Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska podczas targów EUROTOOL® w Krakowie przy ulicy Galicyjskiej 9 w dniach od 14 do 16 października 2014.

targi-eurotool-expoprakow-pwsk

 

Zaprezentujemy:

Program  Narzędziownia 3.0

Firma PWSK przedstawi komputerowy program ewidencji narzędzi  Narzędziownia 3.0. Szczegółowe raportowanie, kontrola terminów przeglądów technicznych i legalizacji. Integracja z Excel, ERP.

Komputerowy System Obsługi Wypożyczalni

System do obsługi wypożyczalni narzędzi i wydawanie materiałów.  Kompletny system znakowania, identyfikacji RFID i kodem kreskowym, zarządzania magazynem i wypożyczalnią. Przyśpiesza obsługę pracowników, kontroluje zapasy i stany minimalne.

Oprogramowanie RFID Genius

RFID Genius – oprogramowanie narzędziowe autorstwa PWSK, pozwalające  na błyskawiczne wdrożenie systemów identyfikacji zbliżeniowej RFID.  Zawiera mechanizmy programowania  znaczników,  emulator klawiatury i Rejestrator RFID.

Trwałe znakowanie elektronarzędzi znacznikami RFID UHF

Firma PWSK przedstawi sposób trwałego znakowania elektronarzędzi za pomocą znaczników zbliżeniowych RFID. Zastosowanie tej technologii umożliwia pełna ewidencję i kontrolę nad majątkiem firmy.

 

Zapraszamy w magiczne zakątki Krakowa!

 

Pomagam firmom wdrażać oprogramowanie i systemy lepiej wykorzystujące ich majątek i czas pracy.

Pobierz PDF - Jak ulepszyć gospodarkę narzędziową w Twojej firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów szkoleniowych i informacyjnych, również w postaci newslettera.
Zapoznałem się z Polityką prywatności i możliwością usunięcia moich danych z zasobów PWSK.

Materiały zostaną wysłane mailem