, gminnym, banku, muzeum i innych instytucjach.

Program Szybka Inwentaryzacja, inwentaryzator i aplikacja Mobilny Magazynier wchodzą w skład zestawu do inwentaryzacji kodem kreskowym firmy PWSK.

Inwentaryzator, kolektor danych – Co da Tobie czytnik mobilny?

 • szybki spis z natury środków trwałych, wyposażenia, materiałów i towarów
 • komfort i wygodę mobilnej pracy
 • odciążenie od żmudnych, mechanicznych, nielubianych czynności
 • uniknięcie uciążliwych pomyłek

Korzyści inwentaryzacji za pomocą oprogramowania Mobilny Magazynier:

 • skrócenie spisu z natury o 80%
 • łatwe przypisanie majątku użytkownikom
 • określenie lokalizacji majątku,MPK
 • funkcja Znajdź – rozpoznaje i identyfikuje przedmioty
 • bezpieczeństwo danych dzięki loginom i hasłom
 • otwarty na integracje z Excel lub plikami CSV
 • można zintegrować praktycznie z każdym systemem do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP, FK, SAP, IFS, Microsoft Dynamics, Simple, Subiekt GT, Sage Symfonia, Comarch Optima i innymi)

 

Inwentaryzator wchodzi w skład kompletnego systemu Szybka Inwentaryzacja. Dzięki temu uciążliwy spis z natury wreszcie nie będzie dla Ciebie przykrym, corocznym obowiązkiem.

Inwentaryzator mobilny o 80% skróci Twój spis z natury.

inwentaryzator. Spis z natury. inwentaryzacja.

 

Cena urządzenia zależy od jego wyposażenia, ergonomii i wielkości ekranu. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE, Windows Mobile lub Android.  Popularne firmy produkujące inwentaryzatory to Zebra/Motorola, Datalogic, Argox, Cipherlab, Honywell.

Jaki inwentaryzator wybrać?

Inwentaryzatory są dostępne z systemem Windows Mobile, Windows CE i Android.  Wyposażone w skanery kodów kreskowych lub chipów RFID.

Duże znaczenie ma wielkość i czytelność ekranu, długość pracy baterii i wygodna praca. Co z tego, że znajdziemy urządzenie tańsze, jeżeli będzie potem irytować i wprowadzi wielodniowe opóźnienia w inwentaryzacji.

Zobacz urządzenia do inwentaryzacji w naszym sklepie RFID

inwentaryzator w pracy. spis z natury kodem kreskowym. skanowanie etykiety inwentaryzacyjnej

 

Przeczytaj więcej: jak ułatwić sobie pracę podczas inwentaryzacji i zamów Program do inwentaryzacji

 

Jeżeli chcesz szybko zrobić spis z natury i mieć to za sobą, to skontaktuj się z naszym doradcą. 

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem