Ewidencja stanu oraz czasu pracy wyposażenia pojazdów straży pożarnej

Już dziś Państwowa lub Ochotnicza Straż Pożarna może zacząć korzystać z dobrodziejstw technologii RFID dzięki naszemu programowi do ewidencji sprzętu – „Programu Magazynowego Narzędziownia® 3.0”. Program może służyć do pełnego ewidencjonowania stanu oraz czasu pracy wyposażenia pojazdów straży pożarnej choć nie tylko.

ewidencja sprzetu, czasu pracy urzadzen, straz pozarna, program magazynowy narzedziownia

Dzięki uniwersalności programu do ewidencji „Narzędziownia ®” 3.0 i wyposażeniu go w dedykowany moduł dla ewidencji stanu oraz czasu pracy wyposażenia pojazdów straży pożarnej, pozwala na bezbłędne rozliczenie stanu (ilości) sprzętu jak i czasu pracy poszczególnych urządzeń.

narzędziownia, program magazynowy, gospodarka narzędziowa, magazyn narzędzi, program do ewidencji

Każde narzędzie będące na wyposażeniu pojazdu straży pożarnej, może być oznaczone kodem kreskowym dla celów inwentaryzacji sprzętu, oraz specjalny identyfikator (tzw. tag – inaczej chip) RFID. Wówczas przy pomocy czytnika bezprzewodowego (kolektora danych) oraz programu „Mobilny Magazynier RFID”, w szybki i łatwy sposób można zweryfikować kompletność sprzętu znajdującego się na wyposażeniu pojazdu. Narzędzia specjalistyczne można dodatkowo monitorować pod kątem badań technicznych oraz legalizacji.

Po przeprowadzeniu wstępnej inwentaryzacji elementów wyposażenia pojazdu straży pożarnej, nasz program do ewidencji potrafi automatycznie powiadomić o brakach w osprzęcie, ilości wyposażenia oraz wskazać dodatkowe ważne dla bezpieczeństwa użytkownika informacje.

Wszelkie dane przechowywane są w dedykowanej bazie danych. System pozwala na generowanie raportów ewidencyjnych, raportów o czasie pracy poszczególnych urządzeń. Przypomnieć o konieczności przeprowadzenia legalizacji sprzętu lub wykonania badań technicznych.

Rozliczanie czasu pracy poszczególnych urządzeń polega na wyposażeniu osprzętu w specjalne urządzenie połączone z tagiem RFID pozwalające na monitorowanie pracy.

Każdy doskonale wie jak ważna jest dla naszego bezpieczeństwa Straż Pożarna. Dla naszego bezpieczeństwa, a także pracowników straży pożarnej ważne jest aby każdy sprzęt z, którego korzystają strażacy podczas akcji ratunkowej był z pewnością dostępny w pojeździe, i co najważniejsze był w pełni sprawny.

ewidencja sprzetu, czasu pracy urzadzeń, straz pozarna, program magazynowy narzedziownia


Pin It on Pinterest

Share This

Pobierz ebook - "Najważniejsze Tajniki Gospodarki Narzędziowej"

W pełni za darmo dla odbiorców naszego newslettera.
Materiały zostaną wysłane mailem