Ewidencja czasu pracy

Ewidencja Czasu Pracy, to system, który możemy Państwu zarekomendować. System ewidencji czasu pracy to bardzo nowoczesne, niedrogie i funkcjonalne rozwiązanie, które każdy może samodzielnie podłączyć do sieci i od razu rozpocząć zbieranie danych.

Proponowana kontrola czasu pracy, to rozwiązanie kompleksowe i dające duże możliwości rozszerzeń.

Rejestrator czasu pracy i kontrola dostępu iClock 580

REJESTRACJA CZASU PRACY:

  • Ocena efektywności pracy pracowników
  • Raporty i statystyki
  • Zwiększenie dyscypliny = Redukcja kosztów

KONTROLA DOSTĘPU:

  • Nadzorowanie pracowników wewnątrz budynku
  • Blokada dostępu osobom obcym

ewidencja czasu pracy - kontrola dostępu

Systemy rejestracji czasu pracy (RCPrejestracja czasu pracy) , dokonały rewolucji w zakresie kontroli i rozliczania pracowników w zakresie dyscypliny pracy.

Błyskawiczne, wykonywane bez żadnego wysiłku szczegółowe raporty komputerowe i analizy, stały się podstawą do pełniejszej oceny wydajności pracy poszczególnych pracowników oraz lepszej kontroli ewentualnego naruszenia przez nich regulaminu pracy. Kontrola czasu pracy jest po prostu opłacalna.

Jak wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie? Ewidencja czasu pracy już dostępna na rynku

Do montażu proponowanego zestawu RCP nie potrzeba schematu elektrycznego, lutownicy ani młotka. Dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego okablowania, każda firma może we własnym zakresie podłączyć dostarczone urządzenie.

Nie ma możliwości podciągnięcia kabla? Chcesz prowadzić ewidencje czasu pracy na placu budowy? Wystarczy funkcja zapisu danych bezpośrednio na pamięć przenośną pendrive i przekazanie jej do działu kadr.

RCP Rejestracja czasu pracy

Ewidencja czasu pracy RCP wykorzystuje nowoczesne technologie takie jak:

  • biometria – rozpoznawanie odcisków palca
  • RFID/MIFARE – zbliżeniowe karty radiowe
  • LCD – mini monitory do prezentacji zdjęcia pracownika
  • Wi-Fi – radiowa łączność bezprzewodowa

Zapoznaj się z wyselekcjonowanymi urządzeniami do ewidencji czasu pracy i skontaktuj telefonicznie (tel. 502 345 656, lub e-mail) w celu pomocy w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

Sprawdź nasz SKLEP INTERNETOWY RFID

Kontrola czasu prasy i rejestrator czasu pracy wykorzystują tą samą technologię RFID (karty zbliżeniowe lub breloczki RFID), która jest stosowana w programie Narzędziownia, do kontrolowania odpowiedzialności pracowników za powierzony sprzęt, środki trwałe i wyposażenie. Stanowi to dodatkowy argument za jej wprowadzeniem i wielokrotnym wykorzystaniem.


Odbierz ebook - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

W pełni za darmo dla odbiorców naszego newslettera.
Materiały zostaną wysłane mailem

Pin It on Pinterest

Share This